Dotaz

Dobrý den, prosím o radu.
Na jazyku se mi tvoří bílý povlak. Začalo to před 4lety pupínky na jazyku a bolestí v krku. Lékař zjistil přítomnost 6 druhů bacilů, z nichž některé prý se za normálních okolností vyskytují ve střevech. Brala jsem 5 druhů antibiotik. Bolesti v krku i pupínky zmizely, objevil se však bílý povlak a to vždy když delší dobu nic nejím. Nejhorší je to ráno. Lékař už mi jen doporučil abych si povlak seškrabávala lžičkou prý to dělali indiáni pravidelně. Neznáte nějaký lepší způsob než ten indiánský?

Odpověď

Dobrý den,
máte nevyrovnanou střevní flóru. Co se vlastně stalo. Každý člověk má ve svých střevech přes stovku různých mikroorganismů – plísní, bacilů, virů, bakterií – příznivých i nepříznivých. Pokud se dobře stravujeme, nejíme příliš chemie, nebereme antibiotika, udržujeme všechny tyto mikroorganismy v rovnováze. Pokud ale užíváme antibiotika (a obzvlášť takovouto „koňskou“ dávku, jako vy), vyhubíme všechny příznivé bakterie, které se nám o tuto rovnováhu starají, a tudíž dojde k přemnožení těch mikroorganismů nepříznivých. A ty se začnou roztahovat po celém našem těle (proto po antibiotikách má 99% žen výtok!). Dostanou se úplně všude, a po sliznicích velmi snadno. Ač se nám to zdá nemožné, také rýma má základ v této nerovnováze.
Řešení je velmi, velmi snadné. Doporučuji:
AC-Zymes – je to právě ona příznivá střevní bakterie, která vám opět osídlí střevní flóru a sama se postará o rovnováhu. Dávkování 2-0-2 nalačno
Nopalin – sušená dužina kaktusu Nopálu, který čistí celý zažívací trakt tím, že nabobtná, bere s sebou všechny nečistoty, které nemají ve střevu co dělat. Dávkování 2-2-2 před každým jídlem
Ze stravy se snažte vyloučit mléčné výrobky, mimo sojových a kvašených výrobků, a bílý cukr (nahraďte ho glukopurem = hroznovým cukrem). Hodně pijte čistou vodu, žádné bublinky.
Nezapomínejte, že vaše tělo je vaše, a ani lékař nemá právo rozhodovat o jeho ničení. Z užívání antibiotik se tělo vzpamatovává i deset let. Proto o sobě rozhodujte sama, vy totiž sama nejlépe víte, jak se vyléčit, anebo hledejte radu a pak si sama vyberte.
Krásné léto.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?