Dotaz

Dobrý den, v nedávné době se u mě rozvinula spousta fyzických obtíží.

Jedná se o bolest hlavy, někdy mravenčení a pálení kůže. Bolest čela, bolest kolem očí – nadočnicových oblouků i pod očima a horních očních víček, které se při zavření třesou. Občas se vyskytne lehké znecitlivění kůže v obličeji. Bolest lýtek a někdy to stoupá i do stehen, že by zaseklá lymfa? Mravenčení rukou a v noci se někdy budím třesem těla. Nyní se přidaly i čepy na jazyku – to by snad měla být slezina?

Předem děkuji a přeji příjemný den

Odpověď

Dobrý den,

ano, skvěle jste se diagnostikovala – jste překyselená, plná škodlivin, čímž přetěžujete lymfu a játra. V důsledku překyselení máte nedostatek minerálu – hořčíku, vápníku, proto křeče, třes. Přečtěte si o odkyselení organismu, uvidíte souvislosti.

V překyseleném těle dochází k přemnožení mikroorganismů, které způsobují záněty – čepy na mandlích, mandle jsou kontrolkou přetížení sleziny a lymfy.

Vy jste velmi silná, mužská energie, máte rovinu energie s dvěma devítkami, což souvisí s přílišným analyzováním, rozebíráním všeho, pitváním (přetěžujete tímto postojem lymfu), a protože máte sklon k negativnímu pohledu, viděním světa spíše z té horší stránky (vaše osmička), vede vás to k nespokojenosti, vnitřně se překyselujete. Svou energii potřebuje odvést, uplatnit, pro vás je důležité dělat práci, kterou milujete, a realizovat aktivně své sny, nemít je jen v hlavě.

K negativnímu pohledu na život se přidává i energie 4 Dřeva, což je nejzatvrzelejší z energií, která lpí na své pravdě a na svých názorech. Máte dvě dvojky a tak se dokážete vcítit do druhých, máte pochopení, ale některé věci berete jako křivdy, máte problém s odpuštěním. Máte prázdnou rovinu Saturnu, tedy opravdu dost síly na to, abyste zvládla vše, pro co jste se jako duše rozhodla. 

Najděte si něco, co vás bude naplňovat, a seberealizujte se, uplatníte tak své silné energie a projeví se to na vaší spokojenosti i na vztahu. Se svými silnými energiemi totiž máte tendence řídit, organizovat, tlačit i ve vztahu, což je v rozporu s vaší ženskou rolí a samozřejmě vede k bojování, nespokojenosti, že partner nedělá to, co mu říkám, to, co chci.

Podívejte se na kurz Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a začněte. Učte se změkčovat své názory, ustupovat a nelpět na své pravdě a odpouštějte. V Akademii celostního zdraví je pro vás prvek kurz Tolerovat je láska.

Pro tělo doporučuji:

Liquid Chlorophyll – 3 lžíce do 1,5 l vody, popíjet během dne, pomůže neutralizovat (můžete jim i kloktat, pokud máte čepy) + nyní Samburex – přírodní ATB- 5×1 lžičku, užívat jako ATB cca 5 dní, pak schovejte v lednici + C 1000 – 2-1-0, Magnezi B6- 1-1-1 + Stress management -1-1-1 + Strong Boness – 2-2-2. Pokud by to šlo, přidala bych Noni – 3 lžíce denně, působí i od bolesti a podpoří imunitu.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podívejte se, čím se přetěžuje lymfa a čím je možné ji rozhýbat – viz Očista lymfy. Věřím, že neužíváte žádné umělé hormony. V očistě lymfy najdete i potraviny, které je třeba vyloučit ze stravy, jde především o cukr, sladkosti a mléčné výrobky.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Aquarion: Čistá a ionizovaná voda
Aquarion: Čistá a ionizovaná voda

Zařízení AQUARION je vysoce výkonný filtr, který vyrábí ionizovanou (zázaditou nebo kyselou), sterilní, aktivovanou vodu, která je bohatá na kyslík, neobsahuje těžké kovy a jedovaté látky. Vzhledem k tomu, že může vázat volné radikály, má mnoho výhod. Více na https://aquarion.empatia.cz

Detail produktu

Komentáře