Dotaz

Dobrý den,
poslední rok trpím hnisavými čepy na mandlích. Pokud si samostatně čepy vyčistím, objeví se znovu. V této souvislosti trpím suchým kašlem. Neustále pociťuji, že mi v krku něco překáží. Nikdy jsem v minulosti tento problém neměla. Mám také problém se štítnou žlázou, užívám denně tablety Letrox 75mg. Byla jsem u lékaře, kdy mi tento řekl, že se s čepy nic nedělá, což mě moc neuspokojilo. Tento problém samozřejmě provází zápach z úst, což je velmi nepříjemné. Proto jsem se na vás obrátila s prosbou, zda mi můžete doporučit nějaké vaše produkty. Děkuji Jarmila

Odpověď

Dobrý den,
Je třeba si uvědomit, že všechny potíže v krku – mandle, štítná žláza – souvisí se špatně fugující lymfou, špinavou lymfou, znečištěním organismu a špatným odtokem zplodin. Pocit dušení je přesně plná lymfa. Následně dochází k přetížení sleziny a zhoršení imunity, a také díky škodlivinám k překyselení celého organismu a tím následnému přetížení jater. Pokud tedy vyčistíte lymfu, můžete se zbavit i hormonů na štítnou žlázu, které jak sama víte nic neřeší. Všechny žlázy s vnitřní sekrecí pracují v harmonii, jedna podporuje druhou a když náhodou jedna nestíhá, ty druhé ji povzbuzují a podporují ji v činnosti. Umělé hormony do tohoto systému vnášejí informaci, že štítná žláza problém nemá a hormonů tvoří dost, tím dochází k její nepodpoře, není stimulována k vyšší funkci, až přestane pracovat úplně. To je léčba štítné žlázy 🙁 Je to léčba? Přitom paradoxně umělé hormony (i antikoncepce) blokují tok lymfy, takže zhoršují samotný základ problému a jste v začarovaném kruhu. Vše ale lze zvládnout, nic nemusíte, pokud se rozhodnete.
Zadejte si do vyhledávače v Empati Štítná žláza, Angíny a přečtěte si odkazy, které vám vyskočí.
Přečtěte si o očistě lymfatického systému obecně, ale je tam mnoho konkrétních rad.
Teď bych vám doporučila užívat:
Pokud jste užívala poslední tři roky antibiotika, tak si nasadit probiotika a doplnit střevní mikroflóru – AC Zymes (2-0-2 na lačno a 3 balení za sebou). Liquid Chlorophyll dokonale dezinfikuje a čistí, stahuje zápachy, naředíte si 1 lžičku do 2dcl vody, budete dlouze proplachovat ústa, kloktat a následně spolknete, a to 3x denně mezi jídly. ImmunAid sušená vilcacora, která stimuluje tvorbu bílých krvinek a jejich aktivitu, čistí tak lymfatický systém a slezinu, působí protizánětlivě, dávkování 2-2-2. A Ocean 21 s výtažky z mořských řas, který rozhýbává lymfu, čistí ji, stimuluje štítnou žlázu k činnosti a tak vám postupně pomůže vyhodit umělé hormony do koše, dávka 3 polévkové lžíce ráno na lačno (ne dohromady s chemií, zničila by přírodu Oceanu).  Můžete přidat cokoliv dalšího, co se vám bude z očisty líbit, ve vašem stavu nemůžete nic předávkovat 🙂 Pijte bylinkové čaje nebo zásaditou vodu z Aquarionu (pokud byste ho měla, mohla byste kyselou vodou kloktat místo Chlorophylu), snažte se zdravě stravovat, především žádné mléčné výrobky a sladkosti, žádnou bílou mouku a pečivo z ní, nejezte květák a zelí, blokuje vám lymfu a štítnou žlázu.
A přemýšlejte, s čím se užíráte, jaké křivdy ve vás leží, které nemůžete ani spolknout, ani vyplivnout, a které vás blokují ve vaší činnosti, posunu dál.
Pokud máte zájem o placený rozbor, ráda za poplatek vypracuji 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře