Dotaz

Dobrý den,
prodělala jsem boreliozu na ní mi nasadili antibiotika. Antibiotika mi skončila v 09-2016. V prosinci 2016 jsem měla zánět močového měchýře brala jsem antibiotika od konce prosince 2016 mám zvýšené teploty 37.2. Vzali mi krev zánět nemám vše je v pořádku zánět močového měchýře už není akorád zvýšená teplota přetrvává. Na ledvinách mi našli jednu vodovou cystu a na pravé komplikovanou Bosaik II F, Objednali mě na CT mozku poradíte mi jaký program za tím vězí, že tělo se brání. Za úkol jsme měla kontrolovat moč za 24 h jsem vypila 2,6 a vymočila kolem 3l.
děkuji za odpověď ještě mám pocit neskutečé žízně a pocit na močenní chodám i co 15min.

Odpověď

Dobrý den,
po takové palbě antibiotik je jasné, že jste naprosto bez ochrany sliznic, jste překyselená a v zánětu, a váš lymfatický systém stagnuje, není schopen odvádět škodliviny. Máte velké problémy se vztahy, máte strach ze ztráty, přitom je ve vás hromada ublížení a křivd. Všechny vaše potíže vychází z nepochopených vztahů, takže vám doporučuji podívat se na program Soužít je láska na Akademii celostního zdraví
Z vašeho dotazu mám dojem, že nehledáte přírodní léčbu, ale pouze pochopení, nebo se pletu? Pokud ano a chcete doporučit doplňky na léčbu, ozvěte se.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře