Lidé přicházejí do našich životů z nějakého důvodu, na určité období anebo na celý život.

Když je budeme umět rozlišovat, tak budeme vědět, co je třeba pro ně udělat.

DŮVOD

Když je někdo v našem životě z nějakého DŮVODU, tak je to vlastně vyjádření naší potřeby. Přišli, aby nám pomohli vyřešit nějaký problém, přišli nám poradit a podpořit nás po fyzické, emoční anebo duševní stránce.

Může se nám zdát, jako kdyby nám je poslalo samo nebe a ono to fakt udělalo. Jsou tu proto, že my potřebujeme, aby tu byli.

Později, když už se náš problém vyřešil anebo přišel ten čas nechat zbytek problému na nás samotných, tak tato osoba udělá anebo poví něco, co ukonči náš vzájemný vztah. Někdy tyto osoby zemřou. Někdy prostě odejdou.

Co si musíme uvědomit je, že náš problém byl vyřešen, naše potřeba uspokojena a tedy jejich práce v našem životě skončila.

Naše modlitba byla vyslyšena, teď už musíme vstát a jít sami, bez jejich pomoci.

OBDOBÍ

Někteří lidé jsou v našich životech na určité OBDOBÍ. Naše cesta životem nám je poslala na určité OBDOBÍ. Většinou se navzájem od sebe něco naučíme, zažijeme něco super, dobře se zasmějeme, naučíme se pomáhat si.

Většinou nás tito lide naučí něco, co jsme nevěděli anebo nás přinutí vyzkoušet něco, co jsme ještě v životě neudělali. Obvykle zažijeme s těmito lidmi hodně zábavy, no je to jen na určité OBDOBÍ.

CELÝ ŽIVOT

Celoživotní vztahy nám dávají celoživotní lekce. Musíme těmito lekcemi postupně procházet a budovat jimi tento vztah, aby měl dobré základy.

Důležité je učit se z těchto lekcí, milovat tuto osobu a uvádět do praxe to, co jsme se naučili ve všech ostatních našich vztazích, ve všech oblastech našeho života.

Poděkujte každému za to, že je součástí vašeho života, bez ohledu na to, zda je tu z nějakého DŮVODU, pro nějaké OBDOBÍ anebo na CELÝ ŽIVOT.

Jak pochopit trénink všech vašich trenérů okolo vás v SOUŽÍT JE LÁSKA

Vaše Empatia

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Ucho - zaléhání Kolena Neplodnost muže

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře