12 kroků proto, že nejideálnější období, kdy se regenerují játra a změkčujeme své postoje, trvá 12 týdnů.

Po 12 týdnů se můžete inspirovat články:

Léčba žlučníku a jater krok za krokem I. – VII.
(zadejte si do vyhledávače v empatii a vyskočí vám všechny)

A rozhodně si stáhněte a vytiskněte afirmační karty.

Dáváme vám je k užívání zdarma, jako nástroj, který můžete použít pro změnu jedné ze tří součástí vašeho JÁ – ke změně mysli.

Najdete je na TOLEROVAT je láska

(a k nim i videa o rozčilování a vzteku zdarma)

A jste super, že používáte i další nástroj vaší duše, a to tělo, a svá játra po celé 3 měsíce regenerujete.

Je to třeba, protože bez jater neexistuje život, neexistuje pružnost a schopnost měnit se a přizpůsobovat se.

Jak regenerovat (NEJEN ČISTIT!!) svá játra najdete v očistě zde.

12 kroků ke zdravým játrům jsou:

1. Dovoluji každému, ať si dělá, co chce

Vím, že nikdy nikdo nedělá nic špatně. Že jen mně se to tak může zdát. Ale vždy je to v něčí prospěch, aby něco pochopil a posunul se.

2. Vše je pro mé dobro

Přijímám všechny nepříjemnosti života jako své zkoušky. Jak se zachovám? Jak zareaguji? Dokážu ve všem vidět příležitost vnímat vše jako pozitivní informaci pro sebe.

3. Život je nádherné místo k žití

Každý okamžik svého života prožívám s plným soustředěním a vědomím. Soustředím se na každičkou chvilku a každičkou činnost. Je úžasné pozorovat život. Vše je dokonale stvořeno k radosti a užívání si. Žiju přítomným okamžikem.

4. Miluji všechny lidi jako malé děti

Všichni jsme malé děti na cestě za láskou. Všichni vše děláme nejlépe, jak to v tuto chvíli umíme. Stejně jako se nezlobím na malé dítě, že nedělá věci lépe, protože je lépe dělat ještě neumí, nezlobím se ani na nikoho jiného.

5. Jsem Bůh už teď

Nikdy nikoho nemohu změnit tak, že mu to budu přikazovat nebo radit. Jen svým vlastním příkladem můžu druhým ukazovat, jak nádherně se dá užívat život, jak láskyplný dokážu být já sám. Proto vždy volím lásku, jsem laskavý a tolerantní, odpouštím a ustupuji, nelpím na své pravdě a dávám druhým přednost.

6. Odpověď přijde v pravý čas. V tuto chvíli na to kašlu

Vše, co se mi děje, přijímám s tím, že vím, že to potřebuji přesně tak, jak se to děje. Jsem si vědom, že vše se děje v můj prospěch. Jenže nedokážu vždycky přesně najít, proč to potřebuji. Hledám a pátrám, snažím se najít odpověď. Ta ale nepřichází… Nic se neděje náhodou, ani to, že nepřichází odpověď tehdy, když já chci. Proto důvěřuji Vesmíru, že až ji budu potřebovat vědět, dostanu ji!

7. Udělal jsem chybu? No a co?! Příště to zvládnu lépe

Mrzí mě, když udělám něco špatného. Někdy selžu v postoji lásky a třeba se rozčílím. Už se ale stalo a vrátit to nejde. Přijímám, že i já jsem malé dítě, které dělá vše, jak nejlépe umí, a i já musím dělat chyby. Kdybych uměl vše dokonale, už bych nebyl tady ve škole života.

8. Naplňuji svou vizi se silnou vůlí a touhou

Mám úžasnou vizi, co bych ve svém životě chtěl zvládnout, a mám touhu ji naplnit. A mám dost silnou vůli vše prakticky zrealizovat! Všechny překážky přijímám jako výzvy. Vím, že najít a realizovat své poslání je projev nejvyšší lásky sám k sobě a celému lidstvu, celé planetě.

9. Nezlobím se na trenéra, jsem mu vděčný, protože mi pomáhá zvládnout, co potřebuji já

Každý člověk je mi trenérem. Nastavuje mi laťku v tréninku přesně tak vysoko, jak vysoko jsou mé schopnosti ji přeskočit a přesně tak vysoko, jak já sám chci a potřebuji. Snažím se laťku přeskočit a trénink je tvrdý a nedaří se mi. Je to ale moje laťka a můj trénink.

10. Jsem sám pro sebe na prvním místě

Vše, co dělám, dělám proto, že chci. Vědomě si vybírám, co je pro mě dobré. Vím, že můj život je můj a jen já jsem zodpovědný za to, zda jsem šťastný. Mé štěstí si tvořím sám, stejně tak i to, pokud mi příjemně není. Naplňuji si svůj život tím, co mám rád.

11. Beze strachu říkám, co cítím

Nikdy neobviňuji druhé za nic, vím, že cokoliv mi kdokoliv dělá, potřebuji já sám. Vím, že každý trénink vede k mé změně, a že jeho výsledkem je má schopnost mluvit o tom, co cítím, o svých pocitech. Neukazovat prstem, neobviňovat, nekritizovat, nesoudit, jen sdělit svůj pocit. „Trápí mě, že… Rozčililo mě, když… Mrzí mě… Bojím se… Potěšilo mě… „

12. Jsem vděčný za minulost

Ničeho nelituji. Vše špatné, co jsem prožil, beru jako zkušenost, ze které jsem se mohl poučit. Pokud se tak nestalo, přijde další zkušenost a tak stále a pořád, dokud to nepochopím a nezměním se. Všechno, co bylo včera, jsem potřeboval. Nic nebylo zbytečné.

13. Důvěřuji Vesmíru, že vše přichází v pravý čas

Jsem spokojený se vším, co mám i nemám. Jsem bohatý člověk a žiju v hojnosti. Kdykoliv mám pocit, že mi něco schází, rozhlédnu se kolem sebe a cítím vděčnost za vše, co jsem dostal.

Buďme v pohodě i se všemi blbci okolo!

S láskou vaše empatia a TOLEROVAT je LÁSKA

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře