Dotaz

Dobry den,

Cca v 15ti letech me chytnul prvni zanet mocoveho mechyre. Dnes je mi 22 a zanety se behem doby opakuji. Behem doby se rodice rozvedli, s matkou nemluvime az ted jsme trochu zacali a mela jsem za tu dobu 3 partnery. Zajimalo by me, kdyz se rika, ze pricinou teto nemoci jsou vztahy, jak poznam, ze je pricinou matka nebo muj soucasny partner? Jsem z toho zmatena a nevim co si z toho mam vzit nebo jak na to prijdu 🙁

Dekuji moc za odpoved

Odpověď

Dobrý den,
příčinou vašeho zánětu močového měchýře jste vy a váš postoj 🙂 nemůže za to ani partner ani matka ani nikdo jiný – jen vy!
Zánět močového měchýře je strach, kdy se bojím, že druhé lidi ztratím, když se postavím za to, co chci já sám. Zeptejte se sama sebe, jestli dokážete sdělit, co byste ráda a co nerada. Jestli nedržíte v sobě křivdy a nespravedlnosti a bojíže se je říct, abyste náhodou o lidi, kterých se to týká, nepřišla. Močový měchýř, močové cesty i ledviny jsou o vztazích. Doporučuji vám podívat se na naše videa zdarma na webu Soužít je láska, tam najdete mnoho odpovědí na své otázky.
Pokud jste užívala antibiotika na záněty, pak by to chtělo s tím přestat, protože si jimi oslabujete celý okruh ledvin. Přečtěte si o zánětu močových cest, jak léčit zánět přírodní cestou bez ATB. Doporučila bych vám vojtěšku Green Health, céčko C 1000 Plus a AC Zymes užívat preventivně dřív, než se další zánět projeví.
Podívejte se na očistu ledvin, jsou tam další doporučení ke stravě, např. že nesmíte žádné mléčné výrobky a sladkosti.
Kdyby něco nebylo jasného, ptejte se!
s láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře