Dotaz

Dobrý den,

už několik let se potýkám s neustále zablokovanou krční a hrudní páteří. Chodím na masáže, jógu a také praktikuji speciální cviky na páteř, dechová cvičení a meditace, ale bolest a blokace se neustále vrací. V souvislosti s tímto problémem se u mě také objevují nepříjemné pocity na hrudi, jako je píchání u srdce, pocit tlaku a sevření, které mi způsobují značnou úzkost a strach a někdy také potíže s dýcháním.

Mohli byste mi prosím doporučit, jak bych mohla tyto nepříjemné stavy vyřešit?

Mnohokrát Vám děkuji za Vaši laskavou odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

váš problém vychází z vaší izolované citlivosti (izolovaná sedmička a energie 1 Vody) a nedostatku sebevědomí (den narození 6), lpění na vztazích s druhými lidmi, potřebě být se všemi v pohodě. Blokujete v sobě to, co byste měla vyjádřit proto, abyste druhé nezranila a aby byla hlavně pohoda. To ve vás vytváří nespokojenost hlavně sama se sebou, máte možná problémy s trávením, protože si blokujete práci žlučníku, a tím vám tvrdnou játra. Játra mají jako jednu z kontrolek krční páteř, proto se vám blokuje. Potřebujete rozvolnit a povolit nahromaděný stres v sobě.

Doporučuji vám program z AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ Soužít je láska teď hned (je věnovaný prvku 1 Voda a ledvinám a vztahům, je to vaše životní téma) a poté Tolerovat je láska (věnováno žlučníku, vyjadřování emocí a zbavování se zatvrzelosti a zatuhlosti).

Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, pro vás hlavně o sebelásce, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte to osvobození, které vás čeká…

Podívejte se na duchovní příčinu problémů s páteří, je tam i doporučená přírodní léčba.

A začněte užívat:

Rhodiolin (2-2-2) na povolení napětí + Organic Noni (6 polévkových lžic) na rozvolnění zatuhlosti + Super Soya Lecitin (5-5-5) na změkčení a zpružnění tkání. Takto 3 měsíce, poté se uvidí, jak pokračovat 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podívejte se na další doporučení k očistě jater, strava apod., myslím, že by bylo dobré po těchto 3 měsících si jaterní kůru udělat.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky
Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky

Sójový lecitin pomáhá zachovat zdravou hladinu krevních tuků a zdravý krevní oběh a také chrání játra a podporuje jejich činnost. Lecitin hraje významnou roli při podpoře mentální svěžesti, koncentrace a při procesech učení a také v boji proti poklesu mentálních schopností. Je rovněž považován za lipotropní látku (která pomáhá rozkládat tuky). Pro trojnásobný účinek si zvolte Triple-Potency Lecithin!

Detail produktu

Komentáře