Každá z nás žen toužíme mít chlapa, který nás bude milovat, starat se o nás, bude naším nejlepším přítelem, bude milovat naše děti, bude k nám vzhlížet a dávat nám najevo, že jsme pro něj jediné na světě.

ŽIJEŠ TO? Máš takového muže vedle sebe?

Já se přiznám, že polovinu našeho soužití s Ivanem jsem to nežila, i když takového muže jsem celou dobu měla vedle sebe! Já to jen neviděla…

A hlavně jsem se nechtěla změnit.

Nechtěla jsem nic udělat. Zatvrzele jsem stála na svých zásadách, co on má dělat a já se přece nebudu podřizovat a dělat ze sebe onuci.

Jak neuvěřitelně zablokovaná jsem byla!

Jak jsem zbytečně dovolila být slepá a jak jsem zbytečně bránila tomu, co se otevřelo potom…

Vidím to na spoustě žen, které mi píší nesouhlasné odezvy. Tolik argumentů, tolik naštvanosti, zloby, obviňování, dokazování, že pravdu mají ony, tolik chlapské energie z nich čiší! Moc dobře to znám, taky se mi do mé změny nechtělo…

Já jsem s Ivanem chtěla vyřešit 1 problém:

Ivan mě neobjímal, nikdy sám nepřišel mě pohladit, políbit, dát najevo, že mě má rád (kromě toho, když se chtěl milovat :-D). Já ale fyzické projevy lásky potřebovala!

Dostala jsem 1. radu: „Když to chceš, tak si to vezmi! Běž a obejmi ho sama!“

Můžu vám říct, že mi dost dlouho trvalo, než jsem to zkusila. Když se tvářil udiveně a stál s rukama svěšenýma vedle těla, tak jsem měla chuť mu vynadat, sobě vynadat, jaká jsem pitomá, že to vůbec zkouším dělat!

A dostala jsem 2. radu: „Dělej to pořád a pořád, než tě naštvanost přejde!“

A víte co se stalo, když jsem poslechla? Jsem tam, kde jsem 🙂

Přesně PROTO vznikl KRUH.

V něm budeš dělat jednoduché kroky, stejně jako jsem je dělala já, a které tě zbaví problémů a dovedou tě k tomu, po čem toužíš.

Těším se na tebe ♡

S láskou Miluška

P.S. Mám pro tebe ale jednu doplňující a možná pro tebe zásadní informaci.

Členskou sekcí KRUHU prošlo tisíce žen.

Některé vstoupily pro zlepšení vztahu s partnerem, některé pro zlepšení vztahu k sobě, pro nalezení a naučení se žít svou ženskou sílu a ženskou roli.

♡ Spousta z těch, které byly před KRUHEM samy,

si přitáhlo partnera úplně jiné podstaty, než kterou zažily před KRUHEM.

Přitáhly si partnera kvalit, o kterých ani nedoufaly, že muži mohou mít. Ony našly sebe, změnily sebe, začaly být vědomými ženami a svou novou ženskou energii začaly vyzařovat. A přitáhly si partnera s pevnými mužskými kvalitami, hodnými jejich novému nastavení.

♡ Spousta žen, které vstoupily do KRUHU kvůli změně svého partnerství,

zažívají zázraky a jejich partnerství se proměnilo v rajský život plný hojnosti a vzájemné lásky a podpory.

♡ Spousta žen ale, které vstoupily do KRUHU a byly v partnerství,

zažily prozření a pochopily, že současný partner s nimi nesdílí a nikdy nebude schopný nebo ochotný novou energii sdílet.

Spousta z nich si uvědomilo, že žily ve vztahu, který byl založen na úplně jiných základech než vzájemné lásce. A rozhodly se tento vztah ukončit.

Jsem vděčná za všechny posuny, protože všechny posuny, které ženy díky KRUHU zažily, vedly k většímu štěstí, spokojenosti a radosti.

K hlubšímu vztahu sama se sebou, k větší lásce k sobě jako k jedinečné duši, která přišla sama, je tu sama a sama i odejde, a to se zážitky, které potřebuje.

Všechny ženy bez rozdílu zažily uvědomění toho, kým vlastně jsou.

A za to nikdy nepřestanu být vděčná, protože to je nejvíc.

NE udržet partnerství za každou cenu, NE žít sama v hořkosti a smutku ze samoty, NE být s kýmkoliv, hlavně že nejsem sama.

Vědomí, kdo jsem je nejvíc, protože nás zbavuje strachu ze smrti a dává nám nadhled nad životem, nad všemi našimi životy. A v radosti přijímá trenéry ve formě partnerů nebo samoty a jednoduše si svou cestu v radosti užívá.

Tebe může čekat podobná cesta.

Jsme tu v jednotě a propojení a nikdy se nemůže stát, že příběh, který žiješ, tu nikdy nebyl. Vše se opakuje a KRUH ti dá zažít, že tvůj příběh žilo nebo současně žije stovky dalších žen, získáš jejich inspiraci a nasaješ jejich sílu skrze to, co zvládly ony.

Tím přijde odvaha udělat to stejné, je to nádherná jízda vědomí, že nikdy nejsi sama a tvůj příběh má řešení.

I já procházela podobnou cestou a stále jsem na ní.

A stalo se něco, s čím jsem nepočítala. Už s Ivanem nejsme. Došlo mi, že nejde změnit všechno…

Dnes jsem sama.

Není ale ani jedno slůvko, které jsem vám předala a které bych vzala zpět. Pevně si stojím za vším, co jsem vysílala.

Cesta pasivního vědomého ženství funguje nádherně ♡

KRUH je boží prostor pro naši cestu, jen nás na ní potkávají příležitosti, které nás často překvapí, ale vždy vedou k pochopení, přijetí a lásce k sobě.

A tak tě vítám na tvé nové ženské cestě plné překvapení, ale plné sebepřijetí a sebelásky.

KRUH jsem teď otevřela za speciálních podmínek, pokud chceš rovnou mezi nás, tak vstup je TADY:

KRUH Žena je láska

Buď odvážná a vyraž na novou cestu k sobě.
Já a stovky Kruholásek tě tam čekáme ♡

Dávej sama sebe na první místo, miluj se se vším, jaká jsi, postupuj k většímu sebepřijetí a sebelásce, a tím se stane, že dokážeš dovolovot svému muži nosit tě na rukou ♥

s láskou Miluška

Komentáře