Dějiny lidstva zvěčnily pro budoucí generace jména mnoha velkých osobností a jejich činů.

A přece pouze u několika z nich bylo posouzení po několika staletích stejně jednoznačně pozitivní jako u mořeplavců, k jejichž jménům se vážou velké světové objevy.

Odvahu takových lidí, jakými byli Vasco de Gama, Amerigo Vespucci, Kolumbus, Magellan a jejich námořníci, dokážeme ocenit až nyní, když vidíme, co dokáže udělat moře s tankery o několika tisíci tunách, oproti kterým se jejich lodi jeví pouze jako ořechové skořápky…

V průběhu svých cest přenášeli kultury mnoha světadílů a byli prvními, kteří se setkali s tou věčně zelenou rostlinou, které téměř všechny národy přisuzovaly léčivé schopnosti.

Ovoce této rostliny v sobě skrývá látky, jaké neobsahuje žádné jiné ovoce ani žádná jiná zelenina na Zemi.

V Polynésii mu říkají noni. Kmenoví léčitelé jej již 2000 let užívají ke snížení horečky, k léčbě zánětů, průjmů, zácpy, zvířecího kousnutí, bodnutí hmyzem a mnoha jiných nemocí.

Výzkumy posledních desetiletí úspěšně identifikovaly mnoho účinných látek tohoto ovoce.

Tyto výsledky potvrzují zkušenosti přírodních národů, a tak i moderní medicína řekla své ano v souvislosti s užíváním noni.

Jsou známé jeho následující účinné látky:

morindon, morindin, acubin, asperuloside, alizarin, kyseliny kapro a kapril, scopoletin, damnacanthal, resp. různé alkaloidy.

Ovoce noni obsahuje i 18 aminokyselin včetně esenciálních. Je nutné poznamenat, že podle názorů vědců se ani po čtyřicetileté výzkumné činnosti nepodařilo odkrýt všechna tajemství tohoto ovoce a je velmi pravděpodobné, že ještě není známá celá řada jeho blahodárných účinků.

Podle názorů amerických lékařů může být lékem i na více než 100 zdravotních problémů.

„Jmenuji se Dr. Maria Odegbaro a svůj lékařský diplom jsem získala na Městské univerzitě v New Yorku. Byla jsem na stáži v nemocnici v Connecticutu, když vyšlo najevo, že můj manžel má rakovinu jater. Jako lékařka jsem sehnala všechny dostupné informace týkající se léčby rakoviny jater.

Můj manžel, navzdory veškeré péči, po deseti týdnech zemřel. Tato osobní tragedie může za to, že jsem se začala zajímat o alternativní medicínu.

Bylo pro mne jednoznačné, že řešení je ukryto ve správné výživě a v užívání přírodních látek, léčivých rostlin.

Na památku mého manžela jsme založili kliniku, kde pacienty léčíme úpravou jejich jídelníčku v kombinaci s přírodními účinnými látkami.

Všechny naše pozitivní zkušenosti však předčila jedna rostlina. Je to noni.

Od svých pacientů denně dostáváme pozitivní odezvy typu: noni má zázračné účinky na jejich cukrovku, vysoký krevní tlak, chronický kašel, astma, nádorová onemocnění, na chronickou únavu.

Nejfantastičtější je to, že tato rostlina stimuluje vlastní energii, obranný mechanismus těla.

Každému doporučuji její konzumaci a nenechejte se odradit. I zdravým se vyplácí užívat ji preventivně. Pokud bych včas věděla to, co nyní vím o noni, možná, že můj manžel by byl ještě naživu.

Výrobce potravních doplňků CaliVita Vám nabízí přednosti této rostliny v produktu, který si u nás můžete objednat pod jménem Noni Liquid nebo Organic Noni

Zdroj: Dr. Maria Odegbaro M.D.

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře