Dotaz

Dobrý den,

prosím o radu. Loni v létě jsem prodělala zánět v prsu – silikon – kapsula, dva měsíce jsem brala antibiotika Dalacin, Doxybene, poté chirurg.zákrok – vyčištění a výměna implantátu. 5 dní antibiotika Ofloxyn a Entizol – po 3. dnu problémy s chůzí, slabost, bolesti hlavy, podlamování nohou, motání hlavy, pocity horkosti v hlavě – ale žádné horečky, pocity hoření rukou, větrové pálení rukou – homeopatie – rozhozený organismus po užívání antibiotik a chemoterapik – doporučený Cytosan, vysazení mléka, cukru a mouky -zdravá výživa, odpočinek ..

Vrátila jsem se zpět do práce,ale stále zůstávala únava, slabost, a po měsíci opět motání hlavy, pocity na omdlení – z toho úzkost, strach že omdlím nebo umřu, schopnost ujít max. 10 minut, potom se mi začli podlamovat nohy ..

v lednu jsem přestala pracovat – opět homeopatie, trochu úleva, ale ne uzdravení, nechala jsem si udělat vyšetření na infekce v krvi – prodělaná mononukleoza, borelioza a CMV, už ale vše negativní, 2 neurologové – vyloučili nádory na mozku nebo roztroušenou sklerozu – čeho jsem se bála nejvíc, imunolog a praktický lékař mi doporučili návštěvu psychiatra, že by moje problémy mohli být nervového původu – psychiatrie – diagnoza – panická porucha – paní dr. mi doporučila na 3 měsíce antidepresiva Elicea – bránila jsem se ještě další měsíc, nakonec jsem samoléčbu vzdala ..

nyní beru Eliceu 8. týden a je mi o dost lépe – hlava se nemotá, nohy, ruce ok, slabost pryč, únava také, přesto cítím že ještě nejsem 100% v pořádku – úzkost, že by se to mohlo vrátit ??.. chtěla bych vědět, zda pro sebe mohu ještě něco udělat ?? Jsem po 3 měsících léčení a chtěla bych se vrátit zpět do práce. Na EAV měření se mi ukázali plísně v těle – nyní ale 10. den užívám Doxybene antibio protože jsem si vyndala špatně klíště, objevila se mi alergická reakce – takže preventivně antibio – borelioza – je možné, že plísně v těle to ukazuje díky právě užívaným antibio ??

Četla jsem hodně o překyselení organismu, plísních v těle nebo o parazitech, nádorech na mozku či roztroušené skleroze – všechny tyto diagnozy mají společné příznaky.

Budu vám vděčná za jakékoliv informace, rady, názor.

Děkuji za Váš čas.

Odpověď

Dobrý den,

všechno začalo masivním užíváním antibiotik, z toho došlo ke zničení vnitřního živého prostředí, takže překyselení, ztráta minerálních látek, třes, chvění, psychická nestabilita, překyselení a živná půda pro všechny možné nepříznivé mikroorganismy, tím záněty, přetížená játra…. Už NIKDY ŽÁDNÁ antibiotika!

Je neuvěřitelné selhání současné medicíny, že jste skončila na antidepresivech, vždyť jejich „léčbou“ jste se dostala tam, kde jste teď. Máte pocit, že antidepresiva vám pomáhají, přitom jen zvenčí řídí chod vašeho nervového systému, utlumují přirozené volání o pomoc vašeho těla, které prosí o odkyselení, posílení imunity a dodáním minerálních látek, tohle všechno vám antidepresiva tlumí, ale nedodávají. Zbavování se antidepresiv se podobá zbavování se závislosti na drogách…

Zadejte si do vyhledávače v Empatii Antibiotika, Antidepresiva a čtěte, informací je tam skutečně mnoho.

Přitom řešení není těžké, vyřešit základní příčinu, dodat probiotika, odkyselit, doplnit minerální látky. Je jasné, že játra volají o pomoci, že by bylo dobré zbavit se plísní z překyselení, ale až vyřešíte základ a budete fungovat jako člověk a ne živořit, můžete se pak následně o sebe starat dál. Pomůžu vám.

Užívejte teď:

ProbioBalance (1-1-1 na lačno, zapít) probíotika, která doplní příznivé vnitřní prostředí. Zapít 1 lžičkou Liquid Chlorophyll ve vodě, ten odkyseluje.

K tomu New Life 1-1-1 po jídle a Strong Bones vápník s hořčíkem 2-2-2 po jídle.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy vyřadit úplně sladkosti a cukr, mléčné výrobky, bílou mouku, bublinkové vody, umělá sladidla, maso, uzeniny a veškerou chemii – uvidíme za čas, co přidáme 🙂 teď zeleninu, obiloviny, ovoce, toť vše.
Podívejte se na zásady zdravého stravování.

Tak takhle do začátku. Za tři měsíce se domluvíme, co dál.

Držím palce vzít své zdraví do svých rukou!

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře