Dotaz

Dobrý den,

již dva roky mám problémy s bolestmi břicha spojené s průjmy a plynatostí. Poslední dobou se objevuje každé ráno silná bolest břicha, která se uvolní se stolicí. Stolice je řídká, občas s krví. Během dne se potom objevují krátké bolesti břicha, které se uvolní opět buď stolicí nebo plynatostí. Bolesti doprovází slabost a nával horka. Vyzkoušela jsem již spoustu různých terapií, ale nic nezabralo. Na ultrazvuku mi nic nenašli. V poslední době jsem také přibrala,i když se snažím jíst zdravě. Beru prášky Letrox na zvýšenou funkci štítné žlázy a hormonální antikoncepci. Mohla byste mi prosím poradit co s tím dělat?

Mockrát Vám děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý večer,
pokud je krev jasně červená, není žádný problém a nemusíte mít strach z něčeho vážného. Řekla bych, že jde o reakci na přechod na zdravé stravování. Znám to, ze začátku to spíš je víc chaos než řád 🙂 Jde o to, že za dobu, kdy se stravujeme určitým způsobem, se vytvoří v našem trávicím traktu, především v tlustém střevě, odpovídající mikroflóra tomu, co jíte. Takže pokud jíme pravidelně všechno, utvoří se tam dost hnilobných bakterií na trávení masa, dost kvasných bakterií na trávení cukrů, atd., všeho tak akorát, aby zvládly strávit to, co jíme. Při přechodu za jiný způsob stravy, i zdravé, dochází k obtížím, právě třeba k řídké stolici, nadýmání, protože nemáme ve střevech ty správné bakterie na trávení toho, co jsme se rozhodli ode dneška jíst. Bakterie ve střevech se ale vymění velmi rychle, třeba za měsíc, jde jen o to, že pokud se člověk snaží jíst zdravě, ale občas tam hodí něco nezdravého, pak ty bakterie stejně stále ve střevě zůstávají, protože jsou tam občas potřeba. A tu ostatní dobu kvasí a hnijí něco jiného, když nemají dostatek toho, co k hnití a kvašení je 🙂 říkám to srozumitelně?

Takže vydržte se zdravým stravováním alespoň měsíc bez úletů 🙂

A doplňte střevení mikrofloru, aby se přizpůsobila rychleji. Je to fakt snadné a není třeba se trápit.
Doporučila bych vám AC Zymes (2-2-2 na lačno) 5 balení za sebou a rozhodně poté budete v pohodě. Probiotika také pomohou pokrýt střevo mechem mikroorganismů, a nebude se pak rozdírat jídlem a nebudeš krvácet – krvácení je odhalené střevo zevnitř.

Podívejte se také na stravování podle vaší krevní skupiny, možná jíte sice zdravě, ale nezdravě konkrétně pro vás.
A vyhoďte hormony, než vás zničí…

S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře