Už jsme v AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ na sebe prozradili kde co, takže nás znáte velmi dobře…

Tohle jsme ale ještě neprozradili.

Ale když po vás chceme, abyste vytáhli své stinné stránky a chyby v PŘIJÍMAT JE LÁSKA, tak i my ji vytáhneme. I když zuby spřípu 😀

Kolem r.2010 se naše podnikání rozvinulo do takových rozměrů, že jsme měli pocit, že nás čekají jen světlé zítřky a super příjmy. Všechno jelo v zaběhnutých kolejích a fungovalo parádně.

Ani ve snu by nás nenapadlo, že se NĚCO může stát… A tak se TO stát muselo.

Zadlužili jsme se, protože jsme investovali do lákavého projektu, ale nakonec protistrana neočekávaně změnila podmínky. Stálo nás to velké ztráty a aby toho nebylo málo, jsme ze dne na den přišli o docela značnou část našich dalších příjmů. Ocitli jsme se tak v situaci, kdy nebylo z čeho dluhy platit, a tak jsme zalepovali jeden dluh druhým dluhem.

Stále jsme věřili, že se přece NĚCO musí stát, a my se MUSÍME dostat zpátky! Ale také jsme byli hooodně naštvaní a vinu viděli všude okolo sebe!

Když už jsme jednou byli v hojnosti, tak se tam přece snadno dostaneme znovu.

(Dnes se musím řehtat, jak jsme snili, kreslili mapy přání a vizualizovali si 😀 Opravdu jsme si tenkrát mysleli, že jen tohle nám pomůže! :-D)

Říkali jsme si, že když nám věci, které jsme dělali předtím, fungovaly a k hojnosti nás dovedly, tak stačí dělat je pořád stejně a všechno se vrátí do starých kolejí.

A tak jsme stále dokola dělali stále stejné věci a věřili, že se kolo nějak samo přetrhne a dluhy se splatí.

Jenže se děl úplný opak – my upadali hlouběji a hlouběji, až jsme překročili částku dluhu milion korun. A jeden z věřitelů bouchl do stolu a řekl: Dost, chci peníze vrátit hned!

Ta částka milion korun byla najednou neuvěřitelně vysoká.

Když člověk upadá pomalu každý měsíc kousek, tak mu to až tak vážné nepřipadá, ale když vidíte tak ohromný dluh, je to jako Himaláje, které prostě nepřelezete.

V tu chvíli si říkáte: Co jsem to za pitomce, že jsem to nechal dojít tak daleko?

Stydíte se, připadáte si jako naprostí neschopové, naprostí hlupáci, kteří nejenže neumí vydělat korunu, ale dokonce si hrají na to, že je všechno v nejlepším pořádku, takže lháři! Fakt to byl docela masakr pocit…

Jenže vždycky ten největší pád na dno je ta nejlepší příležitost ke změně.

Kdy narazíte tak tvrdě na dno, že se vám v hlavě rozsvítí. A vy začnete něco dělat JINAK.

Když jsme s pokorou přiznali sami sobě, že jsme na tom opravdu bídně, začali jsme aktivně hledat nové příležitosti, jak JAKKOLIV splácet dluhy. Chytali jsme se každé šance a zkoušeli VŠECHNO.

Stále jsme dělali to, co bylo hlavní linkou, tj. poradenství, konzultace, masáže, semináře, obchod,… ale PŘIDALI jsme něco navíc. S něčím jsme zase brzy skončili, protože to nesouznělo s naší hlavní linkou, ale zkoušeli jsme VŠECHNO.

Vesmír (ten pacholek :-D) čekal jen na tohle naše přijetí toho, co jsme nechtěli vidět sami, tohle naše prozření a tyhle naše první kroky ke změně.

A začal nám přihrávat jednu příležitost za druhou. A my se jich chytali a zkoušeli… Až přišla „zčistajasna“ úplně největší příležitost na infomarketing, inteznivnější prosazení se přes internet, šance oslovit najednou tisíckrát víc lidí než doposud.

Koukali jsme na to s otevřenou pusou. Vůbec jsme nechápali, jak se může stát, že něco tak ušité na míru přesně pro vás, může přijít.

Na naší činnosti jsme nemuseli nic měnit, mohli jsme ji jen přesunout tak, jak byla hotová, do virtuálního světa.

Tím začala éra AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, všech on-line programů, všech našich webových a mailových aktivit, všeho, co sledujete. Dnes je vás přes 20 tisíc. A že máme všechny dluhy dávno splacené, to je vám jasné asi všem, počítat umíte 🙂 V této chvíli 1182 lidí prošlo našimi placenými programy!

Chceme vám říct, že bychom si ani ve snu neuměli představit, že TAKOVÁHLE příležitost vůbec může přijít!

Naše hlavy by to nevymyslely. To muselo být něco VÍC.

A hodněkrát máme pocit, že jsme se napojili na něco VÍC.

Pocit, že jen zprostředkováváme něco pro vás skrze sebe. Tenhle pocit můžeme zažívat ale jen díky tomu, že jsme přiznali CELE sebe, se vším, i s chybami a nedostatky, selháním.

Tohle napojení na něco VÍC by měl žít každý člověk, protože proto tu jsme, abychom nějak změnili svět skrze sebe.

Něco přijali, zpracovali a poslali dál. My jsme si jistí, že se to stalo právě okamžikem přijetí a přiznání si, že je to výsledek naší tvorby! Ne někoho, kdo změnil podmínky a my se jim neuměli přizpůsobit. Okamžikem, kdy jsme přestali „ukazovat prstem na ostatní“!

Chceme, abyste tohle zakusili úplně všichni, protože víme, že to tak funguje a že to je možné udělat.

A tak vám chceme dát MAPU, která vám pomůže vyhrabat se ze začarovaného kruhu jakéhokoliv problému, ve kterém se točíte. Ať jde o finance, vztahy, zdraví,.. cokoliv.

Funguje to jako univerzální matice na všechno.

Přijímat je láska najdete TADY

s láskou Miluška a Ivan

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Energy Memory: Pro udržení výkonnosti a koncentrace
Energy Memory: Pro udržení výkonnosti a koncentrace

Energy&Memory je komplexní doplněk výživy se stimulačními účinky, který obsahuje přírodní kofein z guarany, lecitin, vitaminy podporující mentální a fyzickou aktivitu, minerály a antioxidanty. Tento produkt jsme vyvinuli pro ty, kteří v případě mentálního a fyzického napětí dávají přednost přírodnímu řešení, aby si udrželi normální výkonnost a koncentraci.*

Detail produktu

Komentáře