Dotaz

Dobrý den, měla bych dotaz.
Jaká je prosím příčina neprůchodnosti cév a co by měl člověk pro to udělat, aby mu bylo lépe. Lékaři většinou s tímto posílají na operaci. Lze s tím něco dělat? A co změnit po duchovní stránce?
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
neprůchodnost cév je další naprosto krásný příklad, kde současná medicína selhává, neumí člověku pomoci jinak, než operací. Stav cév, které zásobují všechny buňky našeho těla, i životně důležité orgány jako je srdce a mozek, mají přímou souvislost s naším trávením, s tím, jak a jaké živiny jsou vstřebávány v tenkém střevě. I duchovně tyto orgány souvisí. U cév (stejně jako třeba u tlustého střeva) není důležité, jak jsou čisté, ale jak fungují, funkce je základem zdraví. Cévy musí být pružné a pevné, pak se na nich nic neusadí zevnitř a nebudou povolovat. Bohužel ze stravy nemůžeme čekat, že získáme dostatek životně důležitých živin, prostě tam nejsou, navíc se sami systematicky ničíme i tím, že jíme potraviny, o kterých velmi dobře víme, že nám škodí. Takže hlavním úkolem každého z nás (a skvělými trenéry v tom máme naše neléčící lékaře :-)) je převzít zodpovědnost za své zdraví a život, začít konečně používat to kvantum informací, které každý  máme k dispozici, pro svou změnu, skutečně je ve svém životě prakticky realizovat. Největším problémem současné doby není neinformovanost, ale nedbalost.
Pokud tedy člověk má sklon k neprůchodnosti cév, musí začít svým trávením, změnit stravu, kvalitně pít. A začít své tělo systematicky čistit (pokud jsou zanesené cévy, jsou zanesená i střeva, vždy) – postupně podle ročních období, jak je to pro naše tělo nejvhodnější, podle práce našich orgánových skupin. Začít teď v září tlustým střevem a skončit příští srpen očistou lymfy. Bohužel to ale ve fázi nemoci nemůže být pouhá očista, musí člověk již přidat i cosi cíleně na cévy, a to po celou dobu všech očistných procedůr – třeba Omega 3, Super Soya Lecitin, Vein Protex, Mega Protect, Garlic MAX, C 1000, Cholestone,.. čím déle se staráním o sebe otálíme, tím nás to pak stojí více korunek, ale to přesně je to pravé, co potřebuje, ráda poradím, co, pokud to myslíte vážně 🙂
Další rady, bylinky, stravu atd. najdete v očistě srdce
Také možná bude přínosem přečíst si o trombóze žil
Cévami proudí krev, krev je symbolem radosti ze života. Pokud dochází k zužování cév, i my se cítíme svíráni a sužování nějakými obtížně řešitelnými událostmi. K uzávěru cév dochází při akutní a výrazné duševní bolesti či zlobě, ucpání žil nastává při snášení déletrvajících neradostných životních podmínek – je vzpourou proti nim a zoufalým pokusem o změnu. Ucpávání cév je ukazatelem nepochopení života, nepřijetí vlastní zodpovědnosti za něj. Je třeba si uvědomit své životní úkoly a na nich pracovat, uvědomit si, že nikdo jiný než já sám jsem si tyto úkoly vybral, žádná situace a problém není trest a trápení, ale možnost tyto úkoly trénovat! Je třeba pochopit život jako takový, jako trénink, školu, možnost stát se lepší dušičkou. Pak přijmeme své nemoci jako dárky, které přijmeme s láskou a budeme je komplexně rozebírat – starat se o tělo přírodou a o duši láskou 🙂
Pokud potřebujete, jsem tu pro vás
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře