Dotaz

Dobrý den,

potřebovala bych prosím poradit, už nevím, jak dál a cítím, že se vše točí stále dokola. Dlouhodobě mě trápí zažívací potíže, spíše tíže v žaludku, někdy se mi vrací v leže žaludeční šťávy do úst a říhání po jídle.

Aktuálně mě trápí potíže s močovým měchýřem a bolest v bedrech, tak dobírám první balení Renolu od Energy. V poslední době podlíhám úzkostem a jsem hodně psychicky oslabená. Někdy mám výbuchy vzteku a sklony k hádavosti převážně s partnerem. Jsme spolu od října a přijde mi, že s ním hodně bojuju. Mám ho ráda, ale vidím, že on má svůj život srovnaný a pořád se od něj něco učím. Mluvíme o tom. Konečně jsem se překonala.

Potřebovala bych být psychicky odolnější, podléhám stresu více, než obvykle a někdy mám divné napětí v těle a pocity mravenčení/svědění pod kůží a v noci hodně přemýšlím a mám problémy usnout.

Na lékařských vyšetřeních jsem byla a zjistili mi pouze lehčí zánět moč. měchýře a ucpanou bartoliniho žlázu na levé straně – bez zánětu, ale zvětšila se za půl roku, co ji mám. Byla jsem i na neurologii a beru více hořčíku. V září půjdu na další kontrolu. Stres mám aktuálně hlavně kvůli práci, proto chodím i k psychologovi a učím se vše ventilovat a už nepotlačovat a také pracovat s dechem. O práci jsem přišla v listopadu.

Měla jsem těžké období a objevila se mi na podzim asi 3x panická úzkost. (Poprvé se mi stala v autě, když jsem se vracela domů po náročném dni ze Zlína po dálnici večer). Teď dělám pouze brigádu a tak mám hodně tíživé myšlenky a nevím co bude dál a jak to finančně zvládnu. Je pro mě důležité si najít práci a být psychicky více vyrovnaná, ale mám strach. Za půl roku se to nezměnilo a už jsem nezradná. Přijde mi, že se vše kolem mojí psychiky točí hodně tématu práce.

Je mi 27 let. (od 13 let mám problémy s akné, teď hlavně v oblasti linie brady a čelistí.) Děti nemám. Hodně se vyčítám, že jsem nestudovala něco, co jsem chtěla. Vybrala jsem si špatnou školu a je těžké se v tom prosadit navíc bez praxe. Už nevím, jestli vůbec někdy budu mít šanci dělat lépe placenou práci, co mě bude alespoň trochu bavit. V minulosti jsem měla astma, ale postupně jsem se ho zbavila změnou životního stylu, někdy mám pouze tíži na hrudi a dechová cvičení mi pomáhají.

Co se týče léků brala jsem cca od mých 16 do 22 let horm. antikoncepci a léky na astma – kortikoidy a antihistaminika. Žádné léky neberu. Nechci zatěžovat tělo a na psychiku beru někdy akorát homeopatika Sedatif nebo Gelsemium na trému. Zkoušela jsem brát již ostropestřec na očistu jater, zelený ječmen, piju kvalitní zelený čaj, zaměřuji se na stravu a skoro jsem vyloučila cukr, mléčné výrobky omezuji, maso a uzeniny také, vyhledávám spíše rostlinnou stravu, hodně zeleniny, celozrnné pečivo, nepiju alkohol, piju čistou vodu a bylinné čaje – na močové cesty nebo relaxační – míchám si vlastní směsi. V minulosti jsem zkoušela i jiné kapky od Energy a ráda bych se zkusila detoxikovat tím.

Z pohledu emocí a vztahů si řeším mnoho situací a cítím, že jsem se i v tomto ohledu někam posunula, tak nevím, co dělám stále špatně. Co se týče pohybu, chodím do procházky, chodíme delší túry, někdy jdu na bazén a jezdím na kole. Samozřejmě jsem ráda, že jsem více sama sebou a už nemám potřebu se lidem zavděčovat a být stále upravená. Dříve mi na tom hodně záleželo, ale podle mě se s tímto partnerem učím být sama sebou. Určitě tam přínosy vidím. Mám také problém konat a donutit se k některým věcem a jsem někdy strašně nerozhodná a nevydržím u nějakých činností. Hodně o tom dokážu mluvit, ale skutek utek. Většinou důležité záležitosti týkající se práce, vzdělávání a budoucnosti. Jako bych stále spoléhala na to, že to za mě někdo udělá a chybí mi odvaha to udělat.

Moc děkuji. Přeji hezký den.

Odpověď

Dobrý den,

zásadní pro vás je přijmout se taková, jaká jste. Jsme stále pod tlakem být hodní, poslušní, dělat to správné, neprojevovat své chyby a nedostatky a stále se o něco snažit něčím se stát, něco dosáhnout a někým být… Přitom je nejdůležitější být šťastná tady a teď v tom, co žiju 🙂

Je to vaším životním úkolem – učit se přijímat vše tak, jak je, především sama sebe. Jste podle Astrologie 9 planet 8 Země, což je jedna z nejsilnější energií, svobodomyslná, která se nedá spoutat, potřebuje žít život podle sebe a má svá pravidla, kterými se řídí a často vynucuje jejich dodržování i po druhých lidech. Přitom jste velmi citlivá a empatická – máte dvě dvojky, uvnitř citlivá, ale svou citlivost nedokážete vůbec vyjdářit, držíte ji v sobě – máte čtyři jedničky. Vaše silná energie 8 Země se obrací proti vám, ničí vás samotnou, protože ji nedokážete vyventilovat ven. Mluvit o tom, co cítím, dělat to, co miluju, svobodně vyjadřovat to, kým jsem, přijímat sama sebe se svými chybami a nedokonalostmi.

Doporučuji kurz Žena je láska zdarma, knížku Žena je láska a podívejte se výzvu Jsem skvělá žena, potřebujete si jí projít jako sůl….

Pro váš prvek 8 Zemi je na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ program Přijímat je láska, je šitý na míru přesně vám.

Je třeba zharmonizovat energie ve vás, zklidnit psychiku, to je základ a odkyselit a spravit sliznice.

Doporučila bych Rhodiolin 2-2-2 + Liquid Chlorophlyll 3 lžičky do vody a popíjet + AC Zymes 2-2-2 (je teď akce ke Chlorophylu zdarma!)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Držím pace, vše půjde!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře