Dnes je více než kdy jindy tím nejlepším způsobem, jak zůstat zdravý, PREVENCE za pomoci správné výživy a doplňování.

To je důvod, proč doporučujeme každodenní doplňování přírodními produkty.

  • posilují imunitní systém, snižují riziko, že onemocníte
  • pokud onemocníte, tak vám pomohou, abyste se mnohem rychleji uzdravili.

Nečekejte na nemoc!

Získejte díky doplňování větší kontrolu nad svým zdravím!

Zde jsou základní prostředky, které spolehlivě pomáhají:

Vitamín D

Sezónnost chřipkové epidemie bývá spojena s nedostatkem vitaminu D. Tekutý vitamin D pro správnou činnost imunitního systému. Ideální pro celou rodinu.

Česnek

Česnek může pomoci zabránit běžným chorobám, jako je chřipka a nachlazení, a snížit jejich závažnost. Může posílit činnost imunitního systému.

Probiotika

Probiotikum s vysokým počtem bakterií Lactobacillus acidophilus, které podporují zdravý trávicí trakt. Výzkumy naznačují, že konzumace probiotik může být dobrá pro celkové zdraví.

Vitamín C

Běžné nachlazení je nejčastější infekční onemocnění u lidí. Ukazuje se, že vitamin C snižuje závažnost a délku nachlazení.

Zinek

Zinek je minerál, který ve vašem těle hraje mnoho životně důležitých rolí včetně ochrany imunitního systému. Protože vaše tělo přirozeně zinek nevyrábí, musíte jej získávat prostřednictvím jídla nebo doplňků.

Oregano

Mezi účinné látky oleje z dobromysli (Oregano) patří flavonoidy, které jsou známé díky svým skvělým antioxidačním účinkům, a několik užitečných těkavých látek. Jednou z nich je karvakrol, který má silné antimikrobiální účinky, a tak může bránit reprodukci bakterií a plísní nebo proti ní působit preventivně.

Černý bez

Abychom podpořili obranný systém těla, zkombinovali jsme vysoké dávky extraktu z černého bezu s třapatkou (Echinacea), vitaminem C a zinkem. SambuRex je chutný tekutý přípravek, který neobsahuje přidané cukry, umělá aromata ani barviva.

Virago

VirAgo je přípravek, který obsahuje účinné látky jako kočičí dráp, Pau d´Arco, listy olivy, lysin, kořen třapatky (Echinacea) a zinek, které podporují správnou činnost těla.

Immunaid

ImmunAid kombinuje sílu kočičího drápu se zinkem a už tisíce let se používá k podpoře zdravé činnosti imunitního systému.

Lyzin

L-Lysin PLUS obsahuje koncentrovanou formu aminokyseliny lysin, kterou tělo neumí vyrobit, a vitamin C, který podporuje činnost imunitního systému.

Proč si zvolit právě produkty Calivita

O jejich jedinečnosti a extra kvalitě, vysoké účinnosti si můžete přečíst v článku Jedinečnost produktů CaliVita
A pořídit si je můžete v empatia shopu
Staňte se členem Calivita a využívejte členské výhody – vše v článku Jak se stát členem CaliVita

My sami užíváme tyto produkty od r.1996 a v r. 2004 jsme zrušili registraci u obvodního lékaře, nechodíme na preventivní prohlídky a neužíváme žádné léky. Neznamená to, že nevyužíváme lékaře, pokud ho potřebujeme, protože akutní medicínu nezavrhujeme. Jediné, co nefunguje, je preventivní medicína, té se odmítáme účastnit.
Za tu dobu se k nám přidaly desítky tisíc dalších lidí, přidejte se taky…
s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Komentáře