Dotaz

Dobrý den,
měla bych na Vás dotaz pro mého přítele, snažím se ho vést správnou cestou, ale mám pocit, že mě někdy neslyší, co mu říkám, tak nastal čas, aby se posunul o kus dál. Má zdravotní problém, který trvá už moc dlouho a trpí velkou bolestí, má vyhřezlou ploténku 5 mm, po vyšetření v bederní části je ohromný otok a místo je velice zatuhlé, bolest vystřeluje do lýtka pravé nohy je to vnitřní čast a jde to do konečků prstů na noze, má je jak v ohni, jak říká, v těchto místech provádíme akumpresuru, abychom rozproudili energii, něco málo to pomáhá, máme speciální cvičení, myslím si, že je čas aby hledal příčinu, proč se mu to děje a řekl mu to někdo jiný než já, ať dojde k uvědomění si něčeho, proč přišla bolest. Prosíme o radu, jak postupovat v léčení i zevnitř těla, pročištění a doplňky stravy.Těšíme se na vaší radu a upřímně ze srdíčka děkujeme.
Krásný den se sluníčkem přeje Eva A Petr

Odpověď

Dobrý den,
tato situace je školou pro vás oba. Meziobratlová ploténka symbolizuje ženskou část našeho já, tu měkčí, a pokud ji obratle skřípnou, pak to znamená, že nechceme slyšet náš vnitnřní (měkký) hlas, nechceme vypadat měkce, a proto i samozřejmě odmítáme jakékoliv změkčovací slova zvenku.
Takže Evo, nemyslete si, že nějaká cesta je „správná“, že vy lépe víte, co by měl váš partner dělat a jak chápat, to je vaše cesta, vaše chápání, ne jeho. Každý přece prožíváme především ty nepříjemné situace proto, že jsou pro nás důležité, na nich se máme učit, a pak následně měnit, ale záleží jen a jen na nás, kdy k tomu dospějeme – vesmír je trpělivý, dává nám nespočet šancí a v úkolu nám stejně pokoj nedá, tak je zbytečné přebírat práci za vesmír a snažit se sama. A také vám nastavuje zrcadlo – jak se o sebe staráte vy, jak posloucháte, co vám říká, jak přijímáte, co vám ukazuje? Takže závěr pro vás, je že partnerka nikdy nemá být svému muži terapeutem, má ho jen milovat 🙂 Láska je totiž důvěra, že všechny ty své úkoly, které dle nás nezvládá, jsou pro něj důležité, potřebuje si je prožít a nakonec ho posunou. Čím dříve ho necháte být, tím dříve pochopí, to mi věřte 🙂
A pro Petra. Jste chlap každým coulem, ale je potřeba si uvědomit, že máte i svou ženskou stránku, že máte city, které je třeba ze sebe dostávat, ukázat svou měkkost, není to slabost. Vaše city jsou schované a uzavřené (dvě dvojky v datu narození znamenají vždy problém minulosti, ukřivdění, neodpuštění, pamatování si špatných zážitků), máte rovinu myšlení se dvěma dvojkami a dvěma trojkami a izolovanou sedmičku, to vše svědčí o citové uzavřenosti. Přitom jste ale 9 Ohníček, což je opravdu ohnivá, aktivní energie, kterou musíte nějakým způsobem ze sebe ventilovat, děláte to argumentováním – sám sobě i druhým. Bojujete argumenty a myslíte si, že je to „rozumné“. Hoďte je za hlavu, otevřete srdíčko, nebojte se změkčit se. I tvrdý chlap může plakat 🙂
Výhřez ploténky je dlouhodobé přetížení, dlouhodobé zatvrzování, tuhnutí, zarputilost. Čím déle člověk nakládá a nezná odpočinku (většinou jde za materiálním naplněním – práce, peníze, dům, zahrada, dovolená – nemůžu si odpočinout, nestihl bych to všechno…), tím déle pak musí odpočívat a být trpělivý, aby bolest ustoupila, otok se rozpustil a člověk se zase mohl pohnout – ale tentokrát již opatrněji, pomaleji, tak i v konání. Chtělo by to změkčovat tělo, rozvolňovat, odkyselovat (překyselení je základem tuhnutí tkání, překyselení = přetížení světskými věcmi) a číst knížku Hovory s Bohem, je to knížka přesně pro takové chlapy, jako jste vy 🙂
A užívejte:
Liquid Chlorophyll odkyseluje tělo, pomáhá odvádět škodliviny z těla, i kyselinu mléčnou, čistí a nařeďuje lymfu, dávkování 3 čajové lžičky denně vždy naředit do vody.
Noni džus z léčivého ovoce, který naprosto úžasně rozvolňuje tkáně, povoluje zkřečovatění, regeneruje a dává tělo zpět do rovnováhy, pomáhá zklidnit psychiku, pochopit, užívejte 6 polévkových lžic denně, vím, že je to vysoké dávkování, sníte tak 1 láhev za 14 dní, ale možná už po těchto 14 dnech bude možné přejít na dávkování nižší, 3 polévkové lžíce denně. S těmito stavy a Noni máme skutečně výborné zkušenosti – i vlastní, když je třeba, vypijeme Noni klidně za pět dní :-))
Hodně pijte, naprosto ideální by bylo pít zásaditou vodu z Aquarionu, zásaditá voda přirozeně odkyseluje, okysličuje a čistí. Nebo pít bylinné čaje a speciální čaje Hannasaki a Vilcacora – střídat.
Je třeba naprosto odlehčit i stravu – ráno jahelnou kaši, dopoledne kousek ovoce, oběd zeleninová polévka, odpoledne čerstvá zelenina, večer dušená zelenina, rizoto. Rozhodně na dobu, než se zbavíte potíží, nejezte maso a uzeniny, mléko a mléčné výrobky, sýry, žádné klasické pečivo, žádné sladkosti a cukr (jen glukopur), nepijte kávu ani žádné bublinky, čím více odlehčíte stravu, tím rychleji odlehčíte bedrům a změkčíte 🙂
Vše máte ve svých rukou – oba.
Vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře