Dotaz

Dobrý den,
z vašich stránek a rad a poučení pro mě jsem nadšená. Chtěla jsem se vás prosím zeptat, už nevím kudy hledat a kde najít odpověď. Jsem zastáncem bylinek, vím, že nemoci pocházejí z emocí a jak fungje rodina, tak se odráží zdraví našich dětí. Náš tříletý syn se od podzimu do jara-topná sezona, začne škrábat a naskáčí mu po těle různě velké ploché pupínky,jako kopřivka. Loni mu zjistili alergii na jednu složku v mléce-to ale nepije,zatím jen jeho batolecí, dále na soju, a na roztoče. Vím,že děti jsou hodně vázané na matky, taky mu tyto různé vyrážky začaly,když to v našem manželství neklapalo, hádky, výčitky atd. Ale loni se u nás stala jedna zásadní věc, prožila jsem citovou bolest a tím jsem si uvědomila mé chování a vlastně došla a našla proč se my to stalo a děkuji za to všem. Od toho okamžiku začalo naše manželství vzkvétat a jsme jako znovu zamilovaní, chápeme se a komunikujeme spolu, je to nádherné. A tak jsem si myslela,že náš synek také bude už v pořádku. Bylo to lepší,přez jaro a léto super ale teď se zase objevují vyrážky. Řeším si různé věci v sobě, snažím se žít v lásce a klidu ale ty jeho vyrážky a že už opravdu nevím z čeho to může být…to mě trápí-i když se na to snažím nemyslet. Mockrát vám děkuji za odpověď, opravdu už nevím kam se obrátit a od doktorů léky neužíváme,nechci zatěžovat jeho organismus léky, hledám radši příčinu. Děkuji vám z celého srdíčka a přeji nádherné a pohodové dny plné lásky 🙂 Kačka

Odpověď

Dobrý den,
to je skvělé, jak vše berete!
Co se týká duchovních příčin, je to tak, že se problémy matky odrážejí na dítěti do šesti let, mohou být ale i nemoci karmické, z minulých životů dítěte. V každém případě téměř vždy řeší matka i dítě to stejné. Takže hledejte v komunikaci, protože cokoliv se objevuje na kůži jako vyrážka, je projev toho, že něco leze ven jinak, než ústy. Něco ošklivého, co nás trápí a čím se zabýváme, nedokážeme říci a tak nás to svědí a leze ven jinudy.
Pokud byste chtěla, můžu vám udělat placený rozbor, z jakého důvodu to potřebujete a co vám to má říci.
Ale hodně zásadní je, že pokud se selhání projeví tělesně, je třeba ho tělesně taky řešit, pochopení pak už nestačí. Proto je třeba syna podpořit na úrovni hmoty doplňky stravy – místo léků. Já bych mu dala probiotika Probio Balance a Organic Noni.
Podívejte se na doporučení na alergii a imunitu.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře