Jistě znáte knížky Tajemství, Prostě si to přejte, Požádej a je ti dáno a jiné, které popisují, jak si přitáhnout do svého života vše, co potřebujeme, abychom byli šťastni.

Hodně z vás mi píše, že knížky jsou super, ale i když se snažíte stále naladit myšlenky na ta správná přání, nic se neplní.

Co dělám špatně?

Když jsme před časem měli webinář Jak si správně přát, jedné účastnici se nelíbilo, když jsem řekla, že sedět doma v křesle a přát si prostě nestačí, že je třeba pro splnění svých přání také něco dělat.

Je to přece jasné, jsme v reálném těle a v reálném životě, vybrali jsme si reálné překážky, které jsou právě výzvami k tomu, abychom je překonali. Nejsme tu na rekreaci, ale chceme (alespoň jako duše jsme to chtěli, teď, když prožíváme každý to své, možná bychom raději zůstali „doma“) se posunout, změnit se, stát se lepším. Jednoduché to není pro nikoho 🙂

Takže v první fázi najděte sebe, své schopnosti i nedostatky, abyste vůbec věděli, co překonávat.

Pokud se ještě neznáte, studujte naši AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Myslím, že v této fázi už jste 🙂

Když už víte, kudy a kam, pak si musíte najít způsoby a nástroje, berličky, kterými si pomůžete své nedostatky, ony výzvy zvládnout.

Každý máme něco jiného – strach, lenost, nedůvěru v cokoliv, přílišné braní ohledů na druhé a starosti o ně, snahu stále prosazovat svůj názor, neschopnost mluvit o tom, co je uvnitř mne, přemýšlení a skutek utek, atd. atd. Je to úplně jedno, v každém případě si buďte naprosto jistí, že tak, jak vám připadá vaše výzva ukrutně těžká, tak druhým lidem se zdá velmi snadná.

Proto použijte první nástroj – druhé lidi. Poslouchejte je a obzvlášť ty, od kterých to nejvíc bolí a píchá. Oni jsou první berličky a pomocníci.

Všichni dobře víme, v čem bychom byli šťastni. Jakou práci, jakého partnera, jakou rodinu, jaký dům, jakou dovolenou, … všechno víme.

Ale většinou to nemáme. Proč?

Za prvé jistě proto, že pro to nic neděláme.

Ale i když pro to už něco děláme, tak stejně pochybujeme. Válcují nás naše pochybnosti.

Víme dobře, že naše myšlenky tvoří naši realitu. Ano, to je základ. Jenže co když nám ty naše úžasné myšlenky přetluče pochybnost, jestli to skutečně vyjde? Takže ano, myšlenka je základ.

Ale udržet se i v pocitu, že je to správně, je těžké. K tomu potřebujeme další berličky.

Berličky jsou jakékoliv „věci“, které podporují tělo – hmotu, smysly.

Pokud třeba máme strach, tak papáme Rhodiolin, tím se ho zbavujeme a neztrácíme víru, že to, kam kráčíme, je to správné. Použijeme obrázky (zrak), hudbu (sluch), vůně (čich).

Vše, co si přejete a kam kráčíte, si namalujte, vystřihněte z časopisů, vytiskněte a oblepte si si své okolí. Napište si svá přání na papír a přilepte na viditelná místa. Vytiskněte šeky s penězi, které očekáváte a položte, kam se dá. Udělejte místo na oblečení svého partnera, kterého si přejete, ve své skříni, povlečte druhou postel,…

Tvařte se, jako že všechno, co si přejete, už máte 🙂 jenže zatím je to na cestě. A buďte šťastni a spokojeni jako kdyby to už bylo!

Jedna naše kamarádka si vytvořila mapu pokladů – tak to nazvala. Na velký papír si nalepovala vše, co si v životě přála, co chtěla, by se jí splnilo. Práci, dům, partnera, vše se všemi detaily, konkrétně. Odjela do Anglie za prací, neuměla ani slovo anglicky. Seděla jednou někde v kavárně či hospodě a uviděla přesně takového muže, kterého měla na své mapě pokladů! Věděla, že je to ON. A co myslíte, že udělala? Čekala? Vůbec…. šla k němu a ačkoliv neuměla anglicky, nějakým způsobem mu sdělila, že on je její životní partner! Dnes mají dvě děti a jsou šťastni. Bez akce by vše zůstalo jen na papíře. A tak je to se vším.

Myšlenka je základ.

Nastavení pocitu na základě této myšlenky je druhý krok.

Použití pomůcek každý den, každou chvilku, stále je třetí krok.

A realizace, prostě to udělat, je završení.

Znáte ten vtip, jak se chlapík zlobí: „Pane Bože, proč mi nedopřeješ, abych konečně vyhrál v loterii?“ A nebesa se otevřou a Bůh zavolá: „Tak si konečně jednou vsaď!“ 🙂

Použijte jakékoliv pomůcky, které můžete. Všechny jsou Vesmírem povoleny!

On totiž chce, abychom konečně všichni byli šťastni!

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny
Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny

Saponiny, přírodní sloučeniny v juke podobné steroidům, mají diuretické, protizánětlivé, protikřečové a antioxidační účinky. Extrakt z této rostliny obsahuje několik enzymů, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky. Pure Yucca může podpořit detoxikaci trávicího systému tak, že zrychlí metabolismus, a tím urychlí i vylučování škodlivých látek.

Detail produktu

Komentáře