Je vám asi jasné, že mi chodí mnoho pozitivních ohlasů na to, jak lidem pomáhám, pochvaly, uznání, ocenění, dokonce mne jedna paní nazvala andělem :-))

Ráda bych vám řekla, že nemám žádné andělské schopnosti, ani žádné jedinečné přednosti, že prostě jen pracuji…

Před dvaceti lety v r.1994 přišla má drahá maminka s CaliVitou. Byla to doba velmi dravá a na náš trh se vřítily snad všechny MLM firmy, až z toho byli lidé otrávení a přehlcení. Takže jsem byla trošku nerozhodná, ale protože už dlouho jsem běhala po různých zelených lékárnách a hledala něco přírodního pro své děti (v té době už mi bylo jasné, že k lékaři je zbytečné chodit), šla jsem do toho. Kvůli produktům pro své děti. Vyzkoušela jsem jich pár a totálně mě to uchvátilo, jak to fungovalo, prostě paráda!

A stejně jako si povídáte o svých dobrých zkušenostech s čímkoliv, i já jsem povídala o svých dobrých zkušenostech s CaliVitou. Ale narazila jsem na první schůdek, první výzvu a první zkoušku: kamarádky na mne koukaly, jakože chci na nich vydělat. Zviklalo mě to. Kamarádky prořídly (alespoň zůstaly ty, které mne skutečně za kamarádku měly), a já pochopila první věc na své cestě:

1. Pokud jsi o něčem přesvědčený, že je to dobré, tak to děláš bez ohledu na to, co ti druzí.

♡ Líbí se ti to, uspokojuje tě to, dělá ti to radost.

♡ Děláš to pro sebe, co ti prospívá, nemůžeš prostě přestat dělat kvůli řečem někoho jiného, nic a nikdo tě od toho nemůže odradit.

A tak jsem to dělala dál, kdo se zeptal nebo na to padla řeč, prostě jsem to řekla bez ohledu na to, jak reagovali druzí. Užívali jsme doplňky, měli skvělé zkušenosti, jezdila jsem snad na všechny semináře Calivity, nasávala jsem zkušenosti druhých, lékařské rady. Mé provize z CaliVity byly v řádu stokorun, takže jsem chodila současně do práce, vůbec mi to nevadilo, volný čas byl CaliVity. Byla jsem tak nadšená, že jsem stále nechápala, proč to může vůbec někdo odmítnout. Až jednou, když se v hloučku bavily mé kolegyně o svých zdravotních problémech a já řekla, že bych jim uměla poradit, jedna mi odpověděla: „Ptá se tě někdo na to, jak se máme vyléčit? My si tu prostě jen povídáme o nemocech…!“ A já udělala druhý krok, pochopila jsem, že:

2. Má povinnost není druhé do něčeho tlačit, o něčem je přesvědčovat, někoho uzdravovat, má povinnost je sdělit, pokud se zeptají a dost.

♡ Tenkrát jsem pochopila, že někdo se prostě uzdravit vlastně nechce.

♡ „Je možné přivést koně k vodě, ale pít ho nedonutíš.“

A tak jsem pokračovala v tom, co mě bavilo. Seznámila jsem se přes CaliVitu s mým učitelem diagnostiky Marcelem Černochem, numerologie Milanem Walkem, duchovních příčin Miroslavem Hrabicou, začala rozšiřovat své vědomosti, přidávat k vitamínům další souvislosti. Marcel začal pravidelně jezdit k nám a dělal konzultace. Učila jsem se. Až jednou Milan Walek povídá: „Tak už dost učení, dělej to sama!“ Moc se mi do toho nechtělo, ale kdo zná Milana Walka, ví, jakým je úžasným netlačícím vůdcem, takže jsem to zkusila. Po své první konzultaci jsem okamžitě telefonovala Marcelovi, jestli jsem to udělala správně. Když jsem mu vylíčila klienta a vše popsala, řekl mi naprosto odlišné produkty, které by mu dal 🙁 První klient, druhý, třetí, a stále stejné! Stále jsem se nemohli shodnout, resp. stále jsem to nedělala tak dokonale, jako Marcel! A v tu chvíli mi přišla další odpověď, která mne posunula dál:

3. Nikdy nemůžeš dělat nic stejně jako ten druhý.

♡ Nikdy není nikdo lepší než ten druhý.

♡ Nikdy není možné nikoho dohonit v tom, co si myslíš, že ten druhý umí lépe.

♡ Nemá význam čekat, až budu umět vše, co umí můj učitel, nebude to nikdy!

♡ Prostě to dělej tak, jak umíš nejlépe, ale ne lépe, nejde to! Ale hlavně dělej! Nepřestávej!

(Dnes už vím o zákonu přitažlivosti, že nic se neděje náhodou, že ti lidé, kteří chodili a chodí ke mně, potřebují přesně mě s mými zkušenostmi, a tak to je vždy.)

A pak se ke mně přidal i Ivánek, můj vizionář plný nápadů, a rozhodně takových, jaké zatím nikoho nenapadly. Prý vytvoříme web (on vymyslel i název), kde budu lidem radit stejně, jako když ke mně chodí na diagnostiku. Já si klepala na čelo, naprosto jsem tomu nevěřila, brala jsem to jako totální úlet. Psal se rok 2004, nikdo nic podobného nedělal. Ale Ivánek byl tak zapálený, že mě nakazil svou vírou v úspěch. Tak jsme se do toho pustili. Během prázdnin, tj. dvou měsíců, jsme naplnili základními informacemi celou empatii. Napsali si sami sobě první dotazy do poradny a čekali. Moc dlouho jsme nemuseli 🙂 A tehdy přišel další schůdek poznání:

4. Pokud máš nápad, realizuj ho! 

♡ Realizuj ho jen pro ten nápad samotný, ne proto, co přinese a jestli vůbec něco přinese, dělej to kvůli činnosti, ne kvůli výsledku.

♡ Pokud nápad nezrealizuješ, nikdy nepoznáš, jestli na to máš a jestli ten nápad za něco stál.

♡ Je naprosto lhostejné, že nemá nikdo s ničím podobnou zkušenost, i když tě všichni odrazují, udělej to.

Dnes mi mnoho lidí říká, že by rádo dělalo to, co dělám, já, ale… prý to nemohou dělat, protože neznají, neumí, nechápou. Říkám jim: „Začni!“ No jo, když mně se to říká, když už mám tolik klientů, tolik zákazníků, tak velký obchod a tak velký web. Hm… Často jsou to lidé, kteří mne znají více než těch 18 let. Nikdy nezačali s ničím a asi nezačnou. A tak tu mám poslední schůdeček:

5. Pokud začneš dělat to, v co věříš, co tě naplňuje a co tě baví, Vesmír se o tebe postará.

♡ Přinese ti všechny příležitosti, které potřebuješ – i ty nepříjemné překážky, které zkouší, zda to myslíš vážně a zda máš na to dost velkou vnitřní šipku – říkejme jim výzvy!

♡ Přinese ti lidi, okolnosti, situace, možnosti, ne při přemýšlení o svém snu, ale při jeho realizaci se před tebou příležitosti rozbalují samy.

♡ Vesmír vždy chce, aby člověk byl šťastný a radoval se, tak ti v tom pomáhá.

♡ Seberealizací se naplňuješ, zraješ, rosteš, seberealizace ti přinese nejen spoustu peněz, ale je to cesta duchovního růstu.

A pokud už i vy děláte, co vás naplňuje, pomáhejte v tom stejném i druhým.

Je ve vás síla? Máte velkou svou vnitřní šipku, svou vnitřní motivaci? I na tom lze pracovat…touha je motorem 🙂

Základní cestu, jednoduché metody, najdete v kurzu Základy celostního zdraví

Prostě začněte!

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Arginin Plus: Aminokyselina, kterou potřebuje každý muž
Arginin Plus: Aminokyselina, kterou potřebuje každý muž

Arginin je aminokyselina, která hraje roli v činnosti, vývoji a regeneraci svalů; kromě toho také může přispívat k udržení zdravého krevního oběhu, a tak podporuje zdravou činnost cévního systému. Stimuluje růstové hormony a inzulin a je také prekurzorem esenciálního oxidu dusnatého, který má vazodilatační účinky.

Detail produktu

Komentáře