Lhala jsem vám…

Říkala jsem, že tu jsme proto, abychom se něco naučili, abychom se v něčem zlepšili, posunuli, abychom se o něco snažili.

Že je třeba zdolávat laťky, překonávat překážky. A tvrdě na sobě pracovat, abyste se posunuli blíž k bezpodmínečné lásce, blíž k dokonalému zdroji, blíž k Bohu.

Jenže ono to tak úplně není…

VII. Už teď jste LÁSKA, už teď jste BŮH!

My jsme dokonalí už teď.

Jak to?

Bůh, Vesmír, zdroj sám o sobě věděl, že je dokonalý a bezpodmínečnou láskou. Stejně jako ta jedna malá Duše, která to o sobě také věděla.

Jenže vědět a prožít to na vlastní kůži je přece něco naprosto odlišného.

Také víte vše o tom, jak skvělé je podat někomu pomocnou ruku, ale když to uděláte, to je zážitek! To je pocit, to je zkušenost, že?

A tak se Bůh rozhodl, že chce prožít sám na vlastní kůži svou dokonalost.

Že to chce procítit. Jenže těch zkušeností je tolik! Je tolik možností, jak si prožít, že jsem láska a Bůh. A tak aby to mohl prožívat všechno, rozdělil se. Rozdělil se na miliony dušiček, která si každá zkouší nějakou svou zkušenost, a těmi jsme my.

My jsme Bůh! Jsme esence Boha… tak co to tedy znamená?

Ano! Že tak, jak jsme, jednoduše jsme dokonalí a bezpodmínečnou láskou, už teď takoví jsme! Jen to ještě nevíme, zkoušíme to a rozvzpomínáme se na to. Prožíváme si zkušeností své božství.

Možná si říkáte, že to je nesmysl, protože určitě dokonalí nejsme, děláme chyby a dokonce vědomé špatnosti, jsme k sobě zlí a rozhodně ne láskou.

Zlo, špatnosti, násilnosti a ošklivosti jsou největším výrazem lásky a Boha.

Protože umožňuje druhým prožít si to, co potřebují, i za cenu toho, že mne odkopnou a s žádnou láskou tu příležitost, kterou jim nastavuji, nepřijmou.

Všichni jsme láska!

Abychom si naplno uvědomili své božství, je skvělé dívat se na přírodu.

My jsme její součástí, i strom je esence Boha, je božská energie jako my, jen jinak vypadá. A dívejte se na něj!

Před měsícem vypadal jako suchá, neživá hmota, kus klacku a nic. A najednou se stane zázrak – větev ožije, vylezou pupeny, raší listy a strom kvete! Kde se to vzalo v tom nehybném klacku?

Bůh, energie je ve všem, ve stromu i v nás.

Funguje si svým životem, umožňuje život a rozvoj, plození a posun. Stromů i nás.

A tak stejně jako vyvěrá ze suchého klacku život v podobě listů, květů a plodů, i my se posouváme, ať chceme nebo nechceme, vědomě či nevědomě. Každý se jednou musíme stát součástí toho, z čeho jsme vyšli, Boha.

Jak se vědomě stávat víc a víc bezpodmínečnou láskou, jak tomu aktivně pomáhat, vás učíme v programech

naší Akademie celostního zdraví, jsme rádi, že vás můžeme inspirovat!

Máš už karty Afirmace s Empatií – prvek Dřevo? Stáhnete si je TADY

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.
Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.

Digestive Enzymes obsahuje trávicí enzymy a takové účinné látky původem ze zeleniny, které přispívají k trávicím procesům. Pokud nemáte správné stravovací návyky nebo životní styl, může to snadno narušit rovnováhu vašeho trávicího systému. Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití. Se správnými enzymy můžete podpořit rozklad tuků, bílkovin a polysacharidů, a tak pomoci trávicímu systému svého těla.

Detail produktu

Komentáře