Velmi často si ženy stěžují, že jejich muž je málo sexuálně uspokojuje. Nebo dokonce, že se s nimi nemiluje vůbec. Sex jednou do roka je dnes běžnější a běžnější…

Proč tomu tak je a co se s tím dá dělat?

1. Muž je zraněný a nemá v sobě žádnou mužskou sílu

Představte si svého muže, kterého vychovávala akční matka, která zvládla všechno sama. Pak ho do výchovy převzala učitelka ve školce, škole, kde opět dostával zřetelně najevo, že kluci jsou pomalí, zlobiví, nepečliví, prostě holčičky jsou mnohem šikovnější. Kluci se umí jen prát a jsou dobří tak akorát v tělocviku…

Naši muži vyrůstali bez špetky úcty k mužství, které se v nich rodilo. Všechny mužské přednosti zvládaly mnohem rychleji děvčata, a oni, než se rozkoukali, bylo všechno zařízeno…

Ženy, naši muži jsou jen výplodem naší vlastní práce. Jak jsme si to zařídily, tak to máme. Jediná cesta, jak mít muže plného mužské síly, je ho naplnit. A k tomu je třeba spoustu ženské trpělivosti a ženských vlastností.

Dávejte svým mužům 3 věci: úctu, pocit, že ho potřebujete a naplňujte ho jako muže, tj. dávejte mu najevo, že po něm sexuálně toužíte jako po nejskvělejším samci, jakého jste v životě potkaly (i když tomu tak zatím není).

2. Muž je naším zrcadlem

Vzpomeňte si, jak často jste používali neuctivé výrazy v souvislosti s muži a sexem.

“Chlapi chtějí jen to jedno. Jsou to sviňáci, kterým se postaví hned, jakmile uvidí pěknou ženskou. Přemýšlí penisem.”

Pokud dlouho vysíláme neuctivé signály směrem k mužům, dostaneme přesně to, co potřebujeme. Máme vedle sebe muže, který sex s námi nechce. Najednou máme muže, který přesně plní tu roli, ve které není sviňák a ten, který chce jen jedno. On to nechce. Máme, co jsme vysílaly.

Zkusme najít, kde se v nás vzaly ty neuctivé postoje k mužům a sexualitě. Pokud se tak chovala naše matka, my to nemusíme opakovat. My můžeme milovat sex, můžeme vzhlížet ke svému muži jako k samci na druhou, i když naše máma takhle k tátovi nevzhlížela. Osvoboďme se od vzorců, ve kterých jsme zmrzly.

3. Muž má problém

Může být jen unavený. Je přetížený z práce, vyšťavený povinnostmi. Možná zvládnete uvolnit mu, třeba převezmete na čas domácí povinnosti, umožníte mu, aby nemusel tolik pomáhat, na co jste zvyklá. Dovolte mu, aby si odpočinul.

Možná jen nemá sílu být aktivní. Chce si užít, že o něj pečujete vy. Lepší, než ho peskovat a nutit ho k sexu, je uspokojit ho sama, a dát mu najevo, že ho milujete a chápete jeho únavu. Orální sex mužské energii velmi prospívá, dobíjí ho a navíc dostává pocit, že je pro někoho důležitý, a že jeho blaho někdo staví na vysoké místo na svém žebříčku hodnot.

Možná má fyzický problém. Muži se neradi svěřují s problémy, obzvlášť se svým mužstvím. Uvědomte si, že jednou v životě stejně nastane doba, kdy nebudete schopni společného fyzického sexu, jeden z vás prostě nebude moct. Budete se trápit a do konce životě budete nešťastní? Ne, budete hledat jiné řešení.

Partneři, kteří se milují, hledají způsoby, jak udělat druhého šťastným. Hledejte ty způsoby už teď.

Většina žen přesně ví, co chtějí ony. Většina ale vůbec netuší, co chce jejich muž.

Obraťte se k němu, dávejte jemu, naplňte jeho. Dnešní ženské pokolení to dluží všem mužům bez rozdílu.

Jedna žena mi kdysi řekla: “A proč mám dávat já? Ať začne on!” a dodnes je nešťastná a neuspokojená…

Všechno je naše škola a naše volba, jaký vztah a muže budeme mít.

Je pro tebe připravený kurz zdarma Žena je láska

s láskou Miluška

Komentáře