Dotaz

Dobrý den. Ráda bych vás poprosila o názor popřípadě radu. Už více než 2 roky mám trvalé bolesti hlavy a to hlavně uší. Celé to začalo prudkýma bolestma levého ucha.K tomu se připojily poruchy rovnováhy a zvracení. Dnes je to více pravé ucho popřípadě obě dvě. Typy bolestí se jakoby střídají. Někdy je to pocit žáru v uchu, někdy je ucho jakoby proražené,někdy bolest běhá po trojklaném nervu a až dovnitř do hlavy. Občas to je i v čelistním skloubení.Konvenční medicínu jsem prošla celou. Po té co jsem prošla bezpočtem odborných vyšetření a nasbírala jsem pouze podpisy našich kapacit pochopila jsem,že tudy cesta nevede.Pokračovala jsem dál alternativní medicinou a psychoanalytikou. V současné době musím chodít 2x týdně na AKU a 1x týdně na vyrovnávání jemnohmotných těl, protože jinak bych nevydržela ani 8 hodin v práci.Dostala jsem se i k minulým životům.Jakoby se mi otevřel nekonečný řetězec mých vnitřních zápisu, které já sama nevidím ale pouze cítím v bolesti.Podle těchto mě reprodukovaných vizí ( a to ne jen jednoho člověka ) jsem měla hlavu rozbitou už opravdu mockrát a nevyhly se mi ani opravdová prokletí. Jenže problém se nelepší a já se pomalu dostávám do problému existenčního. Bolest je soustavná a já už nevím, jakým směrem vůbec ještě pokračovat.
Pokud víte vy, tak děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
nejprve jste šla cestou pouze materiálna tj.těla, pak jste se dala na cestu opačnou, pouze duchovna. Ani jedna cesta sama o sobě nestačí, je třeba pracovat na všech třech částech svého já – duše, mysl i tělo. Také je důležité si uvědomit, že bolesti těla v tomto životě vždy souvisí s tímto životem. Vždy. Neznamená to, že v minulých životech jste nemohla prožívat situace, které k současným problémům vedou, ale nejsou tou pravou příčinou. Život žijeme proto ZDE, abychom řešily problémy ZDE.
Je důležité si uvědomit, že bolesti uší a hlavy jsou projevem blokády. Máte v sobě vysoký tlak a neřešíte. Nechcete slyšet svůj vnitřní hlas, posloucháte spíše své okolí a snažíte se vyhovět a dělat, co chtějí ostatní. Ale vy to nechcete. Nechcete již slyšet, co říkají ostatní, ale neumíte vyjádřit, že řešit každý musí sám za sebe, vy za nikoho. Zabývejte se sama sebou. Pracujte si své věci (ostatně jste velmi pracovitá), ale nepracujte za ostatní. A pokud oni mají pocit, že pracují dost a vy ne, neměňte je, stejně se vám to nepodaří. Každý, ať si dělá, co uzná sám. Vy se zaměřte na sebe, ostatní nechte, máte sama se sebou dost práce. Snažte se omezit svou citlivost ve vztahu k okolí, neprožívejte vše tak vážně a tragicky. Najděte sama sebe, svou hodnotu. Jste úžasná, silná a dokážete, co chcete. Ale neprožívejte ostatní, svou citlivost obraťte do svého nitra. Běžte na zahradu a tam pracujte až do úmoru.
Vřele vám doporučuji knihu Čtyři dohody, která vám jednoduše pomůže utvořit si sama v sobě čtyři jednoduché dohody, jak žít.
Pro tělo vám doporučuji:
Noni – je to džus z tropického ovoce, který výborně potlačuje bolesti všeho druhu. Navíc pomáhá tělu harmonizovat hormonální systém, pomáhá tělu vytvářet hormon dobré nálady – budete veselá a budete krásně spát. Navíc otvírá korunní čakru, tím člověka napojuje přímo na vesmír a on najednou VÍ. Najednou vám bude vše jasné, o co vlastně v tomto životě jde. Pomůže vám vyřešit problémy, které nechcete řešit a vám najednou přijde snadné se do nich pustit a vypořádat se s nimi. Pomůže vám uvolnit tlak, který v sobě máte a lépe se vyrovnáte se stresem.
Ginkgo – je to výtažek z listů a větviček tohoto vzácného stromu, který má neuvěřitelné účinky na naše cévy. Velmi dobře a rychle řeší jakékoliv problémy s ušima (zaléhání, hučení, bolesti, pískání,..).
Hodně pijte čistou vodu nebo bylinné a zelené čaje, žádnou kávu (místo toho meltu), žádné mléčné výrobky (nahraďte je sojovými).
Takto bych to viděla pro začátek na vaše akutní problémy. Pokud byste měla zájem o osobní konzultaci, byla by jistě vhodná. Jinak můžeme vše řešit takto podle toho, jak se vám bude ulevovat.
Přeji vám vše krásné.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Noni Liquid: Komplexní produkt z přírody
Noni Liquid: Komplexní produkt z přírody

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře