Dotaz

Dobrý den vážená paní Matoušová,
dostala jsem na vás kontakt od mé kamarádky Katky Maturové a tak vám musím ihned napsat,co mě vlastně trápí. Krátce po svatbě jsem měla vážnou dopravní nehodu a prodělala jsem těžký otřes mozku. Manžel mi pomáhal, abych se uzdravila a byla taková jako před nehodou. Po té co jsem se cítila zdráva se nám narodil syn Jakub. Celkem brzy po jeho narození si můj manžel našel milenku a tvrdil, že proto, že už nejsem stejná jako dříve před nehodou. Zabezpečil mě i syna a bydlíme v činžovním domě. Starám se o dům a o syna sama. Manžel mě nikdy moc psychicky nepodpoří, umí spíš jen kritizovat. Je schopný v byznysu, ale v životě jsem už jeho čtvrtá žena a Kubík jeho čtvrté dítě. Syn Jakub je hodný chlapec, ale myslím, že sdědil po svém otci spíše špatné vlastnosti, on chce, abych poslouchala já jeho a ne on mě. Je dominantní jako jeho otec byl vždy především ředitelem firmy nebo společnosti. I mezi dětmi i ve školce je na děti hrubý a lakomý. Začal mluvit sprostě a nedá si vysvětlit, že to není hezké. Pokud ho pokárám vysměje se mi a když ho plácnu, tak je na mě naštvaný. Snažím se s ním vycházet v dobrém, ale někdy mi to přijde nemožné. Neposlouchá mě a manžel tvrdí, že on s tím problém nemá. Napomenula jsem Kubíka, aby něco udělal nebo nedělal a on mi už dvajkrát odpověděl, že já nejsem táta. Tak jsem mu řekla, že musí poslouchat tátu, ale i mě. Momentálně se rozvádím. Syn se vídá s tátou nepravidelně, ale pokud je to možné, muž si Kubíka bere na víkendy. Nevím co dělám špatně, prosím vás můžete mi poradit? Můj syn má často v očích zánět, vždy díky rýmě, kazí se mu zoubky i když o ně pečujeme a bojujeme s plochýma nožkama. Jinak je můj syn zdráv a nikdy žádná antibiotika neužíval.
Děkuji vám velmi

Odpověď

Dobrý den,
Je skvělé, že se ptáte, co děláte špatně… svědčí to o tom, že jste si vědoma, že všichni lidé kolem vás jsou trenéři a a že nelze změnit je, ale pouze sebe, a pak vás oni přestanou trénovat. Tak se na to zkusme podívat.
Přečtěte si o svém datu narození, o své izolované trojce, o plné rovině energie a dovednosti s vícečetnými jedničkami a svém charakteru podle astrologie devíti planet – jste 4 Dřevo (strom :-)) – přečtěte si především slabiny, tam je řečeno hodně. Číslo 4 je číslo těžkostí, starostí, problémů, trápení a nelásky – vy máte dvě (duben i den narození), ukazuje to na karmickou zátěž a veeelký úkol, který jste si do tohoto života dala – tak jste vyspělá dušička. Zvolila jste si rodinu, ve které jste nezažívala příliš mnoho lásky (tuším, že jste dokonce byla nechtěné dítě, možná i zneužívané, nic proti rodičům, oni jen dělali přesně to, co vy sama jste potřebovala), v každém případě vaše ranné dětství nebylo nic moc. A protože nic není náhoda a byla to jen vaše volba (jako duše), potřebovala jste totálně vyprázdnit svou nádobu lásky, potřebovala jste vyprahnout, dostat se do stavu, kdy se cítíte nemilovaná, k ničemu, nehodna lásky, kdy budete druhé lidi potřebovat, poutat na sebe ze strachu, abyste nezůstala sama a někoho prostě měla. A protože rodiče vám lásku nedali, a přesto jste nedokázala milovat sama sebe tak, že byste se upřednostňovala a stále se nepodřizovala, neustupovala, tak přišel váš muž, který pokračuje ve škole vašich rodičů – nedává vám dostatek lásky. Váš muž odchází a zůstává váš syn, který dělá totéž… karma funguje dokonale. Takže co děláte špatně? Nemáte se ráda! Neděláte nic, co vás baví a těší, ale stále vám rozum nalhává, že je důležitější dělat cokoliv pro druhé – aby vás měli rádi! A ono nic, stejně si jejich lásku nezískáváte… Láska k sobě je váš nejdůležitější životní úkol. Svědčí o tom i chybějící dvojka a šestka, což jsou čistě ženská čísla, která dávají ženě schopnost říci, co je trápí, bolí i těší, dávají jí citlivost a schopnost své city prostě projevit, třeba plakat, ukázat svou slabost. Teď už víte, proč se bojíte ukázat svou slabost – abyste nezůstala opuštěná a bez lásky…
Přitom máte tolik síly a energie, jste tolik schopná, šikovná! A nic s tím neděláte. Člověk získá lásku k sobě jen tím, že bude reálně dělat to, co ho těší, co má rád, co ho uspokojuje, naplňuje. Tím dává najevo sobě i svému okolí, že je pro sebe on ten nejdůležitější a že je pro něj na prvním místě dělat věci pro sebe. Tím, že to dělá, okolí vidí, že nežadoní a nežebrá o lásku, o naplnění někým jiným – umí to sám! A tak zpětně si ho okolí cení a váží si ho, bere ho jako rovnocenného partnera. A tak si vás neváží váš muž (dnes už bývalý, nevadí, přijde jiný trenér :-)) a ani váš syn. Pokud byste přece měla ráda sama sebe, nedovolila byste nikomu, aby s vámi mluvil a jednal tak pohrdavě. Není možné dávat lásku druhým, když ji nedávám sám sobě na prvním místě! A tak paradoxně ani váš syn necítí, že ho máte ráda. On potřebuje mazlit a hladit, vy vysvětlujete…
Stanovte si hranice, co je pro vás únosné a co už není, ty jasně řekněte a trvejte na nich. Dítě vychováváme vlastním přístupem, ne slovy. Váš syn je 3 Dřevo, je vaším energetickým sourozencem, tak s ním jako se sourozencem komunikujte – žádné příkazy a rozkazy, ale žádosti. Ale ani od sourozence si nenecháte líbit všechno. Váš syn má i šestku i dvojku, čísla, která chybí vám a která vám pomůže doplnit, je váš veliký pomocník.
Nemoci syna jsou vaše – zánět v očích je projev toho, že nechcete vidět věci, tak jak jsou a přitom jste s nimi velmi nespokojená, rýma vnitřní pláč a kazící se zoubky nevyužívání té obrovské energie, kterou máte, malá síla zakousnout se do svého života a žít ho!
Čtěte knížky Do pátku bude váš manžel jiný; Do pátku bude vaše dítě jiné; Děti a pět jazyků lásky; Láska jako životní styl; Jak žít a nezbláznit se. A hlavně Miluj svůj život – tam se naučíte tomu nejdůležitějšímu – najít lásku k sobě!
Kupte si Noni, cucejte vy i váš syn, syna zbaví rýmy a posílí mu imunitu, vám pomůže vše snáze pochopit. Pro syna by byly také dobré multivitamíny pro děti, céčko,… napište si, ráda vám poradím.
Jsem tu 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře