Samozřejmě, že to možné je. Máme to vyzkoušené na vlastní dceři. Z pěti dioptrií se dostala na půl…

Oči, stejně jako každá jiná část našeho těla, souvisí s naším myšlením, přístupem k životu, s tím, co zatím nezvládáme, takže jsme zatím nemocní.

Oči jsou kontrolkou jater. Ale vypovídají také něco o našich ledvinách, protože na základě pochopení vztahů (= ledviny) si vytváříme pohled na svět (= játra).

Stav našich očí ukazuje, jak se díváme na svět, jak ho vnímáme, jak ho vyhodnocujeme, jak vjemy zaznamenáváme a uchováváme.

V každý tento okamžik se my, jen my rozhodujeme, co si vybereme, vždy máme na výběr ze dvou možností.

Určitě jste zažili, že jste se někým dívali na stejnou věc, a oba jste ji popsali naprosto jinak, nebo jste pozorovali stejnou situaci a oba jste ji vyhodnotili úplně jinak. Díváme se na stejného člověka a každý ho vidíme jinak.

Ptáte se, proč tomu tak je?

Když máte skupinku malých dětí a řeknete jim:

„Za domem je pejsek, jdeme si s ním pohrát?“

Co udělají? Začnou křičet nadšením a běží jako o závod za pejskem.

Když máte skupinku dospělých lidí a řeknete jim:

„Za domem na nás čeká zajímavý člověk, půjdeme za ním?“

Polovina z nich si raději počká, s čím přijde ta druhá polovina, někdo se ptá předem, kdože tam čeká, někdo jde rychle a zvědavě, někdo jde váhavě a nerozhodně. Proč asi?

Jsou to naše zkušenosti.

Čím jsme starší, tím jsme „zkušenější“, resp. zaseklejší, méně spontánní, více podezíraví, méně schopní rychlé změny, zatrvrzele máme o něčem ten správný úsudek, tuhneme.

A tak v nás tuhne vše, i naše oči.

Pokud ale víme, že všechno je otázka naší změny, zpružnění se, přijetí jiného postoje, pak je to super, stačí to udělat a můžeme si zachovat zdraví až do doby, než si řekneme s plným vědomím:

„Dnes je dobrý den na umírání“ a zemřeme 🙂

A čím se zpružňujeme?

Právě tím, že se nenecháme ztvrdnout názory, které se v nás chtějí uchytit, prostě se vykašleme na „dobrý“ postoj, přijmeme, že názory a postoje je třeba měnit, protože všechny jsou dobré.

Oči si kazíme prvotně od ledvin, vnímání našich vztahů jako takových, chápání druhých lidí jako zrcadel. Kdybychom totiž uměli v každé situaci vnímat druhého jen a pouze jako trenéra s tím, že nám jistě přináší nějakou zkoušku, a to rozhodně pozitivní pro nás, nemohli bychom si vytvářet žádné zkušenosti. A tím by nevznikaly žádné zatvrzelé názory a postoje, jak správně to má být, netvrdla by nám játra.

CHCETE mít čistý zrak a dobře vidět? Tak CHTĚJTE dobře vidět a MĚJTE čistý zrak!

♥︎ Cokoliv vidíte, hledejte v tom krásno a pozitivno.

♥︎ Na cokoliv se díváte, vnímejte jako úžasnou možnost pro sebe.

♥︎ Cokoliv vyhodnocujete, buďte si vědomi, že nikdy se neděje nic, abyste to nepotřebovali a nebylo to pro váš pozitivní posun.

Vše je otázka našeho rozhodnutí. Úplně vše!

Chcete se zbavit brýlí?

Naučte se znovu vidět čistě!

Je to jednoduché. Přijměte to, že musíte změnit přístup – ten, který jste měli doposud, vám zrak zničil.

Přijměte, že to nebude jednoduché vyhodit z hlavy všechny své „názory“.

Přesně tohle téma najdete v TOLEROVAT JE LÁSKA na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Vstřebávejte rady pro změnu myšlenkových vzorců, uvědomujte si výzvy své duše, cvičte s tělem i očima a také je podporujte.

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře