Přichází nový rok 2018. Přináší nám mnoho nové energie k našemu posunu. Bude jen na nás, jak ji využijeme, nebo jak ji promarníme…

Stáhněte si ebook Můj rok 2018

V něm se dozvíte, pod jakou energií se ponese konkrétně váš život v novém roce.

Je to důležité vědět, protože jen pokud VÍME, tak nejsme obětí okolností, ale tvoříme si život sami.

V souladu s energiemi, které stejně pracují, a tak je přece lepší je využít ke svému prospěchu a štěstí!

Proto se podívejte, pod jakou energií se ponese váš nový rok!

A v čem bude nový rok 2018 výzvou pro nás všechny?

♥︎ Přichází rok, kdy budeme moci osobně zakusit SOUZNĚNÍ

Osobně budeme mít příležitost zažít ten pocit, který nám přináší pochopení druhého, vcítění se do něj, uvědomění si problémů druhého člověka.

Všichni dostaneme obrovský dar – dar zvýšené intuice.

Využijme ho pro zlepšení svých vztahů a svého života.

Rok 2018 je po redukci, tj. sečtení všech čísel, charakterizován energií čísla 2.

Tato skutečnost se opakuje každých 9 let, kdy se energie čísel 1-9 posouvá v jednotlivých letech. Před devíti lety, v r.2009, také tomuto roku vládla energie čísla 2. Zásadní rozdíl tu ale přece jen byl.

Číslo 2009 je složeno pouze z čísla 2 a 9.

Nastalo období, kdy lidé ve velkém měřítku začali vnímat energie, začali se zajímat o duchovní podstatu života, vztahů.

Začal ohromný rozmach duchovního přístupu – jistě si to mnozí dobře pamatujete. Jenže protože v čísle 2009 není žádné stabilizující číslo (4, 5 nebo 8), tak šlo o pouhé dotknutí se této vibrace. Nebylo nám dáno s touto energií pracovat v reálném životě, nedokázali jsme ji využít pro svůj posun.

Rozdíl mezi r.2009 a r.2018 je právě v číslech, ze kterých je složen.

R.2018 je sice také v součtu po redukci výsledným číslem 2, ovšem obsahuje číslo 1 a 8. Tato čísla přináší hodně negativity a touhy po osobním prospěchu. Jsou to čísla, která se budou snažit naši rozvinutou intuici bourat…

Do naslouchání, naladění se na druhého člověka, do naší touhy druhého pochopit a vyladit s ním spory, se budou mísit myšlenky typu:

„A co já? Copak já mám ustupovat? Neztratím sám sebe, pokud budu mlčet? Kdy prosadím já svůj názor?“ Takto bude křičet energie čísla 1.

A budou přicházet pochybnosti, nevíra, negativita, strach o majetek a peníze, strach ze ztráty, obavy o zdraví. Tak se bude projevovat energie čísla 8.

Rozdíl mezi r.2009 a r.2018 bude propastný…

V r.2009 jsme započali éru intuice.

Před devíti lety, tj. v r.2000 začala nová epocha lidstva – epocha intuice. Už se nejde vrátit do epochy egoismu, epochy čísla 1 a všech přechozích let začínajících číslem 1.

Vesmír nám rozumí a podporuje nás, a tak nám dávkuje postupně, abychom přechod zvládli všichni.

V r.2000 jsme si začali uvědomovat, že hmotné statky přestávají mít v našich životech důležitost. Začali jsme pociťovat, že štěstí nám přináší láska, souznění a sdílení s lidmi, které milujeme. Že láska a pochopení je důležitější než nové auto.

V r.2009 jsme se duchovní energie začali dotýkat.

Přišlo Tajemství, nové pohledy na duchovno, reiki, duchovní příčiny nemocí a práce s energií.

R.2018 bude ale o nás samých!

Budeme zkoušeni my osobně (číslo 1), jak reálně a prakticky zvládáme svou intuici, jak s ní umíme pracovat a jak ji dokážeme využívat ve svém životě pro sebe a pro druhé.

✔︎ Jak se vypořádáme s nepříjemnostmi, které se nám budou dít – zda využíjeme všech duchovních pouček a dokážeme v sobě vykřesat prakticky pozitivní přístup ke všemu, co přichází.

✔︎ Zda dokážeme strachy o své zdraví přetavit v praktické starání se o sebe na hmotné úrovni.

✔︎ Jestli dokážeme pustit to hmotné, co už nepotřebujeme, jestli se dokážeme vzdát věcí a posunout je těm, kterým ještě mohou sloužit k užitku.

✔︎ Zda se dokážeme oprostit od strachu opustit i nefunkční vztahy, které nejsou založené na lásce a tečka. Pokud ve vztahu nežijeme lásku, nemáme v něm být ani fyzicky. Nic není důležité, proč máme ve vztahu bez lásky setrvávat – ani peníze, ani dům, ani děti. Jen láska.

Co nás tedy v kostce čeká příští rok 2018:

  • Pocítíme, že nejdůležitější ve vztazích je vzájemná důvěra, respekt, porozumění a láska. A tak budeme ztrácet vztahy, ve kterých toto nežijeme.
  • Prožijeme strach o své zdraví a hmotné tělo. Naučíme se nevěřit pohádkám, že nás zachrání cokoliv zvenku (lékař a lék), najdeme sílu postarat se o své zdraví sami.
  • Uvědomíme si, že máme všeho nadbytek. A naučíme se víc dávat, víc myslet na ty, kteří potřebují pomoc.
  • Budeme se dostávat víc a víc do situací, které nás budou rozčilovat, rozesmutňovat a strhávat k negativitě. Dostaneme příležitost prakticky se učit pozitivnímu přístupu ke všemu, co k nám přichází. Děkovat za každou zkušenost.

Vesmír nám rozumí a podporuje nás.

Je na nás, jak vesmírné zákony dokážeme prakticky realizovat ve svém každodenním životě.

♥︎ Jak dokážeme žít s vděčností za hojnost, ve které všichni žijeme.

♥︎ S respektem k univerzálnímu a dokonalému řádu života a přírody, vždyť vše je dokonalé i bez našeho zásahu a vědomí.

♥︎ S porozuměním a soucitem k druhým lidem i sobě, že jsme děti na cestě, součásti nekonečného koloběhu.

♥︎ Můžeme tomu pomáhat – není to nádherná příležitost otisknout přesně to, co otisknout mohu? Pomoci svým dílem k tomu, aby svět byl lepší?

Přejeme vám naplněný a radostný rok 2018!

s láskou vaše Empatia

P.S. Nezapomeňte se podívat, v čem bude nový rok 2018 výzvou konkrétně pro vás! V ebooku Můj rok 2018!

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Chelated Zinc: Zinek udržuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu
Chelated Zinc: Zinek udržuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu

Zinek je stopový prvek, který se podílí téměř na všech metabolických procesech a je přítomný v každé buňce v našem těle. Přispívá ke zdravé činnosti našeho imunitního systému, ke zdraví vlasů, kůže a nehtů, udržuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu, normální mentální činnost a díky svým antioxidační účinkům inhibuje škodlivé oxidační procesy.

Detail produktu

Komentáře