Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na své zdravotní potíže dlouhodobějšího charakteru. Mám na obličeji akné, hlavně v oblasti brady, tvoří se mi boláky, které se slijí do jedné velké mapy a svědí. Zkoušela jsem různé masti, bylinky i kožního lékaře, ale nic mně nepomohlo. A také mi na bradě a nad horním rtem rostou černé chloupky. Také se mi často točí hlava, je pravda, že o všem moc přemýšlím a strachuji se dopředu, jak to dopadne. I když se snažím vypnout, tak někdy mi to nejde a myšlenky mi víří v hlavě. Hlava mě i často bolí, a bolest přechází až do uší, krční páteře a ramen. Pak mám takové zvláštní stavy, kdy se začnu vnitřně třást, jsem nervozní a nemohu se soustředit, při chůzi mám slabé nohy a bojím se, že omdlím. V poslední době mi v noci brní nohy, až mě to vzbudí. Budu Vám velmi vděčná, když mi poradíte.
Přeji Vám krásné dny a děkuji.

Odpověď

Milá Žanetko 🙂
Opravdu mi odpovědi na dotazy dost trvají, než jste se dočkala, objednala jste si něco k užívání, a to je moc dobře, skoro jste se trefila.
Základem vašich potíží je překyselení, především v oblasti pohlavních orgánů, ty se zrcadlí na bradě. Souvislost je současně i s růstem černých chloupků nad horním rtem (i zde je zóna pohlavních orgánů) a ukazuje na příliš mužské energie, příliš agresivity a mužské síly. Díky překyselení dochází k přetížení žlučníku a jater, tím se stahují krční svaly, blokují tok energie a nám vše za krkem tuhne, včetně ramen, šíje. Díky této blokaci se nám hlava motá, máme závratě, jsme nejistí. Současně díky překyselení ztrácíme vápník s hořčíkem, tím jsme ještě víc destabilizováni, a tím dochází k bolestem hlavy.
Sama víte, co je třeba povolit – přílišné přemýšlení. Máte rovinu myšlení, to je to, co vás nutí stále přemýšlet. Máte také karmickou rovinu Saturnu, což je ukazatel toho, že váš životní úkol učit se být ženou, neprotlačovat svůj názor, učit se být spokojená s partnerem, je starý, týká se životů minulých a díky jeho plnění a vyřešení můžete v mnohém postoupit ve svém duchovním vývoji dál, není to zkrátka až tak jednoduché. Je třeba pracovat na své ženské roli, zadejte si do vyhledávače v Empatii ženská role a přečtěte si odkazy. Je třeba také odpustit tátovi…
Objednala jste si Noni a Silymarin Plus a čajíky. Pokud jste se rozhodla ubírat nejprve regenerací jater, tak bych u toho vydržela tři měsíce v kuse. Pokud by šlo, přidala bych vojtěšku Green Health na odkyselení a vápník s hořčíkem Strong Bones, půjde to rychleji. A určitě si zařiďte členství v CaliVitě, budete mít členské ceny, je vám jistě jasné, že vaše léčení nebude hned, a možná je vám i jasné, že i po něm je třeba preventivně doplňovat talíř.
O stravě je tuším v uvedených odkazech napsáno dost, pokud máte další otázky, ozvěte se!
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře