Když se podíváme kolem sebe, je nám jasné, že s naší společností a vůbec fungováním člověka na Zemi není něco v pořádku. Že jsme se dali asi špatným směrem, nebo chceme vydolovat maximum pro sebe, že jsme moc rozpínaví a málo v souznění s přírodou.

A matka příroda se brání. Přírodní katastrofy, kterým jsme svědky, nám berou dech. A každý si říkáme: „Jasně, to je proto, že to jako lidstvo potřebujeme.“ A jsme šťastni, že tsunami nezasáhlo nás….

Jenže lidstvo jsme my všichni. A přerod lidstva ve vyšší level je přerodem nás samých. A tak někoho potká tsunami, a jiného nemoc, krach či taková zkouška, se kterou nepočítal. Jste na ni připraveni?

Třeba vám přijde e-mail, že jste na svých stránkách neprávem zveřejnili obrázek, na který má jistá společnost autorská práva. Obrázek si u nich můžete koupit za 400,-Kč. Jenže tahle cena už pro vás neplatí. Mají pro vás návrh o domluvu. Ta domluva je, že zaplatíte za obrázek 17 tisíc. A pokud ne, pak vás dají společnosti, která pro ně vymáhá dluhy, a ta od vás bude požadovat minimálně dvojnásobek.

Srazí vás to na kolena a řeknete si, že mít vlastní webové stránky, kam vkládáte obrázky z googlu, které jste si nekoupili, je blbost a žádné mít raději nebudete? Je to krizová situace, kterou přece nějak zvládnout musíte – jako lidi, které smetla tsunami. Je to stejná krize, jen v jiné podobě.

Nebo máte stránky, kde radíte lidem ve zdraví. A najednou na vás přijde úředník, který vám sdělí, že sdělovat zdravotní a léčebné účinky u čehokoliv, co doporučujete, a co není vědecky schváleno jako léčebná metoda či prostředek, je zakázáno. Že jediné, co můžete sdělit o vitamínu C je to, že je to vitamín. Sbalíte své webové stránky a vykašlete se na to?

Lidé, kterým všechno vzalo tsunami, měli pocit, že budoucnost neexistuje. Že ta změna, ta smršť, která prošla jejich životem, nemůže přinést nic pozitivního…

Každá změna, každá bolest, cokoliv nepříjemného, co nás potkává, přináší něco lepšího. My to sice ještě nevidíme, protože to neznáme. Jen se bojíme, protože o něco, na co jsme byli zvyklí, přicházíme. Jenže každá změna přináší VŽDY něco lepšího! VŽDY a bez výjimek.

Důležitá je vaše vnitřní vize. Co chcete a co nechcete. A pak se řešení i způsob najde vždycky.

Krizemi procházíme všichni a všechny nás to posouvá…

Krize nás vede do temných stránek nás samých, které jsou zatím zavřené.

Můžeme je otevírat vědomě, prostě proto, že víme, že čím hlouběji jdeme do stínů, tím výš vystřelí naše světlo – naše síla, imunita, schopnost se prosadit a konečně žít život svých snů.

Vše se naučíš v PŘIJÍMAT je láska

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím
Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím

MagneZi B6 obsahuje dobře známý a skvěle spolupracující tým hořčík, vitamin B6 a zinek, které jsme pro vás vyvinuli ve snadno zpracovatelné formě, abychom vašim svalům a nervovému systému poskytli komplexní a cílenou podporu.

Detail produktu

Komentáře