Šťastné a veselé!

Nesem vám noviny, poslouchejte.
Z betlémské krajiny pozor dejte…

V Betlémě se pro lidstvo narodila – naděje.

A tak 1. novinou, kterou vám přinášíme, je: Nikdy neztrácejte naději ♥︎

Naději v lepší zítřek, lepší vztahy, ve zdraví, štěstí. Bez naděje není důvod se o cokoliv snažit. Vždycky existuje způsob, jak věci změnit, pokud si zachováme naději.

Naděje je to, co nás všechny spojuje. Sice každý věříme v něco jiného, ale všichni chceme být jednoduše – šťastní!

2. novinou je připomenutí, jak jste krásní ♥︎

Krása je vnitřní stav, a tak se podívejte na to, jak krásní jste uvnitř, v čem jste pro ostatní inspirací. Usmějte se, protože úsměv je cesta, kudy proudí zevnitř vaše krása ven!

3. novinou je poděkování ♥︎

Poděkujte sami sobě za vše, co jste pro sebe a pro druhé udělali. Překonali jste jistě spoustu nesnází a udělali kroky, do kterých se vám často moc nechtělo, přesto jste to zvládli, protože jste měli důvod, proč to je potřeba. Poděkujte si, že jste dokázali udělat nelehkou změnu.

4. novinou je, abyste nikdy nezapomínali na sebe a postavili sebe na první místo ♥︎

To, co je pro vás důležité a co vám pomáhá, vždy a bez ústupků udělali. Třeba to nejdůležitější každý den – usmát se na sebe do zrcadla a říci si: Miluju tě!

5. novinou je výzva, abyste stále vnímali druhé lidi jako své učitele a zrcadla ♥︎

Nesoudili je a nekritizovali, ale děkovali za vše, co vám umožňují pochopit. Abyste se naučili druhé vnímat srdcem, naslouchat jim a podporovat v jejich naději za štěstím. Protože milovat druhé znamená pomáhat jim v tom, pro co se rozhodli oni. Ať vám to jde!

6. novinou je, abyste si po dobu svátků uvědomovali, jak jste milejší, laskavější, hodnější, shovívavější ♥︎

Jak se vám více daří v této době své nejbližší nehodnotit. Uchovejte si tenhle stav co nejdéle, protože v něm je vám i vašim nejbližším nejlépe!

Poslední novinou je výzva – buďte s těmi, které milujete ♥︎

Věnujte jim to nejcennější, co máte – svůj čas. Buďte spolu!

Zklidněte se, ztište se , pusťte si písničky, pohádky, hrajte hry se svými dětmi, povídejte si, naslouchejte, běžte spolu na procházku do přírody. Užívejte si společný čas s těmi, které milujete!

Šťastné a veselé vánoce!

s láskou M♥︎I

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře