Dotaz

Ahojte,krásny den

Chcem sa len stručne opýtať, prečo si do svojho života neustále priťahujem tyranov, alkoholikov a nezodpovedných mužov? Ja sama alkohol neznášam, ani prípitok si nedávam a vždy všetko platím načas, neodkladám to. Ale sústavne si pritiahnem niekoho, kto ma bud zbije, alebo neustále pije až do nemoty a každý jeden je úplne nezodpovedný v platení účtov. Mám dve krásne dcérky, ale starám sa o ne úplne sama. Každá má iného otca. Ale v jednom sú rovnaký.T yrani a nezodpovední. Nezáujem o deti a to platenie výživného je niekedy hrôza. Dokonca otec mojej mladšej dcérky ma veľmi škaredo slovne uráža a popri tom dokáže povedať aj vetu, ja som ťa miloval. Ked býval s nami v byte mojich rodičov, celý nájom som platila sama. Sem tam doniesol jedlo, čo navarila jeho mamina, alebo nakúpila. Oblečenie, nájom všetko som platila zo svojho aj ked som bola takmer 9 mesiacov na PN a následne porodila dcerku. Takže si viete predstaviť môj príjem. V tom čase mi ex na staršiu neplatil, lebo utiekol do anglicka. Našťastie bol nútený sa vrátiť a dlh musel zaplatiť.

A druhá vec od 8 rokov som nedoslýchavá, vraj je to nevyliečiteľné. Je to pravda? Vždy som sa za toto hanbila a neznášala som to na sebe. Toto len v skratke, lebo je to na dlhé písanie. Dakujem

Budem vám veľmi vdačná za akúkoľvek odpoved. Len som už fakt unavená hlavne psychicky a ptrebujem nakopnúť 🙂

Daniela

Odpověď

Milá Danielo, ani netušíte, jak všechno u vás sedí!
Nedoslýchavost a vůbec potíže se sluchem souvisí s ledvinami, tj. s našimi vztahy. Nedoslýchavost je výzva naučit se „slyšet“ i nepříjemné stránky života a umět je zpracovat. Jenže vy jste 6 Kov, což je neuzavřenější energie, která v sobě schovává všechny křivdy a trápení a nedokáže o nich mluvit, má problém s minulostí a odpouštěním, a tak se vám špatně zpracovávají staré křivdy. Máte tendence vidět svět z negativní stránky, a jste mužská, silná, tvrdá a aktivní energie. K tomu máte potřebu mít druhé lidi, vlastnit je, děsíte se samoty. Navíc sebevědomí na nule – ta síla, kterou ukazujete světu, je maska, uvnitř jste zranitelná a slabá. Co s tím?

Máte velký karmický úkol, se kterým nepohnete dneska, chce to čas. Projděte si kurz Soužít je láska, je o vztazích a jak je vnímat. Potřebujete také kurz Žena je láska, abyste dokázala pracovat se svou ženskou energií a vůbec věděla, co to je a jak ji ve vztahu projevovat. Ke kurzu Žena je láska je Soužít jako bonus zdarma, bude tedy výhodnější pro vás jít rovnou do něj. Samozřejmě hlavní vaše téma je odpuštění, takže Odpustit je láska je též pro vás. 

Zatím jste ve fázi, kdy si myslíte, že za vaše potíže může někdo jiný. Až projdete některým z našich kurzů, pochopíte, proč přesně takové muže potřebujete vy sama, proč si je přitahujete a hlavně, co máte na sobě změnit. Protože život je o naší vlastní změně 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře