Jsme tvůrci svých životů. Všichni. Každý jsme tvůrce svého vlastního života.
Možná si říkáte, že je to blbost. Není.

Často mi lidé říkají, že oni už něco pochopili a tak na sobě pracují. A že někdo jiný zatím nepochopil nic, a tak na sobě zatím nepracuje. A měl by.

Je skutečně rozdíl mezi lidmi, kteří něco pochopili a pracují na sobě, a mezi těmi, kteří zatím nepochopili nic? Není 🙂

Jste zděšení? Říkáte si, že přece když už něco znáte o duchovních principech, o zdravé stravě, o láskyplnějších vztazích, o … , tak přece na tom musíte být lépe, než soused, který se cpe vepřovým, mlátí svou ženu, celý den tráví v hospodě a hádá se s každým!

Jenže 🙂

Přece víte, že všichni jsme ve škole života. Každý si vybíráme vždy sami, pro co se rozhodneme. Vše, co prožíváme, je naše vědomá volba a tak i zkušenost je vždy taková, jakou přesně potřebujeme a jsme na ni připraveni. A tak nikdy se nemůže stát, že si vybereme něco špatně! Všechno, co prožíváme právě teď, je to nejlepší pro nás! Pro nás samotné v tuhle chvíli. Jinak bychom si to přece nevybrali 🙂 když náhody neexistují.

A tak všichni jsme vědomí tvůrci svých životů, i když nám může připadat, že někdo u toho vybírání si ze dvou možností asi moc nepřemýšlí … když zavírá oči nad trpícími zvířaty ve velkochovech a jí maso místo toho, aby si koupil fazole. Nebo zavírá oči nad trpícími kravami, které dovolíme vysávat po celý její život kvůli trošce jogurtu místo toho, aby si zašel do kozí farmy. Nebo kupuje geneticky upravené potraviny místo toho, aby četl etiketu. Nebo si koupí radši květák za polovic ze supermarketu, místo aby podpořil místní zelináře.

Každý si vybírá to, co je pro něj, PRO NĚJ, to nejlepší řešení v tuto chvíli 🙂

Nesuďte nikoho za nic. Přejte jim jejich volbu. Potřebují tu zkušenost.

Já jsem si vždycky myslela, že to, co jsem pochopila já, co jsem začala dělat já, to přece už musí vědět všichni. Je to automatický postoj. Když něco zvládnete sami, už je to snadné. Jasně, je. Jenže jen pro vás. Tak buďte trpěliví. S těmi druhými.

A starejte se jen sami o sebe.

Chutná vám maso? Vadí vám přestat ho jíst? Tak ho jezte!
Je vám líto dát dvakrát tolik zelináři z trhu za čistou zeleninu? Tak si ji nekupujte!
Milujete mléko a nemůžete si ho odpustit? Tak ho pijte každý den!
Věříte, že potraviny, které se nám nabízejí, jsou kontrolované a vy se nemusíte starat o složení? Tak nečtěte etikety!

Potřebujete tu zkušenost, ke které vás to dovede.

Všechno, pro co se rozhodnete, je to nejlepší pro vaší zkušenost. Možná bude bolet, ale taková je škola 🙂 Tak si jí užívejte!

Je dobrý číst ty komentáře … už víte, že každý si vybírá, co sám chce a potřebuje?

Že všichni jsme vědomí tvůrce svých životů?

Pokud chcete pochopit víc, proč se rozhodovat KVŮLI sobě a pro sebe lépe, abyste byli více vědomí a méně obětí, podívejte se na Základy celostního zdraví

Je to nádhera! s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Betakaroten v kombinaci se zinkem a vitaminem C a E může přispívat k prevenci zhoršení zraku spojeného s věkem
Betakaroten v kombinaci se zinkem a vitaminem C a E může přispívat k prevenci zhoršení zraku spojeného s věkem

Betakaroten je prekurzorem vitaminu A; lidské tělo jej může přeměňovat na vitamin A podle svých potřeb. Vitamin A je stavebním prvkem sítnice, podstatné části našich očí, která hraje nepostradatelnou roli při procesu vnímání světla. Jeho časté užívání také přispívá k normální kondici kůže a pomáhá zabraňovat poškození způsobenému UV zářením.

Detail produktu

Komentáře