Když přišel korona virus a svět zachvátila pandémie a totální zastavení úplně všeho, ocitli jsme se v ohromné panice. Nikdo nevěděl, co bude a jak reagovat. Co dělat a nedělat.

Každý z nás reagoval úměrně tomu, jak reagujeme běžně, jen síla reakce byla znásobená.

Kdo sledoval televizi do té doby, zůstal u ní přišpendlený, protože ta vlna strachu, která se ze zpráv šířila, téměř nedovolila odtrhnout oči. Kdo se nezvládl odlepit, zasáhla ho tak silná vlna strachu, bezmoci, zoufalství, smutku a beznaděje, že tyto lidi potkáváme ještě dnes s rouškami, i když už nejsou povinné nosit. Zasetého strachu se budou ještě dlouho zbavovat.

Mnoho lidí při sledování zpráv pochopilo tu masáž a uvědomilo si především snahu médií zvýšit sledovanost, snahu odborníků zvýšit svou důležitost a snahu politiků zvýšit své volební preference. Opravdu spousta lidí díky pandémii vyhodilo televizi ze svého života.

A další skupina lidí byla v úplném klidu. Věděli, že tohle přijít muselo, protože příroda nás nějak zastavit prostě musela. Tito lidé nevěřili novinářům už dávno, snažili se už dávno vymanit ze systému, zbavit se závislosti na něm, nepotřebovat ho. Tito lidé už dávno nevěřili, že někdo může zničit nebo zachránit jejich životy. Byli v klidu, užívali si volna, možnosti být víc spolu s těmi, které milují, a žili si dál svým životem. Dál se starali o své zdraví a štěstí jako před pandémií. Často až při odchodu z domu si uvědomili stav venku a vraceli se domů pro roušku…

Ať už jste reagovali jakkoliv, rozhodně nás celá situace stmelila.

Cítíme se mnohem víc být spolu, vnímáme sounáležitost, propojení. Je to tím, že nejvíc sbližují negativní pocity. Nikdy nezapomeneme na ty, kteří s námi truchlili…

Svět se rozdělil na dva tábory.

Jedni, kteří doufají, že se vše vrátí do starých kolejí a druzí doufají, že se nevrátí. Ale všichni svorně očekáváme další pandémii. Více či méně víme, že musí přijít, že to, co proběhlo, bylo jen takové cvičení, takové porodní poslíčky. Skutečný porod, skutečná změna bude bolet víc. Nebo nebude, pokud pochopíme poselství malých bytostí – virů:

♡ pochopit život a jeho vyšší smysl
♡ přijmout sebe jako duchovní bytost ve hmotném těle
♡ začít skutečně milovat sebe, dělat si denně radost, udělat si čas na sebe, být šťastný a vděčný za dar života
♡ milovat druhé bez podmínek a současně opustit vztahy, které mě ničí a kde není láska
♡ uvědomit si sounáležitost a spojení se všemi a vším
♡ přestat se oddělovat, vyvyšovat, chtít čehokoliv dosáhnout na úkor druhých
♡ začít myslet globálně včetně rostlin, živočichů a matky země
♡ přestat být závislý na někom a na něčem a žít svou sílu

♡ Žít svůj život vědomě

Posunuli jsme se všichni na své cestě. Já mám pocit přímo skokového posunu. Velmi razantně se probudila ženská síla, resp. uvědomili jsme si ji všichni velmi citelně. Ženská síla je pasivita, do té jsme se dostali všichni. Proběhlo rychlé vyvážení mužského principu, který už nešlo ustát, musel se jeho rozmach zastavit. Proto ta razantní stopka, razantní projev ženského principu v praxi a pro všechny. Krásná ukázka, jak Bůh, Vesmír, Energetická databáze, vyvažuje a vrací do harmonie.

Máme sílu a všechny schopnosti být pokojnými bojovníky, protože všechno, co potřebujeme, máme v sobě.

Nepotřebujeme víc informací k tomu, jak žít. Nepotřebujeme víc odbornosti k tomu, abychom věděli, jak se postarat o své zdraví. Máme k dispozici nejvzdělanějšího odborníka a mistra oboru – své vlastní tělo. Stačí mu dovolit, aby dělalo svou práci, kterou umí nejdokonaleji.

Pojďme si shrnout, co jsme se díky pandemii o našem zdraví a současném systému zdravotnictví dozvěděli, pokud stále ještě pochybujete, že se můžete uzdravit z čehokoliv a můžete bez obav chodit bez roušky kdekoliv.

 1. Na virus zemřeli pouze ti, kteří měli špatnou imunitu

  Každý z nás viděl statistiky. NIKDO z těch, co zemřeli, nezemřeli na virus, ale na chronickou nemoc, kterou měli dávno před tím. Často se úmrtí spojovala s dlouhodobou „léčbou“ nemocí srdce, rakoviny a dalších civilizačních nemocí, které současná medicína léčit neumí.

 2. Lékaři se věnovali pouze akutním případům a běžné nemoci neřešili

  Pro přetíženost systému lékaři odmítali běžné pacienty (bohužel i ty, kteří potřebovali akutní pomoc a tak zřejmě těžko spočítáme ty, kteří zemřeli kvůli prioritě řešit pacienty pouze s koronavirem). Mělo to ale dobrý dopad. Lidé se začali o své zdraví starat sami, přestali tlačit na to, aby je lékař zachránil práškem nebo zbytečným zákrokem a spoustu nemocí zvládli sami. Lidé si ověřili, že nemusí se vším hned běhat k lékaři.

