Možná vás překvapil název tohoto článku, protože znáte mé pokyny pro ženy – lásky, kde základním pravidlem je, že domov tvoří žena, a tak žena je ta, která by se měla prioritně o domácnost starat.

Má to ale jedno velké ALE!

Žena s ženskou energií je pasivní a ustupující, netlačící a chápající láskou. Která umí být trpělivá, umí podpořit svého muže, umí vytvořit harmonický domov a láskyplné vztahy. Svou ženskou energii používá k tomu, aby dokázala nenásilně vše tvořit bez tlaku. Nemusí nic organizovat, ale umí dovolit muži, aby to organizoval a zařídil on, ale podle toho, jak to chce ona.

Tohle vše vás, ženy, učím v ženských programech Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Učím vás, jak být krkem, který hlavou, tj. mužem, umí kroutit tak, abyste byly spokojené a šťastné vy. Učím vás, jak naplnit muže, aby pak on naplňoval vás a nosil vás na rukou. Funguje to skvěle a vám všem, děkuju, že jste u toho se mnou ♥︎

Vracím se k tématu uklízení a starosti o domácnost.

Byt se vším všudy, včetně úklidu, stojí na ženě!

(vím, vím, nelíbí se vám to, chcete starost o domov půl na půl, když chodíte taky do práce!)

Je na ženě, jak si byt zařídí, co v bytě chce mít a co nechce, může si ho vytvořit čistě podle svých představ.

Protože muži je absolutně lhostejné, kde bude mít stůl s počítačem, křeslo s televizí, stůl, na kterém bude jíst. Mužům je opravdu naprosto jedno, jak bude uspořádaný váš společný domov! Je mu jedno, jak bude uspořádaný, on se v něm jen potřebuje cítit v klidu, v jistotě a bezpečí.

Takže je jasné, že i péče o domácnost je ženská starost.

Proč by měl muž utírat prach na vašich ženských serepetičkách na nábytku, když on je tam ani mít nepotřebuje? Proč má zalévat desítky kytek, když on nepotřebuje mít ani jedinou? Proč má denně luxovat bílý koberec, na kterém je vidět každý drobeček jen proto, že vám se bílý koberec líbí? Chápete to?

Ale! Vůbec to neznamená, že musíte a máte dřít všechno doma samy!

Jde pouze o to přijmout, že starost o domácnost je jen vaše práce, ale můžete o pomoc požádat.

Muž nesnáší, když má domácí povinnosti, připadá si jako zženštilá služka. Ale když ho požádáte o pomoc, cítí se jako hrdina, který ulevuje v těžké práci ženě, kterou miluje, a velmi rád cokoliv udělá!

Používejte ženské zbraně a naučte se požádat svého muže o pomoc v čemkoliv. Zařídíte tak vlastně péči o domácnost půl na půl, ale jemu to neříkejte, že to tak je. Nechte ho v domnění, že on vám pomáhá, to ho dělá šťastným a to ho naplňuje pocitem, že ho potřebujete.

A konečně se dostávám k tomu, proč má těžší práce v domácnosti dělat muž…

Kdysi, když muži pracovali těžce, tak neměli problém se svou mužskou energií. Dřeli v práci a pak, když přišli domů, byli tak mužsky nabití, že se mohli milovat každý den.

Dnes většina mužů nepracuje manuálně, ale sedí celý den u počítače. Ivan říká, že si celý den sedí na koulích 😀  a tak se nemůžeme nikdo divit, že místo sexu je doma znovu jen relax u sezení na koulích, třeba počítačové hry.

Kdežto žena tím, že má na starosti domácí práce, tak se stále hýbe, chodí, něco zvedá a něco někam nosí, prostě používá svaly! Bez posilovny a cíleného cvičení prostě několik hodin denně používá svaly.

Divíte se ještě, že tolik žen má víc mužské energie než jejich muži?

A tak buďte moudré, ženy. Požádejte o pomoc svého muže s těžší prací v domácnosti, klidně ho žádejte stále dokola o tutéž věc, aby si byl jistý, že to není jeho rutinní povinnost, a dělal to pořád rád!

Teď už víte, že nežádáte o pomoc prioritně proto, abyste si ulevily (my zvládneme domácnost komplet samy přece…), ale proto, abychom v našich mužích posílily jejich mužskou energii.

Odmění se nám třeba tím, že bude aktivnější v sexu nebo začne přinášet víc peněz nebo … nám začne konečně naslouchat, věnovat se víc rodině, víc nás mazlit,…

To všechno se stane, když jen požádáte svého muže, aby vám pomohl vysávat 🙂

Inspirujte se dál v Žena je láska

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Energy Memory: Pro udržení výkonnosti a koncentrace
Energy Memory: Pro udržení výkonnosti a koncentrace

Energy&Memory je komplexní doplněk výživy se stimulačními účinky, který obsahuje přírodní kofein z guarany, lecitin, vitaminy podporující mentální a fyzickou aktivitu, minerály a antioxidanty. Tento produkt jsme vyvinuli pro ty, kteří v případě mentálního a fyzického napětí dávají přednost přírodnímu řešení, aby si udrželi normální výkonnost a koncentraci.*

Detail produktu

Komentáře