Alergie je otravný stav, který v nás vyvolává vztek, protože je to prostě vopruz!

Nebo svou alergii chápete, přijímáte a milujete? Obávám se že těžko…

Protože alergie znamená nepřiměřenou obranu na úrovni, kde nám bránit se nepomůže. Alergie souvisí s tím, že nepřijímáme to, co je pro nás potřebné, bráníme se tomu, bojujeme s tím. A oslabujeme si svá játra a jsme vzteklí…

Přijímat je láska – podívej se na videa, která ti pomohou

Pyly, zvířecí chlupy, prach … to je jen pár příkladů toho, na co jsme většinou alergičtí. Neustálé kýchání a ucpaný nos nám může zkazit dovolenou.

Mnoho lidí léčí tyto příznaky léky a přitom se snaží nějak vyrovnat s ospalostí, která se projevuje jako jejich vedlejší účinek.

Podle některých výzkumů se více než polovina lidí trpících alergiemi snaží místo léků nalézt takové účinné látky, ať už bylinné čaje nebo doplňky stravy, které by jim pomohly zmírnit příznaky alergie a přitom jim nebránily v plnění každodenních pracovních povinností. A my pro ně máme několik účinných látek z přírodní lékárny.

Spirulina

Spirulina může pomoci snížit příznaky senné rýmy. Ve studii, která proběhla v Turecku, se u skupiny, která užívala preventivně spirulinu, objevilo ve srovnání s placebo skupinou méně obtíží (tekoucí rýma, svědění nosu, kýchání).
Spirulina Max

Vše o spirulině TADY

Kurkuma

V další studii byly zkoumány účinky denní dávky 500 mg kurkuminu (hlavní flavonoid kurkumy) na sennou rýmu. Na konci této dvouměsíční studie zaznamenali členové skupiny, kteří dostávali kurkumin, ve srovnání se svými protějšky, kteří dostávali placebo, méně příznaků (ucpaný a tekoucí rýma, kýchání, svědění).
Curcuma Pro

Vitamin C

Řada výzkumů podporuje tvrzení, že existuje vztah mezi hladinou histaminu v organismu a příjmem vitaminu C. Histamin je mediátor, díky kterému dochází k dilataci krevních kapilár, zčervenání kůže, tenzi v plicích a astmatičtí pacienti se zadýchávají. Ze studie, do které se zapojily stovky osob, vyplynulo, že existuje vzájemný vztah mezi hladinou histaminu a vitaminu C, tedy, čím vyšší je příjem vitaminu C, tím nižší je hladina histaminu, který zodpovídá za vznik alergické reakce.

Stejná studie zkoumala, jak osoby, u kterých bylo zjištěno, že mají vyšší hladinu histaminu, reagují na několikadenní léčbu pomocí 1000 mg dávek vitaminu C. Výsledek je pro pacienty s alergií nadějný, protože v důsledku vysokých dávek vitaminu C se hladina alergenních látek v krvi snížila, a díky tomu rovněž pokleslo riziko vzniku alergických reakcí!
C 1000 Plus, C 300 Plus Flavonoid, Lion Kids – vitamín C pro děti, Liquid C+ Bioflavonoid

Vše o vitamínu C TADY

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Myslete včas na prevenci a předejděte tak nepříjemným příznakům!

A snažte se přijmout svou alergii celostně 🙂

s láskou vaše empatia

Prameny:
Effects of a Spirulina-based dietary supplement on cytokine production from allergic rhinitis patients – Mao TK J Med Food. 2005 Spring;8(1):27-30.
The effects of spirulina on allergic rhinitis – Cingi C et al., Eur Arch Otorhinolaryngol. 2008 Oct;265(10):1219-23.
Effect of curcumin on nasal symptoms and airflow in patients with perennial allergic rhinitis – Wu S. et al., Ann Allergy Asthma Immunol. 2016 Dec;117(6):697-702.
Histamine and Ascorbic Acid in Human Blood – C. Alan,  B. Clemetson; J. Nutr. 110: 662-668, 1980.
Dietary antioxidants and asthma in adults
Deficiency of vitamin D and vitamin C in the pathogenesis of bronchial asthma – Ginter E, Simko V. et al., Bratisl Lek Listy. 2016;117(6):305-7

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace
Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace

Modrozelené řasy obsahují velké množství vitaminů, minerálních látek a esenciálních aminokyselin, tím posilují a stimulují imunitní systém. Tento přípravek je vhodným doplňkem každého jídelníčku a nezbytným prvkem vegetariánského způsobu stravování. Pomáhá organismu v boji proti původcům nemocí.

Detail produktu

Komentáře