 3. Lidé vykoupili doplňky stravy

  Protože lékaři nestíhali, mohli doporučit i běžně dostupné doplňky stravy. Ačkoliv je zakázáno sdělovat léčivé účinky přírodních látek, které nejsou ověřeny a schváleny, běžně jsme slyšeli v médiích, ať si jdeme koupit vitamín C na posílení naší imunity, nebo cokoliv přírodního. Lidé si vyzkoušeli, že užíváním vitamínu C se cítí lépe, mají více energie a méně strachu, dokonce zjistili, že se díky céčku uzdravili. V Calivitě jsme v březnu zaznamenali trojnásobný obrat.

 4. Odborníci varovali před novou vlnou epidemie

  Ještě v době strachu se spousta odborníků vyjadřovala k tomu, že se určitě celá situace bude opakovat, že je třeba pečovat o svou imunitu stále. S odezněním emoce strachu odeznívají i tyto zprávy.

Jak jste na tom vy? Myslíte si, že se může podobná situace opakovat?

Určitě ANO…

Stejně jako se opakuje každoroční podzimní chřipkové, jarní alergické, letní angínové, podzimní žaludeční období, zimní období močových cest nebo jarní únava. Všechno se stále dokola opakuje a stále opakovat bude, dokud to nepochopíme a nezměníme se.

Pokud se vám opakují každý rok stejné nemoci, je třeba je řešit preventivně a to minimálně rok dopředu, nejen hasit požár a akutní stav. Takže ani v případě nové nákazy nemůžeme čekat na dobu, kdy přijde, ale je třeba se připravit na ni už teď.

Kdo chce být připraven a nechce mít strach, musí si vybudovat silnou imunitu.

Silná imunita je daná silnými buňkami, které jsou zdravé. Zdravé buňky mají dostatek živin, tzn. minerálů, vitamínů a stopových prvků. Znamená to tedy, že je potřeba každý den užívat multivitamín podle věku a vitamín C, kterého je zoufalý nedostatek. Vše o vitamínu C tady. V zimě je nutné doplňovat i vitamín D. To je základ. O vitamínu D tady.

Silná imunita je daná schopností našeho těla ubránit se vetřelcům. Pokud tedy víme, že cokoliv kolem nás letí, tak chytíme, trpíme slizničními záněty (v krku, plicích, průduškách, pochvě, kdekoliv na sliznicích), pak máme málo příznivých probiotických kultur a doplníme masivně acidophylus, ten je nejdůležitější v celém spektru, protože je to policajt a hlídá rovnováhu. O acidophylu tady.

Pokud jste v průběhu posledních sedmi let užili ATB, pak probiotika nutně potřebujete, ale nejen je. Po ATB jste překyselení, takže je nutné tělo odkyselit. Jak to udělat najdete v Odkyselení.

Imunitu si můžete zvýšit cíleně vilcacorou, kterou najdete v Imunnaidu nebo Viragu (to je produkt přesně na virové infekce). O vilcacoře tady. Spolehlivá náhrada ATB je Samburex, ATB skutečně nemusíte užívat.

 • Tekutý doplněk výživy SambuRex vám může pomoci jednak preventivně a jednak může  zkrátit období rekonvalescence, protože pomáhá v boji proti běžnému nachlazení a chřipce silou bylinek: bezinky, organická třapatka (Echinacea) a organický kozinec (Astragalus) doplněné vitaminem C a zinkem vám spojenými silami pomohou čelit útoku virů.
 • Bezinky jsou bohaté na  antioxidanty a rovněž mají významný obsah vitaminu C. V tradiční medicíně se používají v terapii zánětu mandlí a hltanu, běžného nachlazení a kašle.
 • Studie prokázaly, že mohou mimořádně účinně zmírňovat příznaky vyvolané chřipkou, zkracovat dobu nemoci až o 4 dny! a rovněž snižovat množství léků potřebnýchk boji s příznaky a komplikacemi. Kromě toho stimulují obranné mechanismy našeho imunitního systému proti chřipkovým virům a brání jejich množení. Mají také, podobně jako předepisované léky,  inhibiční účinky na určité typy bakteriálních infekcí, které se objevují jako komplikace virové infekce.  Působí ale přirozeným způsobem.
 • Třapatka (Echinacea) skvěle podporuje imunitu, přičemž aktivuje vlastní obranné síly těla. Klinické testy prokázaly, že výtažek z této byliny stupňuje aktivitu bílých krvinek, a tak vám může pomoci předejít nachlazení nebo významně zkrátit dobu nemoci a snížit intenzitu příznaků.
 • Kořen kozince (Astragalus) se v čínské medicíně používá již více než dva tisíce let především ke zvýšení vitality. Podle čínské medicíny vytváří jakýsi „ochranný krunýř“ proti nemocem.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

A pokud potřebujete radu, jak sami zvládnout nemoc, kterou trpíte, použijte vyhledávací okénko, ptejte se v poradně zdarma nebo hledejte přes Přehled duchovních příčin nemocí tu svou nemoc, kde je přímo proklik do shopu na doporučenou přírodní léčbu.

Posilujte svou imunitu už teď, uvidíte, do jakého klidu se dostanete!

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře