Umíte si představit, že byste byli měsíc bez mobilu a internetu? Že byste dokonce schovali hodinky a neměli ponětí o čase? My si to představit neuměli… ale prožili to.

Strávili jsme 25 dní v Kolumbii, kde nás přijali do indiánské komunity. Podělili se s námi o své tradice, jídlo, rohož na spaní. O svou moudrost, kterou se snaží si uchovat.

Zažili jsme věci, kterým nejde uvěřit. Pocítili stavy, které jsme mysleli, že neumíme procítit. Získali zkušenosti, ve které jsme vůbec nedoufali…

Staly se velké věci. Dostali jsme ohromnou inspiraci pro naši další práci a náš život vůbec. A dali jsme slib, že vše použijeme pro pomoc ostatním. Budeme tak činit s velkou láskou a ještě větší odhodlaností, těšte se 🙂

Co nám došlo?

♥︎ Nejsme nepostradatelní

Hodně lidí má pocit, že když vypadnou z rutiny života a přestanou dělat to, co dělají, tak se „něco“ stane. Budou někomu chybět. Jejich činnost bude někomu chybět. Když prakticky zkusíte opustit své místo, které žijete, zjistíte, že lidé si poradí skvěle i bez vás, že jste postradatelní a zastupitelní. Že vaše přesvědčení, že bez vás něco nejde, je pěkná blbost…

A víte, co je na tomhle uvědomění nejkrásnější? Že se nemusíte bát o ty, které milujete. Že až tu nebudete, budou bezradní a nezvládnou bez vás žít. Zvládnou, a krásně!

♥︎ Vše je o nás

Často se uchýlíme k přemýšlení o tom, že kdyby byly některé věci jinak, kdyby se k nám chovali někteří lidé jinak, kdyby se nám nestalo to a ono, tak by náš život byl jiný a i my bychom byli jiní. Je to obranná reakce, kdy neumíme nebo nechceme přijmout, že vše je naše tvorba, že vše jsme si vždy vybírali my a stále si vybíráme, vědomě či nevědomě. Celý život a vše „venku“ je jen naše tvorba, výraz našeho vnitřku.

Nejsuprovější na tom je, že pokud tohle přijmeme, pak je jasné, že když jsme si stvořili svět, který se nám nelíbí, tak si můžeme stvořit svět, který se nám líbit bude! A dokonce na to nikoho jiného nepotřebujeme, dokážeme to sami!

♥︎ Čas neexistuje

Obvykle myslíme tak, že jsme něco prošvihli, na něco je pozdě, něco nejde spravit. Míváme pocit, že události minulosti formují náš současný život. Možná jste ale zažili, že když jste např. odpustili svému tátovi, tak jste současně odpustili i všem chlapům, kteří vám ubližovali taky. Protože přesně tak to je…

Čas neexistuje a je lhostejné, KDY to, co je naším životním úkolem, uděláme, a S KÝM. Pokud to uděláme s kýmkoliv a kdykoliv, máme splněno navždy.

Není to nádhera, že máme stále naději?

♥︎ Život je jednoduchý

Indiáni mají tak jednoduché přístupy k životu, zdraví, vztahům, práci,… že byste nechápali. Náš rozum nás stále žene za dalšími složitostmi, jsme zahrabaní ve všem, co jsme kdy slyšeli, četli, naučili se. Jsme zahrabaní v naimplementovaných myšlenkách někoho jiného a strachu, jestli porozumíme, a tak jestli v životě uspějeme a budeme šťastní. To ale vůbec není třeba…

Vzpomněli jsme si na knížku Roberta Fulghuma: Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce. Co to je, to základní? Třeba pohladit někomu bolístku, když si ublíží. Podělit se o koláč. Hodně spát a odpočívat. Radovat se a hrát si, dělat, co miluju.

♥︎ Žijeme v blahobytu

Určitě jsme si někdy každý z nás povzdychli, že máme něčeho nedostatek. Že nám něco schází, něco bychom potřebovali, co nemáme. Určitě víc peněz na cokoliv.

Umíte si představit, že jeden indiánský kmen žije tak, že všichni jeho členové mají stejné oblečení, stejně učesané vlasy, stejné podmínky k bydlení, všechno stejné. Tím vlastně žijí v pocitu, že jim nic nechybí a nepotřebují víc. Jsou spokojení s tím, co mají. Jediné, po čem touží, je žít v klidu a míru. Mít právo na život.

Zažili jsme pocit, že člověk nechce NIC, jen žít. Umíte si to vůbec představit? Zkuste to, hodně to posouvá v tom, co v životě chceme!

♥︎ Srdce Evropy je nejlepším místem pro život

Když strávíte čas na místě, kdy lidé nejsou tak vzdělaní ve všech oblastech života, jak jste zvyklí u nás v Čechách, tak vám dojde, jak moc široký obzor každý z nás máme. Kolik toho víme o zdravé stravě, o výživě, o všech alternativních možnostech, přístupech, … tolik toho víme!

V té souvislosti nás napadlo: Proč je tedy tak málo lidí v Čechách šťastných? Nevíme toho zbytečně moc? A kvůli té přemíře informací stojíme na místě a neděláme ty jednoduché věci, které by nás posunout mohly?

♥︎ Záchranou světa jsou ženy

Mužsko-ženský princip se prolínal všemi událostmi a ceremoniemi, které jsme prožívali. Indiáni žijí přirozeně mužskou a ženskou roli, neexistuje tam nesmíření se s tím, kdo jsem a jak mám ve své roli žít. Tak hluboce je tam zakořeněná nutnost takto žít, respektovat duální nastavení světa, že vám přijde naprosto bláznivé, jak se západní civilizace snaží tohle změnit. Zakusili jsme, že je to boj, který nejde vyhrát, a že mužsko-ženská polarita je tak zarytá a přirozená, že se jí budeme muset my znovu zpátky přizpůsobit. Pokud budeme chtít přežít…

A tak jsme tak hrdí na sebe, na naše programy Žena je láska!

Dostalo se nám potvrzení, že náš jednoduchý přístup, kterému vás učíme v AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je ten nejlepší pro všechny a všechno. Že začít od sebe, pochopit sebe, je jediný výchozí bod, odkud je možné začít měnit svůj svět. Že život každého z nás záleží jen na nás samých…

A v tom vám dál budeme pomáhat.

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

E-Protect: Ochrana domova proti elektrosmogu
E-Protect: Ochrana domova proti elektrosmogu

Všechny elektronické přístroje a přenosová zařízení vysílají elektromagnetické vlny. V nedávných letech došlo k prudkému nárůstu v používání mobilních elektrotechnických přístrojů a bezdrátové technologie, což znamená, že průměrná osoba je vystavena neustálému a stále se zvyšujícímu náporu elektromagnetického záření. Toto záření je neviditelné, ale může mít potencionálně nepříznivé účinky na optimální zdraví a pocit pohody. Řada E-Protect od CaliVita® Electronics je určena k tomu, aby pomohla poskytnout ochranu proti škodlivým účinkům elektromagnetického záření (EMP). E-PROTECT STICKER E-Protect Sticker se musí umístit přímo na váš elektronický přístroj. Na zadní část vašeho telefonu, laptopu, monitoru, mikrovlnné trouby, palubní desku v autě atd. Zajistěte, ať je na každém přístroji, který používáte!

E-PROTECT CARD

E-Protect Card nejlépe účinkuje, když se nachází poblíž vašeho těla. Vložte tuto kartu do své kapsy, kabelky nebo peněženky. Dejte ji každému členovi své rodiny, zvláště svým dětem.

E-PROTECT DISC

Pro maximální ochranu ponechejte E-Protect Disc v originálním pouzdru a umístěte ho ve vzpřímené poloze proti sobě na svůj psací stůl, do obývacího pokoje, do ložnice nebo na jakékoliv jiné místo, kde jsou elektronická zařízení. Použijte nejméně jeden Disc na každé místo, kde jste obklopeni EMP!

Detail produktu

Komentáře