Ukládání toxinů v organismu můžeme významně omezit správným životním stylem, ale bohužel, z různých důvodů  ukládání toxinů nelze zcela eliminovat.

Zdravé stravování pomůže, aby se některé toxické látky – jako některé mykotoxiny, jednotlivé potravinářské přídavné látky, jednoduché cukry – nedostávaly do našeho organismu, ovšem strava je pouze jedním, i když nejdůležitějším, zdrojem toxinů. Právě proto je detoxikace prováděná v pravidelných intervalech nezbytná.

Doba 21. století = doba plná jedů

Naše tělo se už od narození potýká s přílivem mnoha látek, které se usazují v našich orgánech a tkáních. Dostávají se do našich těl hlavně díky vzduchu, jídlu a vodě. Ač to pro mnoho z nás může znít dost negativně, dnešní doba je plná skrytých jedů, které naše tělo zaplavují toxickými látkami. Jsou nejenom v naší stravě, ale i ve vodě, kterou pijeme a ve vzduchu, který dýcháme. Dnes je prokázáno, že za civilizačními chorobami stojí právě ukládání toxinů v těle. Toxiny v těle působí, světe div se, toxicky, způsobují překyselení tkání, zánět a dělají ideální prostředí pro přerůstání patogenních parazitů a plísní.

Vzduch a těžké kovy

Do organismu každého člověka – a to bez výjimky – pronikají toxiny, přičemž velkou část z nich vdechujeme vzduchem. Největším problémem, kterému nelze zabránit, jsou v současnosti těžké kovy nacházející se ve vzduchu. Mezi nejčastěji se vyskytující těžké kovy, které mohou do našeho organismu lehce proniknout, a to z různých zdrojů, patří hliník, arzen, kadmium, cín, rtuť. Tyto těžké kovy neustále znečisťují náš organismus, způsobují nemoci a různé anomálie. Zabránit kontaminaci a otravě těžkými kovy lze pouze tak, pokud se detoxikace našeho těla stane pravidelnou záležitostí.

Pro úspěšnou detoxikaci:

  1. Dodržujte pitný režim
  2. Omezte cukry a bílou mouku
  3. Naučte se dýchat správně
  4. Pravidelně se hýbejte
  5. Dopřejte si dostatek kvalitního spánku
  6. Zvolte si správnou detoxikační metodu
  7. Alkalizujte své tělo

Detoxikace stravou

Někteří lidé se domnívají, že domácí detoxikace je velmi pohodlná, vždyť kvůli tomu není potřebné absolvovat žádnou přípravu a není nutné se kvůli ní ani vzdalovat z domova.

Opak je pravdou – detoxikace doma vyžaduje mnohem více příprav, než bychom se domnívali.

Domácí detoxikace nemůže začít bez přípravy. Potřebujeme vědět, kolik času máme k dispozici, zda detoxikace má být intenzivní anebo šetrná. Je také dobré odhadnout správně naši pevnou vůli, nemá smysl trápit se hlady, když předem víme, že to nedokážeme. Tyto faktory jsou pro naše rozhodnutí velmi důležité.

Potřebujeme vyčistit ledničku a špajz, nakoupit vhodné potraviny a šťávy a zvolit vhodnou metodu právě pro nás.

Budeme potřebovat silnou vůli a vytrvalost!

Pokud někdo trpí zdravotními potížemi anebo má chronické onemocnění, které vyžadují trvalou léčbu, může být detoxikace i nebezpečná a proto by měla být pod kontrolou lékaře!

Detoxikace znamená odpovědnost – může mít vliv na fungování organismu, protože většina toxinů se ještě předtím, než se definitivně odstraní, dostane do krevního oběhu.

Vzhledem k výše uvedeným faktorům se detoxikace nedoporučuje těhotným ženám, kojícím matkám a není vhodná pro děti.

Která metoda je vhodná?

Dnes existuje mnoho metod. Zkušenosti mnoha lidí potvrdily, že z důvodu mnoha různých metod mohou nastat problémy, a to například, že někdy člověk tápe, neví, kterou metodu má zvolit, která bude ta skutečně nejúčinnější, detoxikace je tak razantní, že ji nevydrží nebo si přivodí zdravotní potíže.

Mezi mnoha metodami se najdou i takové, podle nichž je detoxikace doma sice proveditelná, ale zároveň přináší našemu organismu stres, opotřebování a zeslabení. Ve většině případů to má vážné následky. Nejčastěji se stává, že některé z metod odstraní výlučně pouze toxiny, ale jejich součástí už není obnova trávení a přívod živin. V těchto případech dosažené výsledky nebudou dlouhodobé, dokonce někdy se mohou vyvinout i nemoci způsobené nesprávnou výživou.

Detoxikace doma bude účinná v případě, pokud z různých metod vybereme jen ty nejúčinnější, jako například ty, které zahrnují procesy, jako jsou očista střeva, obnovení rovnováhy střevní flóry, odstranění toxinů a doplnění užitečných živin. Pokud některý z těchto faktorů chybí, detoxikace nebude kompletní – nelze dosáhnout požadovaného účinku.

Bezpečná detoxikace doma doporučená MUDr. Kristýnou Novotnou

MUDr. Kristýna Novotná je lektorkou Darkfield method pro ČR (Vyšetření živé kapky krve v temném poli mikroskopu, pleomorfismus – vývoj parazitů), je předsedkyně lékařské sekce CaliVita ČR a SR, praktička čínské medicíny, propagátorky přírodních terapie a pozitivního životního stylu.

Jednoduchá a bezpečná detoxikace v pohodlí domova. Stačí si jen zvolit tu správnou metodu právě pro Vás.

Jejich obrovskou výhodou je detoxikace doma, která nepřetěžuje organismus, nevyžaduje mimořádnou přípravu, a přitom její efekt je ohromující.

Základem každé detoxikace je denně přijmout potřebný objem tekutin, nejvhodnější tekutinou je nechlorovaná voda v objemu 33ml na 1kg hmotnosti.

Detoxikace pro každý den program zajistí, aby každodenní očista „denního příjmu toxinů“ byla důkladná, a umožnila tak správné vstřebávání živin. Vhodná jako preventivní detoxikace po intenzivnější detoxikační kůře.

Liguid Chlorophyll + Spirulina Chlorella Plus + AC zymes

Liquid chlorophyll váže na sebe mykotoxiny, těžké kovy. Detoxikuje tělo všude tam, kde je voda, tzn. až 80% těla.

Spirulina Chlorella Plus váže na sebe toxiny a těžké kovy uložené v tukové tkáni. Regeneruje membrány buněk a dodává živiny.

AC zymes udržuje přirozenou střevní mikroflóru a tím podporuje správné fungování imunitního systému střev.

Dlouhodobá účinnost

Detoxikace doma může být účinná, jen pokud se uskutečňuje podle výše uvedených pravidel a neignoruje žádný z faktorů. Pro dlouhodobou účinnost je však třeba učinit ještě další kroky.

Jakmile se absolvuje detoxikace doma, obvykle se člověk vrátí k předchozímu nezdravému stravování, k životu bez pohybu. Teď přece mohu všechno, když se průběžně detoxikuji. Opak je pravdou. Je důležité, aby se každý člověk po i při detoxikaci stravoval zdravě, aby upřednostňoval jídla s vysokým obsahem vlákniny a vitamínů, a aby do denního režimu zavedl pravidelnou fyzickou aktivitu. Pouze tímto způsobem se dosažený dobrý zdravotní stav může stále udržovat a dokonce i zlepšovat.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Zdroj: www.calivita.com

Podívejte se na duchovní příčiny onemocnění, z nich se dostanete k očistám těla.

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře