Dotaz

Dobrý den,

zajímala by mě duchovní příčina brániční kýly a zda je vhodná operativní léčba.

Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

každá kýla je následek určitého přetlaku, který na nás některé události vyvíjejí. Protlačení kýly naznačuje touhu něčemu uniknout, vystrčit ze svého života problémy a situace, které nás sužují a rozvrací naši pohodu. Brániční kýla souvisí s tím, jak dokážeme být jako ženy ženami a jako muži muži. Je to tudíž pro vás výzvou hledat svou ženskou stránku, přijmout ji a také ji trénovat.

Projděte si kurzem Žena je láska, prohlédněte videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU. Přijímejte sebe se svou měkkou, pasivní ženskou energíií, kterou jste. Zbavte se tlaku na výkon, přestaňte se snažit soupeřit a všechno zvládnout sama. Nemusíte…

Brániční kýla způsobuje, že žaludek, který je normálně pod bránicí, se tlačí nad bránici, tím dochází k špatnému trávení potravy v žaludku samotném (pálení žáhy, tlak v žaludku, atd.), ale i k potížím přechodu zažitiny do dvanácterníku, bohužel nedokonalým strávením je následně postižen i celý trávicí trakt. Běžně se brániční kýla neoperuje, pouze pokud nezabírají léky – bohužel ty nic neřeší, jsou to pouze léky proti překyselení a na podporu tvorby žaludečních šťáv, tudíž řeší jen následky. Pokud nemáte velké potíže, doporučila bych podpořit práci a energii žaludku a dodala bych k regeneraci a zpevnění tkání růstový hormon. Za pokus to stojí. I po operaci je nutné stále na toto dávat pozor.

Pro nalezení síly přijmout věci tak, jak jsou, strávit je, jak najít díky tomu sebevědomí a sebelásku, najdete v Přijímat je láska.

Doporučuji užívat toto:

Liquid Chlorophyll – tekutý chlorofil, který netutralizuje kyselé prostředí vašeho trávicího traktu, nedovolí množení se plísní, kvasinek a dalších nepříznivých mikroorganismů, které způsobují záněty v trávicím traktu. Dávkování 1-1-1 kávová lžička do sklenice vody na lačno.

Green Health = vojtěška (tamtéž) – sušená dužina vojtěšky, která se po staletí používají k léčení veškerých potíží s trávicím traktem, je protizánětlivá, hojí, dávkování 2-2-2 před jídlem hodně zapít.

Mega Protect – stahují nečistoty z těla, podporuje prokrvení střeva, protože obsahuje výtažek z ginko biloby. Dávkování 1-1-1 po jídle.

AC Zymes – příznivá střevní bakterie, která pomáhá udržovat rovnováhu mikrosvěta našeho střeva a nedovolí přerůst nepříznivým mikroorganismům, dávkování 1-1-1 vždy s vojtěškou.

Power Booster, který podporuje tvorbu růstového hormonu, ten je nutný k regeneraci a zpevnění poškozených tkání, dávkování 1-1-2 (před spaním).

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Hodně pít bylinné čaje, ať se dostanete na 2 litry denně a to bude v pořádku 🙂 A teď k té stravě. Jezte pouze zeleninové polévky a obilné kaše. Nic víc. Žádné maso, uzeniny, mléčné výrobky, cukry a sladkosti, žádné pečivo, žádné čerstvé ovoce ani zeleninu, vše jen převařené. Cukr pouze hroznový.

Řiďte se zásadami zdravého stravování a slaďte svou stravu se svou krevní skupinou.

Kdybyste potřebovala něco dovysvětlit, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Kýla Kýla Hernia / kýla

Do našeho e-shopu

Power Booster: Podpora přirozeného růstu
Power Booster: Podpora přirozeného růstu

Produkcia rastového hormónu sa vo veku 30 rokov znižuje. Veľa ľudí sa snaží obmedziť negatívne dôsledky, ktoré z toho vyplývajú, umelým dávkovaním hormónov, ale to môže mať veľa škodlivých následkov. Power Booster neobsahuje syntetické rastové hormóny. Namiesto toho pomocou prírodných zložiek stimuluje ich vnútorné vylučovanie. Rastový hormón má celý rad priaznivých účinkov: podporuje činnosť nervového systému, spaľovanie tukov, napomáha činnosti pokožky, chrupaviek a spojivových tkanív a zvyšuje syntézu bielkovín.

Detail produktu

Komentáře