Dotaz

Dobrý den. Mám veliký problém s atopickým ekzémem. Je mi 23 let a mám ho již od narození. Zkusila jsem tolik metod, ale žádná nikdy nezabrala, nebo bylo vše jen dočasné. Momentálně ho mám po celém těle. Vždy k jaru je stav o dost zhoršený a ani moře už nepomáhá tolik co dříve. Miluji sport, ale jelikož když se zpotím, dostanu záchvat svědění až do nepříčetnosti, tak to jde velice těžko, nehledě na to, že to je handicap, se kterým se nikdy nevyrovnám a vždy se straním společnosti, nosím jen dlouhé rukávy i kalhoty, aby nic nebylo vidět. Vyskytuje se to opravdu skoro všude na těle, takže nemá cenu popisovat všechna místa zvlášť. Mám také celý rok rýmu, což by s tím mohlo možná malinko souviset a doktoři mi tvrdili, že mám oslabenou imunitu. Prosím Vás o radu, jak se ho zbavit, nebo alespoň výrazně zlepšit, jsem z něho zoufalá a po psychické stránce mi ekzém velice ubližuje. Děkuji za odpověď, moc si jí budu vážit a přeji krásný den.

Odpověď

Milá Evo 🙂
atopický ekzém je projevem vnitřního boje mezi tím, jak si představuji život, chování lidí kolem sebe a také sám sebe a tím, jak to ve skutečnosti je. Vyjadřuje velký vnitřní žár, touhu žít jinak a změnit to, ovšem vše zůstává jen ve fázi touhy, bez akce. A protože člověk nemá sílu prostě to změnit, obrní se pod krunýřem kůže, zavře se do sebe a jen vnitřně trpí (také se často povýší, uklidňuje se tak, že se přesvědčí, že mu to nestojí za to, aby se tím zabýval, že on to sice všechno ví lépe než ti druzí, ale ať si na to přijdou sami, ať se sami spálí). Jenže duše nechce lenošit, duše chce akci, proto jsme ve škole, abychom svou změnu realizovali, takže kůže pak svědí, pálí a nedá nám pokoj. Vy jste velmi silná, nezávislá, soběstačná a hrdá, velmi neústupná a zásadová, což bych řekla je jádro problému. Máte své představy o chování druhých a pokud se vymykají, hodnotíte je a posuzujete (vnitřně), nedokážete lidi brát takové, jací jsou. To je třeba se učit, nedělat si žádné představy o tom, co jak má být, přijímat každého takového, jaký je, neposuzovat a neodsuzovat. Vnášet do svého života jen lásku -láska je ne-konflikt, láska je podpora a pochopení, je to sdílení stejného směru, je to uvědomění si toho, že všichni jsme Boží děti, všichni jdeme za svým zdokonalením, a všichni děláme chyby a nikdo dokonalý nejsme 🙂
Pokud máte zájem o osobní placený rozbor své situace, proč to tak máte, k čemu vás to vyzývá a hlavně, co změnit, ozvěte se.
Problémy s kůží vždy souvisí s našimi oslabenými játry, tudíž s naším vnímáním života. Je třeba být Radovánek, mít radost ze všeho, co přichází, protože to je pro mě to nejlepší, vidět život jako krásný dar, možnost užívat si lásky ve všech jejích aspektech. Vy jste měla štěstí, že jste byla chtěné a milované dítě, takže buďte ráda, že nemusíte řešit odpuštění a alespoň láska k sobě samé je v pořádku 🙂
Přečtěte si o očistné kůře jater, uvidíte, jakým směrem nastartovat svou změnu. Pokud chceme, aby se něco změnilo, musíme se totiž nejprve změnit my 🙂
Řešení pro vás je zde:
New Life – multivitamín s minerály pro těhotné a kojící (vím, že nejste, ale to nic nevadí) na doplnění chybějících látek, dávkování 1-1-1 po jídle.
AC Zymes -probiotika, která zharmonizují vaši imunitu, ve střevech jí máme 80%, odhlení vás, rýma přejde, dávkování 2-2-2 na lačno 3 balení za sebou.
Omega 3 – nenasycené mastné kyseliny, které podporují hojení kůže, dávkování 1-1-1.
Je potřeba vyřadit ze stravy kyselinotvornou stravu – cukr a sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, pečivo, sladké a bublinkové vody, kávu. Stravu co nejvíce zjednodušit – rýže, pohanka, jáhly, zelenina, ovoce, co nejméně masa a uzeniny vůbec. Snažit se stravovat podle své krevní skupiny (v našem e-shopu najdete kuchařky pro jednotlivé krevní skupiny nebo i jiné kuchařky na bezmasá, obilná a zeleninová jídla). Chce to radikálně změnit stravovací návyky a napořád. Kdyby v něčem byl problém, ozvěte se. Bude vám určitě na začátku připadat, že vše, co máte ráda, nesmíte, ale je to jen přechodná doba, než najdete alternativy, čím to nahradíte. 
Je velmi důležitý pitný režim. Je třeba pít bylinné a zelené čaje. Přemýšlejte o aktivátoru vody Aquarion. Jde o unikátní filtr na vodu, který ji i ionizuje a vytváří vodu zásaditou (zatím, co jsme zkoušeli vodu v různých částech republiky i různou vodu z pet lahví, nenašli jsme vodu zásaditou, všechna je kyselá :-(( ). Vyřešila byste tím polovinu svého starání se o sebe – z poloviny strava, z poloviny pití. Aquarion je možné pořídit na splátky – další informace rádi poskytneme. Pokud nebudete mít možnost pít zásaditou vodu, kupte si navíc Liquid Chlorophyll – je to tekutý výtažek z vojtěšky, který neutralizuje kyselé prostředí našeho těla, má velmi příznivé účinky na kožní potíže, užívá se i na vnější použití jako obklady, potírání, oplachování. Vnitřně se užívá 2-3 čajové lžičky denně vždy do nějaké vody či čaje, je dobré i potírat   nebo obkládat postižená místa na kůži a pokud byste uvažovala o koupi Aquarionu, pak kyselá voda z něj dělá s kožními problémy divy. Teď už víte, co dělat můžete, nic vám nebrání. Toto doporučení je na zklidnění a proti překyselení, aby jste se zbavila největších potíží. Uvidíme po měsíci, zda je to ta správná cesta, nebo jestli se více zaměříme na detoxikaci. Teď mám pocit, že potřebujete hlavně uklidnit 🙂 Pokud něco nebude jasné, jsem tu.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře