Dotaz

Dobrý den,

už několik let se potýkám s neustále zablokovanou krční a hrudní páteří. Chodím na masáže, jógu a také praktikuji speciální cviky na páteř, dechová cvičení a meditace, ale bolest a blokace se neustále vrací. V souvislosti s tímto problémem se u mě také objevují nepříjemné pocity na hrudi, jako je píchání u srdce, pocit tlaku a sevření, které mi způsobují značnou úzkost a strach a někdy také potíže s dýcháním. Mohli byste mi prosím doporučit, jak bych mohla tyto nepříjemné stavy vyřešit? Mnohokrát Vám děkuji za Vaši laskavou odpověď.

 

Odpověď

Dobrý den,
váš problém vychází z vaší izolované citlivosti (izolovaná sedmička a energie 1 Vody) a nedostatku sebevědomí (den narození 6), lpění na vztazích s druhými lidmi, potřebě být se všemi v pohodě. Blokujete v sobě to, co byste měla vyjádřit proto, abyste druhé nezranila a aby byla hlavně pohoda. To ve vás vytváří nespokojenost hlavně sama se sebou, máte možná problémy s trávením, protože si blokujete práci žlučníku, a tím vám tvrdnou játra. Játra mají jako jednu z kontrolek krční páteř, proto se vám blokuje. Potřebujete rozvolnit a povolit nahromaděný stres v sobě. Doporučuji vám program z AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ Soužít je láska teď hned (je věnovaný prvku 1 Voda a ledvinám a vztahům, je to vaše životní téma) a poté Tolerovat je láska (věnováno žlučníku, vyjadřování emocí a zbavování se zatvrzelosti a zatuhlosti). 
A začněte užívat:
Rhodiolin (2-2-2) na povolení napětí + Organic Noni (6 polévkových lžic) na rozvolnění zatuhlosti + Super Soya Lecitin (5-5-5) na změkčení a zpružnění tkání. Takto 3 měsíce, poté se uvidí, jak pokračovat 🙂
Vše si prohlédněte tady.
Podívejte se na další doporučení k očistě jater, strava apod., myslím, že by bylo dobré po těchto 3 měsících si jaterní kůru udělat. 
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře