Tři pilíře správného pitného režimu

1. Princip správného nápoje

Hlavní látkou pro život lidského organizmu je voda. Ostatní nápoje jsou obohacené cukrem, příchutěmi, konzervačními látkami. Myslíte, že tyto látky potřebujeme?

2. Princip správného času

Pocit žízně je už varovným signálem těla o tom, že má nedostatek vody. Při správném pitném režimu bychom neměli mít pocit žízně. V průběhu dne je potřebné dodržet hlavně pravidelnost a průběžné pití vody.

Často se setkáváme s nevhodným návykem pití velkého množství tekutin v průběhu jídla. Má to neblahé účinky, protože stěžuje trávící procesy.

Správné je dobře se napít poránu, po probuzení, poté pít mezi hlavními jídly. Vzhledem k tomu, že naše ledviny v noci odpočívají, nedoporučuje se pití velkého množství vody před spánkem.

3. Princip správných dávek

Pro efektivní hydrataci organizmu je správné pít menší objemy vody v častějších intervalech. Je velmi špatné vypít velké množství vody najednou, které sice odstraní pocit žízně, ale nezabezpečí správnou hydrataci. Tělo si totiž nedokáže vytvořit zásoby vody a proto voda jen proteče našim organizmem.

My popíjíme živou vodu z ionizátoru AQUARION

Pohádku o živé a mrtvé vodě, kterou můžete získat právě z něj, a mnoho dalších informací o vodě, najdete na stránkách:

AQUARION.EMPATIA.CZ

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře