Mám pocit, že všechny duchovní informace, co máme dělat a jak, tu jsou. Ale ztrácíme se v nich…

Proto miluju knížky pro děti. Je v nich hluboká moudrost podaná jednoduchým způsobem. Malá Duše a Slunce je mou nabíjecí stanicí a dalšími jsou příběhy Sáry a moudré sovy Šalamouna. K této dvojici se ve druhém díle přidává Seth.

O zákonu přitažlivosti a síle myšlenky a nastavení pozitivních emocí víme všechno.

Dokážeme si ale pozitivní nastavení udržet?

Nedovolujeme se semlít všemi nepříjemnými událostmi, které prožíváme?

Pokud potřebujete připomínku, vkládám kousíček s příběhu o tom, jak to prakticky dělat.

„Táta přišel o práci, Šalamoune. Říká, že si zas radši pronajme nějakou farmu, než aby byl závislý na rozmarech bůhvíjakého šéfa, který dá přednost tomu, aby v obchodě pracoval jeho nezodpovědný synáček místo schopného dospělého, na kterého se může spolehnout.“

Aha, pravil Šalamoun. Za těchto okolností je přirozené, že tvůj otec je rozhořčený. Ovšem dané situaci to nijak nepomůže. Jeho nepříjemné pocity to všechno ještě zhorší. A je naprosto přirozené, že i ty jsi kvůli tomu mrzutý, Sethe, protože se to týká i tvého života. A je také přirozené, že i ty. Sáro, se kvůli tomu trápíš, protože to má vliv i na tvůj život.

„Ale co s tím můžeme dělat, Šalamoune?“ vyhrkla Sára. „Dá se s tím přece něco udělat, nebo snad ne?“

Jistěže dá, Sáro. Máte mnohem větší schopnost pozitivně ovlivnit běh událostí, než si vůbec uvědomujete.

„Ale Šalamoune, vždyť jsme teprve děti, jak můžeme…“

Šalamoun Setha přerušil.

Jeden jediný člověk, který je napojený na Proud, má víc síly než miliony těch, kteří nejsou.

Seth se Sárou na sebe zůstali koukat. „Myslíš, že dokážeme někoho přimět, aby udělal něco, co udělat nechtěl?“

Ne tak docela. Vaším úkolem není vymyslet, co přesně se má udělat a jak se to má udělat. Na vás je jenom představit si výsledek, který všem přinese radost a štěstí – a Zákon přitažlivosti se postará, aby se z vaší představy stala skutečnost.

„Jak to myslíš to všem? To jako i pro toho starého sobeckého Bergheima a jeho povedeného synátora?“

Sethe, tvoje zatrpklost je možná za těchto okolností přirozená, ale obrací se proti tobě.

Vzpomeň si: když cítíš zlost nebo vztek, znamená to, že nejsi napojený na Proud pohody. A když nejsi napojený na Proud, tvůj vliv se stává bezvýznamný.

Seth byl zticha. Věděl, že to samé jim Šalamoun opakoval už mnohokrát.

Nesnažte se přijít na to, jak by se to mělo odehrát. Jen si představte, že toto trápení už odeznělo a všechno je v pořádku. Předpokládejte, že se společně se Sárou dál scházíte ve stromovém domě a že máte čím dál tím lepší život. Zapátrejte v duchu po nějakých příjemných myšlenkách a držte se toho dobrého co vás napadne. A když přijdou nějaké jiné myšlenky – jako že zpočátku určitě přijdou – jen se uvolněte, nechte je, ať zase odejdou a dál se soustřeďte na takové myšlenky, ze kterých máte dobrý pocit. A jen sledujte, co se bude dít.

„Šalamoune, ty nám pomůžeš?“ zeptala se Sára přímo.

Pomoc přijde z nekonečných zdrojů a může mít nekonečně podob. Budete překvapení, odkud odevšad získáte podporu pro uskutečnění svého přání. Napřed však musíte být s tím přáním vibračně zajedno.

Sára se Sethem se po sobě podívali. Věděli už, co to znamená vibrační jednota, a oběma bylo o poznání lépe.

„To zvládneme!“ řekli oba jednohlasně a pak se rozesmáli.

Jistěže zvládnete, pronesl Šalamoun.

„Šalamoune,“ zeptala se Sára, „víš, jak jsi nám říkal, že Vesmír odpovídá na naše vibrace? A že se o to postará Zákon přitažlivosti? Chtěla bych vědět, jestli funguje rychleji, když se to týká něčeho, co si opravdu moc přejeme. Protože třeba to s tím naším stromovým domem se odehrálo hodně rychle, jako nějaká magie.“

Pokaždé se to odehrává rychle, Sáro, ať je to něco zdánlivě malého, nebo velkého. Vytvořit hrad je stejně snadné jako vytvořit knoflík.

Užijte si to. Snažte se představit si co nejlepší výsledek. Ale neřešte, co učinit, aby se to stalo. Jak se to stane, kdo nám pomůže, kdy se to stane a kde, to všechno vynechejte. Soustřeďte se jen na to, co opravdu chcete a proč to chcete. A ze všeho nejvíc vnímejte pocit úlevy. Všechno bude v pořádku.“

Pokračování v knížce Sára – kniha druhá

A vy to hned zkuste.

Máte z něčeho strach, obavy, něco vás rozčiluje, máte trápení, starosti? Nalaďte se na výsledek, až bude vše v pořádku. Nastavte si v sobě dobré pocity a vše bude v pořádku.

Pokud potřebujete pomoc, popostrčení, ucelený návod, jak a co dělat každý den, je otevřený kurz Přijímat je láska.

Kromě denní meditace se neučíte lásce k sobě, vizualizacím, životu v pravdě, přijmete smrt, osvojíte si afirmace, zjistíte, že si vše zasloužíte, a zjistíte, jak a proč být sobec a proč je to to nejvíc, co se máme učit. Naplníte sebe a pak budete moci dávat dál. Naučíte se rozumět svému tělu, dokážete vyléčit nemoci žaludku, slinivky a sleziny, uvidíte svůj život ve všech souvislostech. Pochopíte a přijmete sebe a své stinné stránky rozvinete do poslání, místa, které tu chcete zaplnit.

Vše o kurzu Přijímat je láska, jehož čas je právě teď,  je tady:

CHCI MÍT SLADKÝ ŽIVOT

V této době je nejpodstatnější udržet si víru, naději a dobrý pocit.

Pak každý sám a všichni společně zachráníme svět pro naše děti.

děkujeme!

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super COQ10 Plus: Koenzym Q10 s antioxidanty
Super COQ10 Plus: Koenzym Q10 s antioxidanty

Super CoQ10 Plus vhodným způsobem zajišťuje vaši denní potřebu CoQ10. Tuto látku jsme ještě doplnili dobře známým spolupůsobícím antioxidační triem: betakarotenem, vitaminem E a selenem. S těmito látkami můžete zlepšit svou fyzickou kondici, zvýšit hladinu energie, posílit srdce a imunitní systém a přispět tak k zachování svého zdraví.

Detail produktu

Komentáře