Dotaz

Dobrý den,
asi měsíc mě pobolívá v levém uchu, bolest cítím několikrát za den. K tomu mě začala bolet levá přední (čelní) část hlavy. Mohla byste prosím poradit čím to může být?
Moc Vám děkuji a srdečně Vás zdravím

Odpověď

Dobrý den,bolest levého ucha ukazuje na nějaký bolestivý vztahový problém s nějakou ženou, levá strana hlavy vpředu vypovídá o tom, že do tohoto problému vkládáte příliš rozumu a málo srdce. Je třeba ke každému konfliktu přistupovat s láskou, děkovat tomu, kdo ho přináší, protože nám umožňuje stát se lepšími, tolerantnějšími, shovívavějšími a schopnými odpouštět nedokonalosti druhých. Bolest ukazuje na potřebu už to konečně řešit, přestat před tím utíkat a pochopit to. Není třeba to dotyčné „vpálit do očí“, ale prostě říci, že některé věci se mi poslouchat nelíbí – přece nemusíte 🙂 Je třeba přestat si hrát na to, že z nějakého důvodu musíte něco dělat, kvůli někomu či něčemu, prostě to nějak vydržet – nemusíte. Tito trenéři vás učí říct svůj pocit – to je vaší životní výzvou. Bolest hlavy ukazuje na plnění se dutin nečistotami, bolest dutin souvisí většinou s rodiči, není ten trenér maminka? Vřele doporučuji knižky Malá duše a slunce a sérii knih od M. Ruize – Čtyři dohody; Láska, vztahy, přátelství a Modlitby. A stejně, jak se máte zbavit nelásky na úrovni duchovní a vztahové, tak je třeba vyčistit tělo. Dutiny souvisí s naším tlustým střevem (pokud máte problémy se zácpou, pak je to urgentní upozornění), takže buď jeho očista, nebo si nechat očistu až na podzim, kdy má tlusté střevo svou nejvyšší aktivitu a teď si dát Noni – je to džus, který harmonizuje, čistí, posiluje imunitu, pomáhá pochopit. Máme s ním výborné zkušenosti s léčbou bolestí čehokoliv a také s čištěním dutin.Ze stravy rozhodně vyřaďte všechny mléčné výrobky a zvyšte pitný režim. Takže se čistěte, jak uznáte 🙂 Lepší je začít teď než čekat na důraznější výzvu…
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře