Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Ztratí-li lidské bytosti spojení s přírodou, nebem a zemí, nevědí, jak zacházet se svým životním prostředím ani jak vládnout tomuto světu. Uzdravení naší společnosti musí jít ruku v ruce s osobním spojením se světem.

Chögjam Trungpa Rinpoče

Poslední komentáře

Na okraj

Jezte potravu s nízkým obsahem tuků, s nízkým obsahem soli, s nízkým obsahem cukru, vyhýbejte se červeným masům, chemicky zpracovaným masům. Jezte potravu s vysokým obsahem vlákniny, pijte dostatečné množství čisté vody, denně užívejte doplňkové živiny. Děláte to pro sebe...

Bolest zad

Dobrý den, již 3měsíce trpiím bolestí zad. Byla jsem na kurzu hormonální jógy a od té doby vyloženě trpím bolestí. Mám pocit jakoby mě tam zůstala nějaká špatná energie co nemůže ven z těla. Bolesti se stěhují od krční páteře bolest hlavy a zase zpět mezi lopatky a k bedrům. Bolest a ztuhlost je nejvíce po ránu a i v noci, kdy se vzbudím a nemohu spát. Cítím, že mě to i psychicky vyčerpává, jsem pořád unavená. .Mohu poprosit o radu co by to mohlo být?

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

přečtěte si podobný dotaz, a o duchovní příčině bolesti zad.

Vaše problémy souvisí s překyselením a následným tuhnutím svalů v oblasti páteře.

Jako energie 2 země máte k překyselení sklony a vaším úkolem je přijímat vše, co k vám přichází jako to nejlepší pro sebe. Máte dvě osmičky, tedy sklon k nespokojenosti a negativnímu myšlení. Jako krevní skupina B nemáte ráda pravidla a normy, zákazy a příkazy, máte svou hlavu. Nevím, co děláte za práci, ale je pro vás prioritní seberealizovat se, najít něco, co vás bude naplňovat a bavit, nemůžete dělat něco, co vám nedává smysl. Spolupracujte s námi, máte osmičku – finanční karmu.

Na kurzu se spustil nějaký očistný proces, který nechcete pustit a nechcete zpracovat to, co jste se tam dozvěděla. Něco se ve vás zablokovalo a chce to ven, povolit a pustit. Určitě to souvisí se ženskou rolí, protože tuhnutí je problém s pružností, a pružnost je ukazatel měkkého ženského přístupu. 

Doporučila bych vám Noni – krásně rozvolňuje tkáně, působí i od bolesti, srovnává hormonálně a rozpouští bloky, pokud máte silné bolesti, dávejte 3x3 lžíce denně, potom můžete snížit na 3 lžíce denně. Super soya lecithin – rozvolňuje zatuhlé svalstvo a podporuje regeneraci jater – krční páteř je kontrolkou jater – 5-5-5, až se trochu uleví můžete postupně snížit na 2-2-2. Magnezi B6 1-1-1, a popíjet Liquid Chlorophyll – pomůže odkyselit - 3 lžíce denně do 1,5 l vody, popíjet během dne. Nalepit na místo zatuhnutí a bolesti můžete i detox náplasti.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Tolerovat je láska (je o souvislostech jater) a na Přijímat je láska o vašem prvku Země.

Upravte stravu – nejlépe v souladu s krevní skupinou.

Je možné, že jste do něčeho „rýpla“ a ono se to urychlilo a dostalo na povrch, souvisí s potlačeným hněvem, zlostí, nespokojeností, možná v souvislosti s partnerstvím? Seberealizací?  

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma nebo si kupte knihu Žena je láska. Pokud by vás zajímal podrobnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky.

S láskou vaše empatia