Po roce 2020, který otřásl základy životních hodnot každého člověka na této planetě, přichází rok 2021, který nás nekompromisně odstartuje do věku Vodnáře.

Přeměna společnosti pokračuje…

Jsme stále v době přechodu – změny z převládající energie čísla 1 (egoismu a individualismu) do nastupující energie čísla 2 (spolupráci a sounáležitosti), která začala nástupem tisíciletí, začínajícího číslem 2.

V r. 2020 – 2030 bude dál velmi intenzivně docházet k potlačování energie jedničky, tj. individualismu. Budou přicházet příležitosti, jak víc spolupracovat, jak se vzájemně víc podporovat, chápat, rozumět si. K těmto konečným postojům budeme vedeni často tvrdě a nepříjemnými procesy, které nám bez kompromisů ukáží, kudy cesta k posunu v lepší svět vede, ale také kudy rozhodně nevede.

Pro nás je tato doba přechodu osobním testem, jak jsme pružní, jak dokážeme reagovat na změny s vnitřním pocitem naděje, radosti a víry v lepší svět, který přichází.

Jsme testováni v naší důvěře ve Vesmír, který vše vede ve prospěch všech zúčastněných.

Rok 2021 je pod vlivem energie čísla 5

Číslo 5 rok přináší kreativitu, dobrodružství a svobodu. 5 představuje všechny prvky – zemi, vzduch, vítr, oheň, vodu a ducha, což nám umožňuje pracovat v harmonii a v jednotě s nimi.

Rok 2021 nastartuje ohromný pokrok v oblasti humanitární pomoci, rozvoje nových technologií, sociálních hnutí a zvyšování kolektivního vědomí.

Ohromné množství lidí se přidá k novému vnímání světa, začnou hromadné meditace a především on-line rozvoj mentálního posunu lidí, protože omezení osobního kontaktu bude pokračovat. Zvýší se množství studentů, kterým bude více vyhovovat studium on-line. Méně studentů středních škol bude pokračovat na vysokou školu, ale půjdou raději rychleji do praxe, tím se zvýší počet lidí, kteří podnikají a přináší nové možnosti a nápady.

Dojde k rozporu mezi používáním on-line technologií, počítačů, mobilů jako nástrojů k realizaci toho, co tu chci na světě dělat, a jako prostředků závislosti. Část lidí se stane víc závislou a tím stagnující, a část lidí využije tento rozmach ve svůj prospěch.

Rok 2021 bude rokem zrychlení změn, budeme mít pocit, že nevíme, jak tyto změny uchopit, nebo se nebudeme cítit dost připraveni změny prakticky udělat, spoustu příležitostí nám může utéct mezi prsty.

Pro připravené bude ale tento rok strmým startem ke všemu, na co se připravovali a právě v tento rok budou moci vše začít uvádět do praxe.

Stojí za námi dvě mocné planety – Jupiter, planeta expanze a Saturn, planeta výzev. Stojí za námi silná podpora.

Chaos r.2020, který přinesl covid, rozvířil vše, v co jsme věřili a mysleli si, že je to základem, který nám nikdo a nic nemůže vzít.

Došlo ke ztrátám všech jistot – práce, peníze, zdravotnictví, výuka ve školách. Byli jsme postaveni k tomu vyrovnat se se ztrátou svobod, s množstvím omezení, která jsme věřili, že ani nejsou možná. Jsme unavení, nevíme, kde je pravda, naše nitra jsou často rozervaná a my ztrácíme pevnou kotvu, kterou jsme věřili, že máme v okolním světě a v jeho „jistotách“.

Budeme nuceni hledat jistoty jinde než ve vnějším světě, budeme nuceni hledat jistoty jinde než v materiálním bohatství.

Mnohem víc budeme hledat emocionální stabilitu sami v sobě v zájmu vlastního přežití a citech, které prožíváme. Emocionální hodnoty jako je pocit bezpečí, zázemí, lásky, sdílení, pochopení,.. začnou mít mnohem větší význam než hodnoty materiální. Přestane mít vliv tzv. „značkové“ zboží, protože začneme vnímat účel a ne formu, začne se ukazovat rozpor mezi cenou a hodnotou. Například hodinky za jakoukoliv cenu ukazují stále stejný čas. Zvýší se vděčnost za vše, co v životě máme, i přijetí toho, že to, co nepotřebujeme, zkrátka nemáme. Začneme s praktickým přijímáním všeho tak, jak to je.

Ve vztazích projdeme změnami, které nás překvapí, pokud žijeme na nevyřešených problémech z minulosti.

Ty tento rok vyběhnou na povrch a budou se tlačit ke konečnému vyřešení. Vše, co ve vztazích je, vygraduje – nezájem jeden o druhého, nedostatek komunikace, zvýšená závislost jeden na druhém – dojde k razantnímu vyřešení.

Základním mottem r. 2021 je globální zodpovědnost za změny, které se dějí.

♡ Já jsem změnou, kterou chci vidět ve svém světě.

♡ Na mně záleží, co bude.

♡ Já jsem zodpovědný za svůj život i za vše.

♡ Není nikdo jiný, kdo rozhoduje a může udělat cokoliv, co nechci.

♡ Pokud nemůžu měnit věci ve venkovním světě, mohu si zachovat stabilní svůj vnitřní svět.

V každém případě pocit oběti v nás začne víc a víc mizet.

Základní výzvou k překonání těch situací, které tu jsou, je důležité být aktivní, pozitivní a tvůrčí. Psychický tlak, stres a napětí je třeba vyrovnat odezvou – aktivitou

Bude zapotřebí bojovat nebo postavit se ne proti něčemu nebo někomu, ale za něco a pro něco. Být vytrvalý a trpělivý. Nenechat se zatěžovat okolím, trénovat uvážlivost, klid. Dát si ale i čas na promyšlení svých nápadů a představ. Pokud se rozhodnu pro něco, tak definitivně a o svém rozhodnutí nepochybovat.  Nápady postavit na pevných základech, abychom se nenechali od nich odradit, vyvarovat se domýšlivosti, roztěkanosti, přehánění a hysterie.

Zbořme své staré představy a vytvořme tak podtlak pro nové začátky! Změna, která se děje, je řízena inspirací shora, intuicí – napojme se!

Období 2020 – 2030 je obdobím dvou dvojek, ženských čísel.

Dojde k ještě silnější transformaci pohledu ženy na život jako takový.

Začne posilovat ženská energie, ženy odstraní ze svého chování silnou mužskost a pozvednou duchovní stránku ženství.

Pochopí, že jejich úkolem je projevit samy sebe jako duchovní bytost a muži dát svou duchovní sílu, aby on se mohl realizovat v této společnosti.

Ženy začnou přijímat ženskou sílu jako dar

Pokud sečteme 2+2 = 4, což je číslo praktičnosti. Výzvou tohoto desetiletí je vytvořit nový základ ženství, který tkví v trpělivých a praktických krocích.

Muži by si měli uvědomit, že nemají ženy podceňovat, a měli by jim předat zpátky ženskou energii. Protože touha mužů po dětech, muži na mateřské dovolené, muži pracující s duchovními technikami, atd. je jen pozůstatek nežité ženské energie a výraz rozhozené mužsko-ženské rovnováhy. Návrat k ní se velmi zrychlí.

Ať fičák energie roku 2021 zvládneme a využijeme ve svůj prospěch a prospěch nás všech!

♡ Věnuj se svým vizím a aktivně je začni realizovat.

♡ Jistoty, které ztrácíme ve vnějším světě, najdi v sobě.

♡ Staň se pokojným bojovníkem, kterého nic nerozhodí.

♡ Nebojuj PROTI něčemu, ale PRO něco.

♡ Psychický stres, napětí a nejistotu vyrovnávej aktivitou.

♡ Buď aktivní, pozitivní a tvůrčí.

♡ Nenech se odradit ničím a nikým a naplňuj své sny prakticky.

♡ Na nic už nečekej, konej.

♡ Ženo – převezmi všechny ženské aktivity svému muži.

♡ Muži – předej veškerou ženskou činnost ženám včetně duchovnosti

♡ Neztrácej energii zbytečnými spory a hašteřením o nepodstatnosti.

♡ Přestaň o sobě pochybovat, jsi připraven udělat změnu právě teď!

Ať vykročíme rokem 2021 aktivně a bez pochybností do nového věku Vodnáře!

s láskou vaše Empatia a Milan Walek

P.S. Pokud chcete vědět, jakou energii přináší přesně vám rok 2021, snadno si to spočítáte sami.

Stáhněte si ebook: Můj rok 2021

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony
Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony

ZenThonic je koncentrát na bázi superovoce mangostan, který má mimořádně silný obsah antioxidantů v tekuté formě. Jeho cenná vláknina, bioflavonoidy, vitaminy a minerály pomáhají při ochranných procesech proti volným radikálům, které poškozují buňky, a mohou zpomalit proces stárnutí, mají příznivé účinky na kardiovaskulární systém, poskytují zvláštní podporu imunitnímu systému a zlepšují fyzickou kondici.

Detail produktu

Komentáře