Dotaz

Dobrý den,
Klasickou medicínu jsem zavrhla. Minulý rok jsem na pdzim právě měla dvoje antibiotika za sebou a tím se práve objevily problemy. I když v předchozím období občas nějaká ta vaginální mykóza byla a i výtoky. Začalo to všechno před 2 lety po užívání HA, tu jsou před 2 měsíci vysadila konečně. Intenzivně se léčím 3. měsíc a dodržuju i patričnou dietu (jídelníček se skládá ze zeleniny, obilovin- jáhly, pohanka, luštěny), a jsem vegetariánkou.
Co se duchovní úrovně týče, tak partnera nemám. Právě před 3/4 rokem se se mnou rozešel a posléze mi začaly zdravotní problémy. Můžu si za to i sama, protože jsem chvíli střídala partnery. Teď jsem sama a věnuju se tantře a svému ženství. I přesto, že se snažím najít duchovní/psychickou příčinu tak stále tápu. Zkoušela jsem i různé terapeuty a léčitelé, ale výsledek vždy jen dočasný.
Děkuji
Anna Fuksová

Odpověď

Dobrý den, přírodní léčení trvá minimálně 3 měsíce. Minimálně. Takže u vás to není žádná dlouhá doba. Příčina je jasné – v partnerském vztahu. Resp. v tom, jak vy fungujete s partnerem jako žena. Do zítřejší půlnoci máte ještě šanci vstoupit do kurzu Žena je láska, věřím, že mé zpovědi jste viděla. Pomůže vám to pochopit, proč se vám vše děje, co máte vy sama na sobě změnit, v čem se posunout, jak se chovat jinak. A hlavně proč. Proč kvůli sobě. Obecnou radu najdete tady, ostatně i ve webináři padlo hodně rad. Pokud byste měla zájem o podrobný osobní placený rozbor, ráda vypracuji, ale ne teď, až v červenci po kurzu. Pojďte do něj! Pak už nebudete žádnou radu ode mne potřebovat. Nikdy a s ničím, protože už to budete navždycky vědět sama 🙂 S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?