Dotaz

Dobrý podvečer,
dnes jsem objevila Vaše stránky a velmi mne zaujaly. Touto cestou bych se Vás chtěla zeptat na svůj problém. Již od konce dubna mě trápí velké bolesti v zádech, které pokračují až do břišní části. Jsou to ostré píchavé bolesti, které mi znepříjemnují každý den. Nejprve mi byly aplikovány injelce Dolmina, které pomohly vždy jen na jeden den, ale z nich mi ztvrdla celá pravá hýždě a už jen na dotek je silně bolestivá. Minulý týden již bolesti pominuly a nyní se vše zase vrátilo. Lékař naordinoval opět dvoje léky, které jsou bohužel nic moc 🙁 Už nevím kudy, jelikož bolesti jso velké a ze zaměstnání musím odcházet domů do postele, kde se jen těžko najde poloha, která uleví. Cvičení též nepomáhá. Prosím moc – poraďte mi.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,
bolest zad má vždy příčinu v překyselení a zatuhnutí měkkých částí páteře, dochází tam pak k uskřípávání plotének, z toho to vystřelování bolesti. Zatuhnutím dochází k přerušení toku lymfy, odvodu zplodin a může dojít k zánětům či otokům v níže položených místech, hyždě, nohy. Obzvlášť, pokud použijeme na potlačení bolesti chemii, která lymfu zastaví totálně.
Do vyhledávače si zadejte Kostrčový syndrom, myslím, že slova, která tu najdete, jsou i pro vás. Podívejte se na své plné roviny Energie a Dovednosti, z toho vyplývá, že jste člověk s obrosvkou vnitřní energií především ve vztahu, potřebujete aktivní milenecký vztah, pokud ho nemáte, dochází k blokaci energie v oblasti břicha a spodní části páteře. Jste velmi citlivá na chemii, takže je jasné, proč na vás ten chemický lék takhle zapůsobil – zánět v hyždi. Pak se podívejte na izolovanou trojku, která vás stahuje ke stálému přemýšlení o tom, co byste mohla udělat, co by druzí měli dělat, prostě stále převalujete cosi v hlavě, může docházet i k vytváření si konstrukcí v hlavě, vedoucích k podezírání partnera i žárlivosti. Je třeba učit se poslouchat partnera, vnímat jeho pocity. Je třeba pracovat na své ženské roli (nemáte ani dvojku ani šestku, což jsou ženská čísla), právě ono zatuhávání ukazuje nám ženám, že tvrdneme, stáváme se chlapáky 🙂 Takže změkčovat, změkčovat, změkčovat…
Přečtěte si knížku Láska – cesta ke zdraví.
Doporučení, co dělat, najdete v dotazu o kostrčovém syndromu, ve vašem případě bych doporučila v první fázi trošku něco jiného:
Noni – na rozvolnění a proti bolesti, proti zánětu v hyždi, 6 lžic denně.
Liquid Chlorophyll proti překyselení, na naředění lymfy, pro odtok zplodin, 3 čajové lžičky denně naředěné ve vodě.
V podstatě nic nejíst, jen čerstvou zeleninu, ovoce, zeleninu s rýží, zeleninovou polévku, velmi jednoduše, abyste tělu co nejvíc odlehčila a ono mohlo pracovat na zbavení zánětu a čistit lymfu. Ale co nejvíc pít čistou vodu a bylinné čaje.
Takto na dobu, než bolest poleví, vidím to tak na 14 dní. Pak se řídit radami ve výše uvedeném dotazu o kostrčovém syndromu. Nebo se ozvat, jak jste na tom, nastavíme další léčení.
Dokud je bolest, necvičte.
Jste ještě moc mladá na tyto problémy, nečekejte a změkčujte 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?