Mapa přání podle Feng Shui pomohla splnit přání již mnoha lidem. Každý, kdo s ní pracoval, se raduje z výsledků.

Můžete to také zkusit. Hlavní je dodržovat jistá pravidla, na která se teď podíváme.

Pravidla vytvoření mapy přání

Potřebujete velký list papíru, který si rozdělíte na 9 úseků – tak jako na obrázku:

Uprostřed osmiúhelníku se nachází zóna zdraví, od ní je třeba začít. Sem umístěte svou fotografii. Snažte se vybrat pěkný snímek, na kterém vypadáte jako šťastný člověk, z něhož sálají pozitivní vibrace.

V zóně slávy, která leží nad zónou zdraví, umístěte obrázky symbolizující vaši úspěšnost. S jejich pomocí je možno získat věhlas a dosáhnout světové proslulosti.

Dole, pod vaší fotografií, leží sektor kariéry. Promyslete si, kým byste se chtěli stát. Umístěte sem patřičný obrázek.

Levý horní roh je zónou bohatství. Nalepte sem obrázky peněz – třeba déšť mincí , ruku držící svazek bankovek i jiné patřičné ozdůbky a symboly. Vše, co je spojeno s materiální hojností.

Vlevo dole je sektor moudrosti, který zodpovídá za úspěch ve vzdělání. Zkuste najít obrázek vysokoškolského diplomu, nebo absolventa s diplomem, vyzařujícího štěstí, že dosáhl potřebného vzdělání.

Mezi bohatstvím a moudrostí leží sektor rodiny. Umístěte sem fotografie šťastných rodinných párů s dětmi nebo bez dětí, podle toho, chcete-li mít děti.

Pravý horní roh patří zóně lásky, kterou můžete vyzdobit zobrazením propletených rukou, šťastných zamilovaných dvojic. Je důležité, aby obrázky vyjadřovaly lásku, blízkost, štěstí. Pokud už máte partnera, můžete sem umístit jeho fotografii.

Pod sektorem lásky leží zóna tvorby a dětí. Nalepte sem obrázky vyjadřující vaši osobnost, tvorbu. Chcete-li například psát povídky, nalepte sem obrázek knihy.

Poslední zóna leží v pravém dolním rohu. Je to zóna cestování a pomocníků. Hodí se sem obrázky měst a cizích zemí, pokud rádi cestujete. Spolu s vyobrazením člověka nebo patrona, který vás ochraňuje.

Důležité poznámky k postupu při vytváření mapy přání

S grafickým ztvárněním jsme hotovi. Teď trochu podrobněji k fotografiím potřebným k vytvoření mapy. Vybírejte je beze spěchu, věnujte přitom pozornost pocitům, které ve vás vyvolávají. Obrázky by měly být pozitivní, radostné, měly by také radostné emoce probouzet a povzbuzovat k získání toho, co si přejete.

Kde takové obrázky vzít? Kdekoli – na Internetu, v časopisech nebo novinách. Můžete je také nakreslit sami, je to dokonce efektivnější.

Poslední rada: mapy vytvářejte když měsíc dorůstá. To je nezbytná podmínka Feng Shui.

Pravidla používání mapy přání podle Feng Shui

Mapu máte hotovou, teď je třeba s ní pracovat. A je třeba dělat to každý den. Dívat se na ni a probouzet v sobě pocit, že vaše přání se už stala realitou. To, co chcete získat, nakonec ovládnete. Doporučujeme hodně pracovat s pocity. Například byste rádi získali nějakou dívku nebo chlapce jako partnerku, partnera. Zaměřte se na ovládnutí těchto vztahů, představujte si jejich prožití. S pocity blízkosti, radosti, štěstí, otevřenosti, vášně… vyzkoušejte všechny tyto emoce. Už s tím člověkem tvoříte dvojici… Je to tak krásné!!!

Časté otázky těch, kdo si chtějí mapu přání vyrobit

1. V čem je rozdíl mezi mapou přání a deskou vizualizace

Mapu přání podle Feng Shui vytváříme podle sektorů, o kterých jsme hovořili dříve. Deska vizualizace umožňuje volné rozmístění obrázků na podkladu. Nasloucháte svému srdci a rozmisťujete obrázky tak, jak se vám líbí.

2. Mohou se přání měnit – a co když už k tomu došlo?

Přirozeně, to se stává. Z toho si nemusíte nic dělat. Prostě jeden obrázek nahradíte jiným. Ale zcela jistě než si mapu přání vytvoříte, promyslete důkladně svoje cíle a stanovte s jistotou, o která přání vám jde.

3. Kam mám mapu přání umístit?

Nejlepší místo je ložnice. Umístěte mapu tak, abyste ji viděli hned po probuzení a před spaním. Pokud byste ale měli narazit na nějaké nevlídné komentáře, dejte ji někam jinam. Někteří lidé dokáží skutečně všechno zkazit. Máte to snad zapotřebí? Jistě ne. Takže ji schovejte před cizíma očima, před hosty i závistníky.

4. Mohu si mapu přání vytvořit na počítači?

Můžete. Využijte programy k vytváření koláží. Ovšem vlastnoruční tvorba je více efektivní. Svými doteky vkládáte do mapy doplňující energii. Proto je lepší najít si na Internetu obrázky, vytisknout je a dál s nimi pracovat ručně.

Zdroj: www.pronaladu.cz

Bonusem ke kurzu ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ  je Jak si správně přát

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře