Partnerství je proces léčení…

V článku Partner je nejintenzivnější učitel jsem se snažila vysvětlit, proč je náš partner tím nejdůležitějším člověkem a nejtěsnějším učitelem.
A v článku Naše ženská cesta je na celý život jsme mluvily o tom, k čemu vlastně slouží život.

Pojďme si vypíchnout to nejzákladnější….

Život se vším, co nám přináší, nás učí stát se vědomými, uvědomovat si, kdo jsme, a žít tak. Žít vědomě. Chápat, proč se nám všechno děje. K čemu nám to slouží. Proč my to potřebujeme.

Vše, co nás obklopuje, slouží jen a pouze tomuto účelu. Abychom si uvědomili, kdo jsme.

My jsme se narodily jako ženy. Proto je cílem našeho života stát se vědomými ženami.

Naučit se žít jako ženy, fungovat jako ženy, žít svou ženskou roli. A být v tom spokojené, užívat si to, být jako ženy šťastné. Většinou ale nejsme šťastné.

Nejsme šťastné proto, že nedostáváme od svých partnerů to, co chceme. Nedostáváme to, co od něj potřebujeme. Nebo žádného partnera nemáme.

Nebo nás stále partneři opouštějí. Rozčilují nás, trápí, vadí nám, co dělají a co nedělají, jak se chovají a co říkají nebo neříkají. Chceme je jiné.

Myslíme si, že když se změní, bude náš vztah úžasný a my budeme spokojené.

Určitý úsek života každé z nás je spojen s tím, že chceme svého partnera změnit. Je to normální a je to běžný vývojový stupeň. Kdy jsme v roli oběti, která za nic nemůže a její štěstí je závislé na tom, co udělá ten druhý.

Všechno, co vás v Žena je láska učím, je o hledání sebe.

V čem je nám náš partner zrcadlem. Proč to tak dělá? Co mi to má říci a ukázat? V čem já to potřebuju? K čemu to mně slouží? Proč mi to vadí? Co to ve mně vyvolává? V čem je to pro mě úkol? A jak to mám v sobě změnit? Co mám udělat prakticky?

Už nechci měnit partnera, jen sebe.

To, co tímhle postojem přijde, je tvé léčení.

Máš v sobě zranění, strachy, blbé zkušenosti, zaryté vzorce a vštěpovaná pravidla, jak žít.

Poleze to na povrch a ty to budeš spravovat.

Pokud přijmeš, že tvůj partner je tvůj nejbližší učitel a nejtěsnější zrcadlo, přijmeš jeho léčení.

Nebudeš se zlobit na něj, že něco dělá, ale budeš vděčná, že TO dělá.

Abys to ty mohla spravovat.

Ono to není tak složité, jak to možná vypadá…

Víš, každá máme pár životních úkolů a výzev, život je jednoduchý a my máme zvládnout opravdu jen pár základních změn. Není třeba hledat složitosti, protože často se v nich pak ztrácíme a stejně nevíme v konečné fázi nic. I když je fakt, že leckdy samy hledáme složitosti, protože se bojíme ty jednoduché věci přijmout a dělat, máme strach a tak samy sebe zahrabáváme do hromady Ale a Protože, jen abychom my samy nemusely dělat nic.

Já ti ukazuju ty jednoduché věci o tobě. A dávám jednoduché úkoly a výzvy. Protože vím, že cesta za změnou vede po malých krůčcích, ne v žádných velkých skocích. Až zvládneš jeden krůček, ukáže se další, a další a tak pořád dál a dál. Vesmír je velmi přející a chce, abychom všichni došli ke štěstí, a tak nám dávkuje po malých dávkách, abychom to všichni zvládli.

I já ti dávkuju pomalu.

Teď máš vedle sebe partnera. Je nějaký. Něco se ti na něm nezdá. Něco s ním řešíš.

Nikdy nic nikdo nedostává náhodou, i tvůj partner, který právě teď vedle tebe je, je ten pravý pro tebe.

I když tam právě teď nikdo není, i to je ta nejlepší situace pro tebe. Vše je přesně tak, jak to je, dokonalé pro nás samé, vždy a bez výjimek.

Tvůj partner se snaží, co mu síly stačí, aby ti ukázal na něco z tebe, aby to vytáhl ven a abys ty to začala zpracovávat.

On dělá, co může, aby tebe vyléčil tím, že ti to ukazuje. A bude to dělat stále a dokola, a pokud jeho trénink neuvidíš nebo nepřijmeš, začnou mu v tvém léčení pomáhat další lidé, tvoje děti, rodina, přátelé. Všichni se přetrhnou, aby ti pomohli. Protože tak je to tady zařízeno.

Naše cesta je cesta za naším skutečným JÁ. Naše cesta je zbavit se všech balastů, které nás brzdí.

A v tom nám nejvíc pomáhá právě náš partner.

Tvým léčením a změnou se bude měnit i tvůj partner, a vlastně se bude měnit celý tvůj život a vše okolo, co teď máš.

Začneš být čistá, a tak se vyčistí vše okolo tebe.

Tvůj život zkrásní, zlepší se nejen tvůj partnerský vztah, ale všechny vztahy a vůbec všechno. S tvým léčením je spojen celý tvůj život, zdraví přitáhne vše zdravé.

Zasáhne oblasti, které teď se svým partnerstvím vůbec nespojuješ.

Žena je tvůrkyní lásky, vztahů a nového života. A to doslova. Až se my ženy vyléčíme a staneme se skutečnými ženami, dokážeme vyléčit celý svět. Nebudou hrůzy, utrpení a smutky.

Je to v naší moci. V naší ženské moci.

A tak znovu zapaluju svíčku lásky. Ať my všechny se staneme pomyslnými svícemi, které rozhoří ohýnky lásky v srdcích našich mužů, dětí, rodičů a přátel.

Ať jsme jako pochodně, neochvějně plápolající, vědomé lásky v sobě, vědomé své ženské síly, která nic nikam netlačí, jen to ví a prostě si hoří. Klidně, trpělivě a laskavě.

DĚKUJU TI, že jsi se mnou v ŽENA JE LÁSKA, začni kurzem zdarma

Miluška

P.S. A pokud jsi připravená, vítáme tě s otevřenou náručí s tisíci Kruholásek v KRUHU Žena je láska

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Virago: Proti virům
Virago: Proti virům

VirAgo je komplexní přípravek, jehož všechny hlavní složky podporují zdravou činnost našeho imunitního systému. Oleuropein je látka, která se nachází v cenném extraktu z listů olivovníku a má antimikrobiální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které ještě skvěle doplňuje lysin, aminokyselina, která brzdí množení virů. Echinacea je dobře známá bylina, kterou lidé dlouhodobě využívají v boji proti patogenům. Bylo prokázáno, že kočičí dráp se zinkem zvyšuje činnost imunitního systému.

Detail produktu

Komentáře