Vizionář je člověk, který dokázal nebo dokáže přijít s myšlenkami, které zřetelně, pravdivě a přesně předpovídají, odhadují nebo využívají stav něčeho, například společnosti nebo technologií, v budoucnosti.

Předpovědi nebo odhady lidí, kteří jsou později označeni jako vizionáři, bývají často velkou předností v obchodu.

Ať už jsou, nebo nejsou jejich návrhy realizovány, mívá to velký dopad na celou společnost, když situace, kterou předpovídali, nastane.

Stává se také, že jejich myšlenky „předběhnou dobu“, tedy že jejich uskutečnění je v jejich době nereálné, nebo se naopak realizují, ale jsou neúspěšné, protože pro jejich úspěch ještě nenastala vhodná doba a okolnosti.“
zdroj Wikipedie

Tak mi tak nějak přijde, že se můžeme neskromně označit jako vizionáři :-)))

Když si vzpomenete po revoluci 89 na stav, který tu byl v souvislosti se zdravotnictvím, dáte mi za pravdu, že velmi málo lidí se zabývalo alternativními přístupy (vybavuje se mi p.Janča, p. Jonáš).

Obecný přístup i běžných lidí k užívání doplňků stravy jako nutnosti ke zdravému životu, byl obecně odmítavý.

Znali jsme jen rybí tuk a celaskon. O možnosti léčby nemoci přírodními postupy tenkrát nikdo ani neuvažoval.

V té době začal pro CaliVitu pracovat MUDr. Jordán

(pracoval na onkologické klinice na v Brně, a protože se nemohl dívat na ženy, které tam umíraly velmi nedůstojně /jistě vám nemusím popisovat, jak sžírá rakovina ženu od pohlavních orgánů dál, co se asi děje/, nabízel jim jinou alternativu léčby, nebo doplněk k jejich léčbě nebo alespoň důstojné umírání, tak ho vyhodili).

Začali jsme jezdit na jeho přednášky, zvali ho k nám do České Lípy, on byl ten, který nás přesvědčil, že KAŽDÁ nemoc se dá léčit přírodně.

Bohužel v této době zajímaly každého doplňky stravy jen pro zlepšení kondice, svalů, vlasů, kůže, nehtů….

My ale každému říkali:

Všechno na povrchu je jen projevem toho uvnitř, je třeba se starat o vnitřní dostatek, pak bude i venku dost. Marně. Vytrvali jsme 🙂

Po r.2000 k nám začali lidé chodit na zdravotní konzultace. To už byli připraveni na přírodní léčbu, přijímali jí.

A najednou se dozvěděli (navíc), že jejich nemoc má také duchovní podstatu, že něco dělají špatně ve svých vztazích a postojích, a že pokud chtějí přírodně vyléčit svou nemoc, musí změnit i tohle uvnitř sebe.

Říkali nám: „Nechci nic slyšet o nějakém odpouštění! Chci jen vyřešit svou zácpu!“

Fajn, byli jsme rádi i za to. A tak jsme naťukávali, pomalu začali začleňovat do přírodní léčby i duchovní příčiny. Lidé to moc slyšet nechtěli.

Nevadí, počkáme si 🙂

A pak přibývaly informace o číslech

(Co to je za blbost? Jak může mít číslo charakter?),

o diagnostice

(Jak může ucho souviset s ledvinami?),

reflexní terapii

(Jak je možné, že mám na noze játra?)…

Vytrvale jsme vysvětlovali souvislosti…

Před několika málo lety se povědomí o přírodním léčení radikálně přehouplo na duchovní úroveň.

Najednou všichni chtěli své tělesné potíže řešit meditací, reiki, návratem do minulých životů, nejlepší, pokud tu nemoc jako energii z nich sejme někdo jiný.

Opět jsme byli jiní, varovali jsme před odmítnutím jedné části našeho já, poukazovali jsme na trojjedinost člověka a nemožnost spokojeného a zdravého života bez uznání všech tří složek, a práci na nich.

Tato situace do jisté míry přetrvává…

Nevím, jaký máte obrázek kolem sebe vy, ale já vidím lidi, kteří chápou duchovní zákony, přijímají je, chtějí v tom směru se sebou něco dělat i pomáhat v tom druhým, ale zoufale jim chybí peníze. Nemají hmotu, zázemí, v podstatě tou cestou jít nemohou. Proč?

Upřednostnili jedno před druhým, v podstatě se povýšili nad hmotu – tělo není důležité, to se podřídí mysli. Peníze nejsou důležité, stačí si je přát,…

Vizionář je člověk, který myslí a koná jinak než druzí a většinou není obecně přijímán.

Bereme to, je to naše škola – trpělivosti 🙂

Jsme ve zlomové době.

Pokud nenajdeme rovnováhu mezi duchovnem a hmotou, jako lidstvo končíme.

Takhle to přece nejde donekonečna, jednou tak a pak úplně obráceně.

Hledejte vy sami rovnováhu v tom, jak žijete.

Pokud člověk žije v rovnováze, je zdravý, bohatý a má radost z toho, co dělá.

Jak jste na tom vy?

Už s  námi jste v některém programu AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, kde vás to učíme?

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře