Dotaz

Dobrý den,  moc Vás prosím o radu ohledně mého zdraví, jsem v bludném kruhu lékařů a nevím jak z něho ven. Chtěla bych se dát spíše na přírodní léčbu. Dostala jsem odkaz na vaše úžasné stránky a dostova hltám každé slovíčko, diskuzi, články. Je mě 25 roků a léčím se od 3 let na sníženou funkci štítné žlázy, posléze vedeno jako autoimunitní onemocnění. Od 10 roků mě trápily zvýšené teploty, nikdo z lékařů si s tím nevěděl rady, tak začala série vyšetření, v 13 letech mě po magnetické rezonanci mozku přišli na cystu v epifýze, v 15 letech mě diagnostikovali revmatoidní artritidu, která se zmírnila po vytržení krčních mandlí, jelikož jsem je měla plné hnisu a streptokoků. Dále mě zjistili ubýtek magnésia ve svalech. Největší problém u mě jsou hormony. Štítní žláza se mi nedokáže udržet v normě, stále výkyvy hlavně hormonu TSH. Už si s tím nikdo neví rady a všichni si mě mezi sebou hází. Užívám na to od 3 roků Euthyrox, dávky se řeší podle odběrů. Co se týká poslední doby, vymizela mi menstruace a tak se začalo řešit proč. Došlo se na špatnou hladinu jak jinak než zase hormonu a to prolaktinu a i špatné hodnoty ženských hormonů. Tak mě nasadili Utrogestan, který moc nepomáhal a tak to změnili na Duphaston. Jenže po změně na tento lék se cítím mnohem hůře, úplně jakobych se měla rozthnout, cítím se v napětí, je mě špatně od žaludku a bolí mě v podbříšku. Po přečtení vašich článků jsem se rozhodla tyto gynekologické hormony vysadit. A řekla jsem si dost. Takhle to dál nejde. To mě spíše zabíjí než pomáhá. A ráda bych navázala na přípravky, rady a nějaké případně kurzy od vás. Abych ještě nezapoměla. Tyhle problémy máme genetické. Moje babička se léčí na štítnou žlázu, prababička měla rakovinu. A tyhle problémy se táhnou celé generace. I když jsem dříve nevěřila, že to jde změnit, ráda bych to i přesto zkusila. Jsem si vědoma svých problémů i s psychikou. Jsem často úzkostlivá, nervózní. Střídají se mě pocity zimnice a pocení. Bolesti hlavy a hlavně celkové vyčerpání. Školu studuji individuálně dojíždím jen na zkoušky, celodenní pracovní režim bych momentálně v tomto stavu v kterém se nacházím nezvládla. Chodím na reflexní masáže, nyní jsem objednaná i na lymfatickou. A právě tahle paní ke které docházím mě navedla na vaše produkty a stránky. Ráda bych od vás slyšela názor. Co si o všem myslíte a jestli je v této situaci možné pomoci. Ráda bych se na vás obrátila i za případný rozbor za poplatek. Protože již sama nevím jak dále a cítím, že chci udělat krok ale potřebuji nějaký odraz.  Nemám ani štěstí na partnerské vztahy, stále nějaké komplikace. Ráda bych si svůj život dala postupně do pořádku. A tak se obracím na Vás. Předem moc a moc děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
je to docela hrůza číst váš příběh… kam dovede člověka specializovaná lékařská péče. Přitom léčení v počátku mohlo být tak jednoduché a snadné.
Začnu od prostředka, a to tím, že máte cokoliv dědičného. Dědičnost je pouze převzetí podobných postojů, názorů, zvyků, od svých příbuzných, které si vybíráme, protože právě potřebujeme tyto vzory, abychom je mohli měnit. Život je naše svobodné rozhodnutí, a přesnou rodinu si vybíráme my sami vždycky, a to tak, aby nám přesně umožnila školu, kterou chceme projít.
Přečtěte si tohle a článek Dědičnost: smůla nebo příležitost.
Je to hodně důležité přijmout, že nic není dané, rodové, genetické,… všechno je možné změnit, a cokoliv, co máme daného od rodičů, právě máme měnit! Postoj že je něco daného nás vede do postoje oběti, že s tím nelze nic dělat, a to není správně.
Pokud lékaři nasadí dítěti, které je ve vývinu, hormony, naprosto zničí součinnost hormonální soustavy. Ta totiž funguje jako celek, není možné léčit pouze štítnou žlázu, dávat jen hormonální antikoncepci, nelze jen užívat hormony na menopauzu – každý hormon ovlivňuje všechny ostatní žlázy s vnitřní sekrecí a celý systém jako celek.
Vy jste dostala umělý hormon tak brzy, že vaše hormonální soustava byla naprosto nedozrálá, nebude snadné a rychlé vše srovnat a napravit, protože řídit něco 20 let zvenku tolik oslabilo samořídící schopnosti těla, bude potřeba velké trpělivosti. V každém případě ale všechno lze změnit a spravit! Cokoliv se nám stane, to jde odestát! Život je škola a pokud něco pochopíme a změníme, změníme všechno, i nemoci, které máme. Když se změníme, pak už nemoc nepotřebujeme. Pokud byste chtěla placený rozbor, k čemu vás vaše nemoc vyzývá, ráda vypracuji.
Kdyby lékaři chtěli pochopit souvislosti, viděli člověka jako celek, ne jako složeninu jednotlivých orgánů, muselo by jim být jasné, proč jste dostávala všechny další nemoci a co to způsobovalo.
Umělé hormony velmi přetěžují lymfu, která hormony filtruje. Lymfa je odpadní orgán, kterým odchází nečistoty do sleziny, tam se likvidují, ničí se i v lymfatických uzlinách. Pokud je těch hormonů příliš, tak se nečistoty dostávají do okolních tkání, přicházejí na řadu další pomocné detoxikační orgány, které se snaží lymfě pomoci, ale laicky řečeno, je tělo plné nečistot, tudíž se tím překyseluje. Díky překyselení vznikají různě v těle záněty, které nemusí být nijak vidět navenek, ale velmi často se záněty z překyselení projevují jako horečka bez příčiny. Špatně tekoucí lymfa způsobuje otoky a hromadění vody „někde“ v podobě cyst. Lymfa se filtruje ve slezině a její kontrolkou jsou mandle, které křičí, že lymfa je přetížená. Pokud je odstřihneme, je to stejné, jakobychom odstřihli kontrolku v autě, že máme málo oleje. Díky překyselení se tělo demineralizuje, protože krev musí být zásaditá, abychom vůbec žili, a tak tělo zezásaďuje krev tím, že ji obohacuje vápníkem s hořčíkem, který máme v tkáních, a pak nám tak samozřejmě chybí. Revmatoidní artritída je čistě z překyselení. Že nemáte menstruaci není divu…
Co teď. Předpokládám, že jste se rozhodla už nejít cestou chemie. Pak musíte být opravdu hooodně trpělivá, není možné předpokládat, že 20 let se plníte  hormony a srovnáte tělo za měsíce – bude to trvat roky, na to se připravte, jiná cesta ale není.
Doporučuji vám postupně vytahovat umělé hormony z těla, startovat štítnou žlázu, harmonizovat hormonální systém jako celek. K tomu vám budou sloužit tyto produkty:

Ocean 21 – 3 polévkové lžíce ráno na lačno místo Euthyroxu, pokud se budete cítit unavená, klidně stejnou dávku ještě jednou dopoledne – spolehlivě nahradí umělé hormony, současně čistí lymfu od umělých hormonů

Bee Power – mateří kašička – 1-1-1 – pomůže dozrávání hormonálního systému, je to výživa

Evening Primrose Oil – pupalkový olej – 1-1-1 – přirozený zdroj ženských hormonů

New Life – 1-1-1 – multivitamín s hodně minerály pro výživu ženy

Organic Noni – 3 polévkové lžíce kdykoliv během dne – harmonizuje systémy těla, nabuzuje samouzdravovací schopnosti těla.

Vím, že toho je hodně, ale kdybyste byla má dcera, přidala bych vám ještě x produktů navíc 🙂

Je třeba lymfu čistit i vyloučením něčeho ze stravy – podívejte se na očistu, a vyloučením něčeho z mysli – podívejte se na duchovní příčinu.

Držím vám palce, ať se rozhoupete ke změně, protože jediný člověk, který se o vás může postarat, jste vy sama!
s láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře