Asi víte, že dnes každý 2. až 3. muž po čtyřicítce má problémy s prostatou.

Je jasné, že každý dostává, co potřebuje a že prostatické potíže muže jsou jeho potíže.

ALE!
My, ženy, už přece víme, že jsme tvůrkyněmi vztahu s naším partnerem my a ne on.

Že jsme to jen a jen my, které umíme vytvořit souznění nebo rozepře mezi námi.
Může se vám to zdát nespravedlivé, můžete se zlobit a nechtít to přijmout, ale stejně s tím nic nenaděláte, je to prostě fakt.

Před časem jsem velmi a velmi bojovala za vztah půl na půl se svým Ivánkem.

Rvali jsme se o pravdu, o názor, o všechno jako lvi, poražení jsme byli oba. Nespokojení, vyčerpaní, s pocitem nemilování a nepodpory druhého. Prostě a jednoduše smutek. Téměř jsme se rozešli.

Byla to pro mne velmi užitečná doba, uvědomila jsem si základní věc – bojem nic nezměním a nedostanu, když vyhraju hádku nebo ho donutím udělat něco, co nechce, nedostanu od něj to, co tak zoufale chce každá žena – lásku.

Biologická role ženy a muže je naprosto odlišná a nezaměnitelná,

nic nezmění na faktu, že muž je aktivní ochránce a živitel rodiny a žena pečovatelka o děti a rodinný krb, nezmění to ani moderní doba, společenská situace. Nejde změnit ani to, že žena je dokonalejší bytost, prostě to tak je. Proto ani nejde změnit to, že žena je právě tou, která je zodpovědná za vztah.

Ne náhodou jsme se, ženy, narodily do této doby.

Vidíte, jak se vše zrychluje, jak vše graduje, hrotí se, je to skutečně doba obrovských změn ve všem, na co se podíváte – a také obrovských změn ve vztazích!

Ne náhodou jsme tady – určitě jsme velmi silné duše, které potřebují tuto velkou intenzitu, proto jsme si to tak vybraly.

Jsme schopné svou ženskou roli právě v těchto krizových podmínkách pochopit, přijmout a hlavně realizovat.

Protože tím, že to skutečně uděláme, změníme nejen vztah se svým mužem, ale budeme takovému vztahu učit i své děti, protože to tak uvidí, budeme se tak chovat i k druhým, „cizím“ lidem, protože to už jinak nebudeme umět, změníme celý svět!

Není to úžasné zjištění? Jen tím, že změním své chování ke svému muži, změním celý svět!

Tolik síly mám.

Milujete svého muže?

♡ Uvědomte si, že je to dokonalý partner,

kterého v tuto chvíli potřebujete. Vesmír se nikdy nemýlí a zákon přitažlivosti funguje dokonale. Proto zkoumejte, co vám váš partner zrcadlí, v čem se máte vy změnit.

♡ Co dáváte, to dostanete zpátky.

Bojíte se? I váš partner se bude bát. Nechcete s ním sdílet, co cítíte? I váš partner bude své city tajit. Čekáte nejdřív, co on? Nedočkáte se. Dávej a nic za to nechtěj!

♡ Láska je svoboda.

Uvědomte si, že váš partner je svobodná bytost, zcela dobrovolně je s vámi a vy nemáte žádnou šanci, pokud se rozhodne odejít, ho zadržet. Milujete ho? Snažte se, aby nechtěl, aby byl vedle vás šťastný a spokojený.

♡ Láska je nezaměnitelnost.

Pokud si nejste jistá, zda je váš partner ten pravý a zda by nebyl lepší ten, kterého jste potkala včera, i vy nebudete pro něj jistě ta pravá, očekávejte nevěru. Pokud si nejste jistá, odejděte do doby, než si budete. Buď s partnerem jsem na 100%, nebo vůbec.

♡ Láska je komunikace.

Říkejte svému partnerovi, jak se cítíte, co byste ráda, z čeho jste šťastná, co vás těší a co vás bolí. Naslouchejte mu. Jen spolu sdílejte společné chvíle i beze slov.

♡ Jaké je partnerství, takový je sex.

Mluvte o tom, co máte ráda, s partnerem, ne s kamarádkou. Odhoďte kontrolu a buďte samy sebou, váš partner netouží po ničem jiném. Nechce žádné předvádění dokonalých pozic.

♡ Stále si představujte, co jste dělaly na začátku vztahu,

co vše jste byly schopny pro svého milovaného podstoupit, udělat.

Dělejte to stále!

♡ Každý den alespoň jednou svého partnera pochvalte

(i když vám se třeba nezdá, že by si to zasloužil), najděte si jakoukoliv maličkost a udělejte to. A pochvalte ho žensky:Jsem tak ráda, žes to tak parádně zařídil. Potěšilo mě, že sis vzpomněl, že mám narozeniny. Jsem šťastná, že mám právě tebe, jsem na tebe hrdá.

♡ Nikdy nemluvte o svém partnerovi špatně,

ani před ním, ani za jeho zády. Stejně vše ví a jednou se vám to vrátí.

Každá máme stejný úkol, některá více, některá méně, ale vězte, že se z toho nevyvlečete, i když se vám do toho nechce. Vězte ale s naprostou určitostí, že pokud cokoliv z toho začnete, začne vám to partner vracet. 
Jak rychle a hodně začnete, tak rychle a hodně vám to bude vracet. 

Nikdy bych nevěřila, kolik lásky je můj muž schopen mi dát, nikdy.

Pokud máte pocit, že vám váš muž nedává dost lásky, věřte mi, že jen čeká na vás, aby mohl!

Že jste to jen a jen vy, která tomu brání!

Milujte a dost

Mám pro vás INSPIRACI na ŽENA JE LÁSKA

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře